SEO

Strony związane z hasłem 'wykładziny':

 • Meble biurowe Rzeszów »

  Produkcja i sprzedaż mebli biurowych należy do podstawowej specjalności firmy Grand Projekt. Wśród klientów spółki znajdują się zazwyczaj hotele, restauracje, biura, gabinety. W ofercie znajdują się zarówno nowoczesne motywy, jak i meble nawiązujące do klasycznych motywów. Posiadający wieloletnie doświadczenie pracownicy spółki wykonują pomiar pomieszczeń i pomagają w doborze odpowiedniego wyposażenia, uwzględniając zarówno funkcjonalność obiektów, przeznaczenie, jak i aktualnie obowiązujące trendy. Grand Projekt dostarcza również wysokiej jakości wykładziny ? Rzeszów i okolice to główne obszary naszej działalności.

  Termin dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wykładziny gniezno »

  Dla komfortu naszych nabywców stworzyliśmy centrum handlowe branży wnętrzarskiej, gdzie w jednym miejscu znajdują się rozmaite sklepy i salony z wszystkim co należyte do wyposażenia domu czy też mieszkania. Jest dużo zalet naszego punktu handlowego, jest w pobliżu miasta, ma duży parking, jest otwarte siedem dni w tygodniu a oferta jest nader obszerna. Proponujemy wszystkie meble do przeróżnych pomieszczeń, duży wybór oświetlenia, specjalne akcesoria jak firany i zasłony. Też usługi różnego rodzaju.

  Termin dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Heriflex - Wyroby z poliuretanu »

  Heriflex jest firmą, która przetwarza poliuretany od 1993 roku. Łącząca w sobie wiedzę oraz doświadczenie nabyte podczas długoletniej pracy związanej z przetwórstwem poliuretanów. Główna część produkcji obejmuje poliuretany lane oraz pianki poliuretanowe (miękkie oraz sztywne). Surowce poliolowe i izocyjanianowe pochodzą od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Jest to gwarancją otrzymywania tworzywa o wysokiej jakości oraz możliwości dostosowania jego parametrów pod odpowiedniego klienta. Zakres twardości oferowanych przez firmę Heriflex obejmuje: poliuretany 15°Sh'A - 75° Sh'D. Zakres naszej działalności to wytwarzanie oraz regenerowanie detali poliuretanowych. Zajmujemy się każdą skalą produkcyjną: prototypową, jednostkową oraz seryjną.

  MASZ DO WYKONANIA ELEMENTY Z POLIURETANU?

  POMOŻEMY PRZY:

  » wykonaniu elementów już niedostępnych
  » wykonaniu tańszych zamienników
  » wykonaniu elementów niestandardowych
  » regeneracji części metalowo - poliuretanowych

  Rodzaje produkcji:
  » prototypowa
  » jednostkowa
  » seryjna

  Zastosowanie w przemyśle:
  » ogólnego zastosowania (uniwersalne)
  » specjalnego zastosowania
  » drzewnym
  » spożywczym
  » papierniczym
  » motoryzacyjnym
  » drukarskim
  » transportowym
  » morskim
  » chemicznym
  » górniczym
  » opakowaniowym

  Termin dodania: 27 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wykładziny »

  Firma Wapol Wykładziny Obiektowe to sprawdzony dystrybutor wszelkiego rodzaju wykładzin. W stałej sprzedaży wykładziny dywanowe, wykładziny PCV. Dodatkowo w ofercie specjalistyczne wykładziny obiektowe przeznaczone między innymi do hoteli, biur, instytucji państwowych i banków. W zakresie układania wykładzin współpracujemy ze znanymi stylistami. Czyszczenie wykładzin realizujemy wykorzystując w tym aspekcie najnowszą technikę i bezpieczne środki chemiczne. Poza sprzedażą, układaniem i czyszczeniem wykładzin, firmom gwarantujemy wsparcie merytoryczne w dziedzinie optymalnego doboru wykładzin do urządzanych wnętrz. Dzięki długiej współpracy z cenionymi producentami wszelkiego rodzaju wykładzin, firmom możemy zaproponować wysokiej jakości wykładziny w atrakcyjnej cenie. sztuczne nawierzchnie sportowe.

  Termin dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pranie wykładzin Warszawa »

  Pranie wykładzin Warszawa - jeśli Twoja wykładzina potrzebuje czyszczenia - trafiłaś perfekcyjnie! Obowiązkowo odwiedź naszą stronę internetową i sprawdź naszą propozycję. Zajmujemy się praniem wykładzin w Warszawie. Posiadamy urządzenia i środki, które wyczyszczą nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Nasi pracownicy o plamach i praniu wykładzin wiedzą dosłownie wszystko! Nie czekaj i wejdź na nasze strony już teraz - korzystając z naszych usług masz gwarancję satysfakcji. Pranie wykładzin Warszawa - sprawdź nas już teraz! Wieloletnie doświadczenie, kompleksowe usługi!

  Termin dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »