SEO

Maszyny i urządzenia Podkategoria: Maszyny i urządzenia

1 · 2 · następna strona »
 • Hydrotech J.Gutowski - hydraulika siłowa, napędy i sterowanie »

  Usługi w zakresie sprzedaży, produkcji, projektowania oraz napraw elementów i urządzeń z napędem hydraulicznym. Produkujemy siłowniki hydrauliczne tłokowe i nurnikowe o dowolnej długości skoku. Prowadzimy sprzedaż siłowników teleskopowych stosowanych w różnego rodzaju maszynach. Budujemy i serwisujemy zasilacze hydrauliczne. Okuwamy wysokociśnieniowe przewody hydrauliczne. W naszej ofercie znajdują się ponadto: pompy hydrauliczne, silniki, zawory, rozdzielacze, elementy złączne, szybkozłącza, manometry i inne elementy układów hydrauliki siłowej.

  Termin dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • HERIS BTH - środki rozdzielające, pasty pigmentowe, środki pomocnicze. »

  HERIS BTH - środki rozdzielające: przetwórstwo gum, kauczuku, poliuretanów i żywic, pasty pigmentowe, środki pomocnicze: myjące, płuczące, stabilizatory UV, antystatyki

  Termin dodania: 27 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Baterie trakcyjne »

  Prawie wszyscy posiadacze samochodu są świadomi tego, że radość po tym, jak nabyło się wymarzony pierwszy samochód może szybko opaść. Bowiem samochody to mają do siebie, że lubią nas w niefortunny sposób zaskakiwać. Chodzi tu na przykład o akumulatory, które lubią się od czasu do czasu zupełnie wyładować, o olej, który należy wymieniać, o hamulce, które mogą nagle przestać funkcjonować tak jak powinny, czy wiele innych rzeczy, jakie mogą się pojawić na drodze kierowców. Oczywiście, jeśli kupuje się nowy samochód bezpośrednio z firmowego salonu, tego typu problemów będzie dużo mniej. Wówczas akumulatory są nowiuteńkie, a więc jakość ich będzie znacznie lepsza niż ta w egzemplarzach mających kilka lat, a i cała reszta będzie się spisywać znacznie lepiej, ponieważ jest zupełnie nowa. Zatem gdy będziemy się decydować się na zakup auta, które należy do kogoś innego, powinniśmy zwracać uwagę na kilka elementarnych rzeczy powiązanych z jego stanem i jakością. Nie problem jest bowiem wydanie niewielkiej sumy za swój nabytek, jeżeli w dalszym czasie czekają nas niezaplanowane wydatki, jak nowe akumulatory i inne części do wymiany lub remontu. Zakup tego typu powinniśmy więc solidnie przeanalizować i sprawdzić samochód pod każdym względem.

  Termin dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wkrętarki akumulatorowe Makita »

  Strona internetowa allenarzedzia przedstawia nowości produktowe ze świata profesjonalnych narzędzi i elektronarzędzi. Na stronie można znaleźć również informacje o aktualnych promocjach, ulotkach promocyjnych producentów elektronarzędzi, takich jak Bosch, Hitachi, Metabo.

  Termin dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fachowe spawanie »

  Zakłady spawalnicze są firmami jakie można spotkać na terenie całego kraju. W obręb ich usług wchodzi wielce rozbudowana oferta, obejmująca między innymi spawanie aluminium przy użyciu specjalnego palnika lub nowoczesnej wiązki laserowej. Wybierając warsztat spawalniczy zaleca się zasięgnąć opinii na jego temat i zapoznać się z ofertami okolicznej konkurencji, jako że może okazać się że zapłata za spełnienie spawu jest mało konkurencyjna. Wskazane jest jednak pamiętać, że cena nie odgrywa tu istotnej roli ponieważ najważniejsza jest jakość spawu tudzież jakość usług takich jak cięcie laserowe. Jeśli zakład posiada adekwatne urządzenia laserowe, wtenczas jest w stanie zespolić i połączyć metal w niezmiernie szybkim czasie. Mało tego takie zespalanie i rozdzielanie metalu za pomocą lasera jest nadzwyczaj dokładne i mocne, co jest ważne z punktu widzenia każdego wymagającego klienta, jakiemu nie zależy jedynie na cenie, ale także na odpowiedniej jakości spawu oraz na solidnej jakości elementu oddzielonego przez cięcie wykonane przy użyciu lasera.

  Termin dodania: 11 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Magnetometry »

  Przedsięwzięcie naszezrodziło się jako przedsiębiorstwo handlowo-usługowe w branży urządzenia produkowanego dla usług telekomunikacji i wszelkich tych, jakie instalują i ochraniają połączenia kablowe. Elementarnym produktem oferowanym z wykorzystaniem na rynek krajowy był przez lata fachowy sprzęt do diagnozy linii telefonicznych oraz żył kablowych, badania sieci telekomunikacyjnych dzięki użyciu mikrotelefonów monterskich. W następnej kolejności firma rozpoczęła pozyskiwanie pionierskich zbytów i rozpoczęła rozszerzać swoją propozycję komercyjną o kolejne urządzenia i usługi odróżnych dostawców z całego świata. Podstawowym zakresem kierowania obecnej oferty są dla nas firmy powiązane z rozmaitego typu sieciami znajdującymi się pod ziemią oraz kablowych sieci oraz automatyki. Specjalne miejsce w własnej ofercie zajmują układy inspekcji telewizyjnej i uniwersalny sprzęt do tych układów stosowany na sieciach wodociągowo-kanalizacyjnych. W niniejszej branży dysponujemy dużą paletą produktów od wielu czołowych światowych producentów.

  Termin dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia »

  Domowy ekspert co dziennie wpadnie na jakiś kłopot, który będzie chciał rozwikłać. A nawet jeśli takiego nie będzie to i tak znajdzie dla siebie jakieś zajęcie. Istotne jest, by były u niego narzędzia dzięki, którym da radę sobie ze wszystkimi problemami z jakimi będzie musiał się stanąć do walki. Dlatego też narzędzia w domu są potrzebne wszystkim, gdyż nierzadko przytrafiają się zdarzenia, gdzie użycie klucza lub wiertarki jest wyjątkowo pomocne a nawet wręcz jest się najlepszym rozwiązaniem problemu i wyjściem z sytuacji. Więc dlatego skrzynka i narzędzia to podstawa w każdym domu, gdzie przecież ogrom przedmiotów codzinnego użytku dzień wymaga naprawy!

  Termin dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa Kielce »

  Firma Pomoc drogowa RCLS powstała kilkanaście lat temu. W tym czasie zdobyliśmy grono zaufanych klientów, którzy chętnie korzystają z naszych usług. Siedziba firmy znajduje się w Kielcach, ale działamy na terenie powiatu świętokrzyskiego. Lata doświadczeń, to dziesiątki wypracowanych metod, pozwalających uniknąć dodatkowych uszkodzeń pojazdu podczas akcji ratowniczej. To umiejętność przygotowania akcji tak, by skrócić czas ewentualnej blokady drogi.

  Termin dodania: 18 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • UNIWERSAL - Wynajem dźwigów, podnośników koszowych, transport, Kraków Katowice »

  FHU UNIWERSAL jest podwykonawcą wielu kluczowych wykonawców inwestycji na terenie całego kraju. Do głównych specjalizacji należy udostępnianie dźwigów i udzielanie fachowej ich obsługi przez naszych operatorów. Pojazdy udostępniane do Państwa dyspozycji to dźwigi samochodowe i teleskopowe, podnośniki koszowe - zwyżki, ładowarki teleskopowe oraz specjalistyczny sprzęt budowlany. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i satysfakcję.

  Termin dodania: 19 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Nasza firma zajmuje się budową oraz instalacją elektrowni wiatrowych i kolektorów słonecznych. Elektrownie wiatrowe oraz kolektory słoneczne są coraz bardziej popularnym sposobem na produkcję energii elektrycznej. Dzieje się tak, ponieważ jest to zupełnie czysta i ekologiczna energia, która wspierana jest przez Unię Europejską różnego rodzaju programami wsparcia i dofinansowaniami. Pełna oferta naszych usług dostępna jest na naszej stronie, do odwiedzenia której Państwa zapraszamy. Konkurencyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji z pewnością Państwa pozytywnie zaskoczą. Zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego w celu uzyskania pełnych informacji

  Termin dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem szorowarki »

  Każde współczesne przedsiębiorstwo korzysta z usług firm, których specjalizacją jest sprzątanie. Nasze usługi w pierwszej kolejności bazują na wynajmie nowoczesnego sprzętu przeznaczonego do sprzątania, za pomocą którego uporządkowanie nawet największych powierzchni magazynowych czy hal produkcyjnych znacznie ogranicza czas przy zagwarantowaniu wymaganych rezultatów. Urządzenia czyszczące proponowane w naszej ofercie można wynajmować w terminie dogodnym dla każdego klienta, korzystającego z naszych usług. Każdy nasz klient przechodzi krótkie szkolenie, w trakcie którego może zdobyć wiedzę o działaniu wypożyczanego sprzętu jak również zastosowania specjalnych środków myjących. Wszystkie urządzenia czyszczące są w pełni sprawne techniczne a dzięki naszej ofercie każdy ma szansę wynająć sprzęt zgodny z oczekiwaniami oraz wymaganiami. Proponujemy do wypożyczenia maszyny czyszczące prowadzone ręcznie albo z siedzeniem, szorowarki jednotarczowe a ponadto zamiatarki spalinowe. Aby zwiększyć konkurencyjność proponowanej usługi oferujemy pokrycie kosztów związanych z transportem a cena uzależniona jest okresu czasu na jaki zostały wypożyczynowe nasze maszyny.

  Termin dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia cyfrowa Warszawa »

  Szukasz drukarni, jaka będzie mogła wykonać dla ciebie wysokiej klasy nadruki reklamowe? Zależy tobie na tym, żeby wszystko odbyło się błyskawicznie, gdyż są one potrzebne ?na wczoraj?? Dla nas nie jest to kłopot! Nasza drukarnia warszawa może zaprezentować spory wybór usług drukarskich ? zrobimy dla twojej firmy ulotki, zajmujemy się też drukiem wielkoformatowym. Wszelkie nasze usługi są tanie oraz najwyższej jakościowo ? nasza drukarnia wyposażona jest w najnowocześniejsze maszyny drukarskie a także stosujemy jedynie ważne polecenia surowce oraz farby, zatem możesz być pewny, iż twoje druki będą zawsze wyglądały przepięknie i będą trwałe i odporne na warunki pogodowe. Skoro potrzebna ci genialna i niezbyt kosztowna drukarnia, jaka jednocześnie przykłada wielką wagę do specjalistycznie wykonanych usług, wtedy ze 100% pewnością będziesz usatysfakcjonowany z tego, co możemy cizaprezentować! Zapraszamy na naszą witrynę www ? z niej dowiesz się o nas znacznie więcej!

  Termin dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Heriflex - Wyroby z poliuretanu »

  Heriflex jest firmą, która przetwarza poliuretany od 1993 roku. Łącząca w sobie wiedzę oraz doświadczenie nabyte podczas długoletniej pracy związanej z przetwórstwem poliuretanów. Główna część produkcji obejmuje poliuretany lane oraz pianki poliuretanowe (miękkie oraz sztywne). Surowce poliolowe i izocyjanianowe pochodzą od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Jest to gwarancją otrzymywania tworzywa o wysokiej jakości oraz możliwości dostosowania jego parametrów pod odpowiedniego klienta. Zakres twardości oferowanych przez firmę Heriflex obejmuje: poliuretany 15°Sh'A - 75° Sh'D. Zakres naszej działalności to wytwarzanie oraz regenerowanie detali poliuretanowych. Zajmujemy się każdą skalą produkcyjną: prototypową, jednostkową oraz seryjną.

  MASZ DO WYKONANIA ELEMENTY Z POLIURETANU?

  POMOŻEMY PRZY:

  » wykonaniu elementów już niedostępnych
  » wykonaniu tańszych zamienników
  » wykonaniu elementów niestandardowych
  » regeneracji części metalowo - poliuretanowych

  Rodzaje produkcji:
  » prototypowa
  » jednostkowa
  » seryjna

  Zastosowanie w przemyśle:
  » ogólnego zastosowania (uniwersalne)
  » specjalnego zastosowania
  » drzewnym
  » spożywczym
  » papierniczym
  » motoryzacyjnym
  » drukarskim
  » transportowym
  » morskim
  » chemicznym
  » górniczym
  » opakowaniowym

  Termin dodania: 27 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do szycia - sklep »

  Firma ta zajmuje się głównie sprzedażą urządzeń. Począwszy od takich jak urządzenia do szycia, urządzenia komputerowe przez maszyny szwalnicze również urządzenia prasowalnicze.
  W Polsce działamy już ponad dziesięć lat, a w między czasie oprócz sprzedaży urządzeń szwalniczych nowiutkich także użytkowanych wcześniej, zajęła się także produkcją innego typu urządzeń. W zasięg tych artykułów wchodzą maszyny ogromnie znakomitych marek oraz producentów takowego sprzętu, co gwarantuje świetnej jakości wyposażenie każdej pracowni krawieckiej.

  Termin dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tokarki używane »

  Nowe i regenerowane obrabiarki do metalu to oferta firmy MultiMasz. Oprócz obrabiarek firmy odnajdą w ofercie firmy specjalistyczne akcesoria do obrabiarek. Asortyment spółki w kontekście części i obrabiarek to dobrze wyselekcjonowana oferta z rynku przez naszych handlowców, tak aby, sprzedawane części wypełniały surowe standardy. Dzięki długiej kooperacji z cenionymi producentami części i obrabiarek, naszym klientom możemy zapewnić zawsze na czas, najwyższej klasy części i obrabiarki w atrakcyjnej cenie. Oferta sprzedawanych obrabiarek jest bardzo szeroka: wiertarki promieniowe, szlifierki, tokarki i wytaczarki. W aspekcie części zamiennych oferujemy sprzęgła elektromagnetyczne, pompy zębate, kliny ustawcze i poziomujące. Od wielu lat obsługujemy firmy z całej Polski w zakresie dostaw części zamiennych. Sprzedawane obrabiarki, nowe i używane po modernizacji objęte są gwarancją. Elektrosprzęgło

  Termin dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Buderus Toruń »

  Twoje urządzenie centralnego ogrzewania przestało działać? Piec gazowy alarmuje o usterce? A może, nie jesteś pewny, czy instalacja gazowa jest poprawnie zamontowana? Nie czekaj i skontaktuj się z naszą firmą. Jedną z oferowanych przez nas usług jest serwis pieców gazowych marki Viessman. Zajmujemy się również przeglądem urządzeń i inspekcją sprawności. Nasza firma jest zawsze na czas tam, gdzie konieczna jest natychmiastowa pomoc serwisowa.

  Nasza firma jest autoryzowanym kontrahentem najlepszych producentów pieców gazowych. Nasi fachowcy posiadają wszelkie certyfikaty, wskazane w pracy z systemami CO Są doświadczonymi specjalistami i potrafią rozpoznać każdą usterkę. Nasza pracownia jest zaopatrzona w dobrej jakości narzędzia, dzięki którym każda czynność przebiega niezwykle sprawnie.

  Na zgłoszenia odpowiadamy w trakcie pierwszych kilku godzin. Jesteśmy stale gotowi, by przystąpić do każdego zlecenia. Szybki serwis kotłów gazowych i przegląd instalacji grzewczych to nasza najważniejsza usługa. Realizujemy ekspresowe naprawy urządzeń takich producentów jak Buderus, Viessman i Beretta. Nasi Klienci są zawsze pozytywnie zaskoczeni profesjonalizmem naszej firmy. Serwis realizujemy w okolicach takich miast jak Toruń, Bydgoszcz i Inowrocław. Gwarantujemy usługi na bardzo wysokim poziomie.

  Termin dodania: 11 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wózki platformowe »

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w sprzedaży elementów wózków widłowych. Proponujemy też ich naprawę. W naszej ofercie znajduje się całą paletę elementów zamiennych (zawiesi pasowych, łańcuchowych, linowych czy wciągników łańcuchowych) od najpopularniejszych dostarczycieli wózków widłowych: CLARK, TOYOTA, NISSAN, MITSUBISHI, BALCANCAR, LINDE, STILL, HYSTER, KOMATSU, JUNGHEINRICH, YALE, HC LIFT, GPW, RAK oraz wielu innych. Posiadane przez nasz sklep internetowy części pochodzą od największych producentów co gwarantuje wysoką klasę wykończonia oraz niezawodność. Mając w świadomości jak niekomfortowy dla klienta przestój wózka widłowego zapewniamy dostawy elementów w ciągu 3-5 dni od momentu złożenia zadysponowania. Nasi eksperci pomogą zainteresowanym w ekspresowej i dokładnej identyfikacji potrzebnych części zamiennych.

  Termin dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory »

  Centrum Klima to wiodący producent i dystrybutor sprzętów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Firma swoja działalność prowadzi zarówno na terenie Polski, jak również w wielu krajach Unii Europejskiej. Kilkanaście lat działalności na rynku i miliony zadowolonych klientów, pozwoliły na ciągłe poszerzanie działalności oraz rozbudowę parku maszynowego w którym produkowane są wszystkie urządzenia. Na stronie internetowej Centrum Klima zostały zamieszczone wszystkie dostępne urządzenia, cennik oraz aktualne promocje.

  Termin dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprezarki srobowe »

  W jednostopniowych przepływowych maszynach sprężających, tak osiowych jak i promieniowych, można wyróżnić następujące przepływowe elementy konstrukcyjne: konfuzor wlotowy, kierownicę wstępną, wirujący wieniec łopatkowy, kierownicę zawirnikową ? dyfuzor i kolektor zbiorczy. Kierownica wstępna-wytworzenie na wlocie do wieńca łopatkowego jakiegoś specjalnie żądanego pola prędkości dla sprezarki przewozne. Wieniec łopatkowy -doprowadzenie do czynnika energii z zewnątrz a kierownica zawirnikowa (dyfutor) ma za zadanie zamianę energii kinetycznej w sprezarki przewozne. Przyjmujemy, że cząsteczki gazu poruszają się po powierzchniach cylindrycznych o promieniu,w związku z czym prędkości obwodowe w płaszczyznach kontrolnych..Przy doborze liczby stopni można posłużyć się orientacyjnym wykresem matematycznym.}

  Termin dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis wózków widłowych »

  Firma Widkon posiada w swojej ofercie wózki widłowe używane, które można zakupić czy też wynająć. Dajemy gwarancję, że nasze wózki widłowe używane znajdują się w doskonałym stanie technicznym. Żeby zaspokoić potrzeby każdego klienta dysponujemy bardzo dobrej klasy sprzętem, który sprawdza się idealnie w każdej sytuacji. Posiadamy własny transport, dzięki czemu docieramy na miejsce zamówienia w szybkim tempie. Ponadto wynajmujemy wózki widłowe używane na długie jak również jednodniowe okresy. Wyróżniamy się konkurencyjnymi cenami oraz świetną jakością.

  Termin dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Maszyny i urządzenia

Maszyny i urządzenia - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie