SEO

Strony związane z hasłem 'tłumacz':

 • Tłumacz przysięgły angielskiego Wrocław »

  Zapraszamy na stronę wrocławskiego biura tłumaczeń LEKTOR. Nasz usługi usługi to: tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne oraz tłumaczenia przysięgłe z następujących języków: angielski, niemiecki. Poza tym zajmujemy się pełną obsługą tłumaczeniową konferencji.

  Termin dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemiecki »

  Do mieszkańców miejscowości Osieczna, Wałbrzych, Tarczyn, Kędzierzyn-Koźle z woj. małopolskie, małopolskie kierujemy ofertę usług translacyjnych z jęz.: niemieckiego, norweskiego, fryzyjskiego, bretońskiego, hiszpańskiego, słoweńskiego, khmerskiego. Nasz choszczeński tłumacz niemiecki zrealizuje dla Ciebie zarówno tłumaczenia ustne jak i pisemne. Oferujemy również tłumaczenia wyjazdowe. Pragnę się pochwalić, że biuro tłumaczeń duże kontakty z tłumaczami z całego niemalże świata: Wielka Brytania, Wyspy Świętego Tomasza i Książęca, Białoruś. Bez przerwy korzystamy z pomocy konsultantów (np. radiesteta tudzież synoptyk), którzy poprawiają przetłumaczony tekst pod kątem merytorycznym. Z usług naszych korzystały dotychczas instytucje (np. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej czy Biblioteka Narodowa) oraz firmy z najróżniejszych obszarów gospodarki (jak na przykład Filtry, filtry powietrza, Lecznictwo, usługi zdrowotne). Przyjmujemy pliki do przetłumaczenia w różnych formatach (668 [Music (the mixing is always at 12048Hz);]).

  Termin dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki tłumacz »

  StronaWWW biura tłumaczeń, które oferuje wszystkim klientom różnego rodzaju tłumaczenia z języka niemieckiego, to aktualnie naprawdę świetne posunięcie. Dzięki takiej stronie o danym przedsiębiorstwie będzie mogła dowiedzieć się niezliczona ilość osób, a co jest z tym ściśle związane, najprawdopodobniej wzrosną przychody. Centrum tłumaczeń posiada w swojej ofercie dużą ilość tłumaczeń. Poczynając od tych najzwyklejszych, potrzebnych nieraz na lekcje, przez te już bardziej skomplikowane jak tłumaczenia CV, aż po te najtrudniejsze czyli przekłady specjalistyczne, do których zaliczyć można tłumaczenia medyczne. Dodatkowo centrum tłumaczeń wykonuje także przekłady online. Wykwalifikowana kadra z całą pewnością zapewni najlepszą jakość sporządzonego przekładu.

  Termin dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja tłumaczeń Bydgoszcz »

  Jakim winien być tłumacz? Jest to osoba, po studiach z danego kierunku, przykładem może być germanistyka, gdzie zyskuje się konkretną wiedzę do przekładania tekstów z polskiego na niemiecki i w odwrotną stronę. Tłumacz ma zlecenie przełożyć konkretne zdanie, zwrot czy też cały tekst z jednego języka na inny, naturalnie trzeba to zrobić w bardzo umiejętny w taki sposób, by można było przełożyć znaczenie, pojedynczych oznajmień nie przerabiając ich kontekstu jak również znaczenia docelowego. Dlatego też tak istotną istotą jest by przełożenia tekstów wykonane były przez osobę wykwalifikowaną w wiadomej domenie, jak również języku.

  Termin dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły Edeka »

  Przedsiębiorstwo Edeka to energicznie funkcjonująca jednostka. Marka funkcjonuje z powodu naszym fascynacjom językami obcymi . Naszymi wielkimi cechami są: punktualność w tworzeniu tekstów tłumaczeń dla Państwa oraz entuzjazm, z jaką oddajemy się zadaniom..  prawdziwe fascynacja językiem, jako częścią konkretnej kultury, przekłada się na postać sporządzanych przez nas zadań. Pasja, jaką obdarzamy wykonywaną przez nas pracę przyczynia się do rozwoju instytucji tłumaczeń tak, by spełnić wymagania każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Po to rozszerzyliśmy charakter wykonywanych przez nas usług, a także poszerzyliśmy ofertę o nowe języki. Naszą specjalnością są tłumaczenia techniczne oraz przysięgłe. aczkolwiek cała oferta jest bogatsza i obejmuje również tłumaczenia stron www i tłumaczenia ustne. Wykonywane przez nas tłumaczenia obejmują zakres języków prawie z całego świata. Jest to rezultat rozpoczętej pracy ze tłumaczami mówiącymi świetnie m.in. językami:
  angielskim
  niemieckim
  rosyjskim
  francuskiego
  węgierskiego
  greckiego
  słowackim
  czeskim
  serbskiego
  szwedzkiego
  norweskim
  chińskim
   
  Domyślamy się z ważności jednostkowego traktowania każdego pracy, z tej przyczyny nasze biuro tłumaczeń daje Klientowi unikalną opcję wyboru tłumacza współpracującego nad zleconym zadaniem. Z praktyki wiemy, a ukontentowanie Państwa tylko to poświadcza, że taka możliwość daje znaczny komfort wspólnej pracy. co więcej, każde wykonywane przez nas tłumaczenie liczy się upodobania językowe Klienta. Dlatego podjęliśmy pracę nie tylko z specjalistami w dziedzinie tłumaczeń, ale też redaktorami oraz weryfikatorami. Dzięki temu mamy pewność osiągnięcia maksymalnej spójności treści z Państwa oczekiwaniami.
  Dziś Edeka to twardo ugruntowane firma tłumaczeń pośród innych konkurencyjnych biur tłumaczeń.

  Termin dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Coraz bardziej popularne w google staje się hasło " tłumaczenia angielski". Dzieje się tak ponieważ znajomość zagranicznych języków jest coraz bardziej przydatna. Ludzie szukają przez internet znawców, którzy daliby radę doskonale poradzić sobie z artykułami w nie naszym języki. Zdając sobie sprawę, że angielski nie stanowi dla nas trudności, zdecydowaliśmy się założyć stronę internetową proponującą tanie tłumaczenia. W ten sposób za naprawdę małą kwotę możecie mieć doskonale przetłumaczony tekst. Co najważniejsze nie unikamy tłumaczeń trudnych artykułów, w portfolio mamy kilkadziesiąt przetłumaczonych artykułów finansowych. Jestem zdania, że jeżeli zdecydujecie się nam zaufać nie będziecie żałować tej decyzji.

  Termin dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielskiego »

  Native speakerzy, współpracujący z biurem tłumaczeń angielskiego zapewniają między innymi naturalnie brzmiące tłumaczenia w języku angielskim. Kolejny plus, który sprawia, że tłumaczenia na angielski tworzone przez Futurę stoją na wyższym poziomie niż pozostałe, to wysoka specjalizacja każdego tłumacza. Dodatkowo Futura zapewnia poprawność językową i merytoryczną oraz punktualność każdego zlecenia.

  Termin dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rumuński tłumaczenia »

  Oczywistą rzeczą jest to, że jeżeli już dokumenty zagraniczne mają mieć jakąś ważność w naszym kraju to muszą one zostać odpowiednio przetłumaczone i z tym się chyba właściwie każdy zgodzi. No, niemniej jednak oczywiście potrzebne są w tym celu usługi stosownego tłumacza przysięgłego, który będzie w stanie przełożyć dokumenty w tym języku. I tych, którzy są zainteresowani tłumaczeniem z języka rumuńskiego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego tłumacza przysięgłego i skorzystania z jego usług.

  Termin dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Zielona Góra »

  Firma LinguaServ z siedzibą w Zielonej Górze. Możemy zaproponować różne usługi, przede wszystkim są to tłumaczenie tekstu, czy też kursy językowe niemieckojęzyczne. Firma posiada liczne uprawnienia do organizowania kursów i tłumaczeń specjalistycznych przeznaczonych dla zastosowań biznesowych. Prowadzimy wszelkie tłumaczenia pisemne oraz ustne. O naszych kompetencjach świadczy współpraca z instytucjami i przedsiębiorstwami polskimi i zagranicznymi. Posiadamy w ofercie kursy o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, o tematyce ogólnej lub biznesowej. Oferujemy także szkolenia wakacyjne oraz nastawione na przygotowanie do matury. Proponujemy też kursy indywidualne, a dla firm zgodne z wymaganiami klienta.

  Termin dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń rosyjski »

  Propozycja realizacji biura tłumaczeń Supertłumacz obejmuje szeroki zakres obszarów tematycznych, jeśli chodzi o eksperckie tłumaczenia na język rosyjski. Fachowy tłumacz języka rosyjskiego świadczy tłumaczenia medyczne, prawnicze lub przysięgłe z języka rosyjskiego oraz na język rosyjski. Biuro Supertłumacz współpracuje z kontrahentami prywatnymi czy firmowymi, oferując krótkie terminy wykonania tłumaczeń czy promocyjne ceny zamówień.

  Termin dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Kraków »

  Dzięki otwartym ścianom w Uni Europejskiej możemy swobodnie i bezproblemowo jeździć nieomalże wszędzie bez zbędnych formalności. To samo tyczy się wymiany dokumentów czy chociażby poniektórych towarów sprzedawanych przez naszych biznesmenów. Niestety nieznajomość języka w dużym stopniu blokuje porozumiewanie się czy chociażby wspomniany handel. Na szczęście w Krakowie działa biuro tłumaczeń ANGOS, jakie bez problemu ulży Państwu w rozmaitych tłumaczeniach na niemało języków. Zapraszamy do wizyt w naszym biurze.

  Termin dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz włoskiego przysięgły, włoski tłumaczenia do rejestracji pojazdów, samochody, motocykle »

  Tłumacz włoskiego przysięgły. Tłumaczę dokumenty samochodowe do rejestracji pojazdów (samochody, skutery, motorowery, motocykle z Włoch). W przypadku, gdy klient może do mnie przyjechać tłumaczę na miejscu lub przesłane dokumenty wysyłam następnego dnia priorytetem. Nie zawsze na hasło włoski tłumacze czy tłumacz włoski możesz szybko kogoś znaleźć. Klienci, dla których wykonuje z włoskiego i na język włoski tłumaczenia to komisy samochodowe, agencje celne, firmy i osoby prywatne sprowadzające samochody używane z zagranicy, motory z Włoch lub kupujące je w autokomisach. Zapraszam na moją stronę oraz do kontaktu tel. kom. 691/083-339, e-mail: murano@wp.pl

  Termin dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjski »

  Propozycja realizacji firmy DICTUM ? TŁUMACZENIA czy nauka rosyjskiego we Wrocławiu obejmuje tłumaczenia pisemne i ustne, a także naukę słownictwa związanego z dziedzinami takimi jak biznes, import, kooperacja międzynarodowa, administracja lub procedury unijne. Wioletta Budynek, tłumacz z rosyjskiego realizuje tłumaczenia pisemne czy ustne, gwarantując klientom prywatnym, instytucjonalnym oraz firmowym błyskawiczne terminy realizacji zleceń tłumaczeniowych oraz naukę słownictwa w korzystnych dla ucznia godzinach. Fachowy tłumacz języka rosyjskiego wykonuje
  przekład tekstów prawniczych i profesjonalnych witryn w sieci World Wide Web, tłumaczenia ustne w trakcie negocjacji biznesowych czy specjalistycznych konferencji. Zapraszamy do składania zapytań: Wrocław, tel. 501 358 320.

  Termin dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego katowice »

  Polska sąsiaduje z wieloma krajami, w tym z wieloma krajami które także należą do unii europejskiej. Jednym z nich są niemcy z którymi nasze stosunki są, można by powiedzieć, dobre. Nasze biuro zajmuje się wszelakimi rodzajami tłumaczeń języka niemieckiego, z polskiego i na polski. Jesteśmy ekspertami w sferze tłumaczeń o czym zaświadczają usługi jakie oferujemy, a mianowicie tłumaczenia przysięgłe, to znaczy zarówno tłumaczenia pisemne jak i ustne. Zapraszamy wszystkich chętnych do kolaboracji.

  Termin dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia ekonomiczne Kraków »

  Firma tłumacz przysięgły języka angielskiego. Firma proponuje tłumaczenia przysięgłe ustne i pisemne. Działalność ta specjalizuje się tłumaczeniami z obszaru prawa i ekonomii charakteryzujące rozmaite specjalizacje takie jak finansowa, bankowość, rachunkowość, zarządzanie czy reklama. Działa na zasadzie upełnomocnienia wykazanego wpisem na liście Ministerstwa Sprawiedliwości RP pod właściwym numerem. Doświadczenie firmy to wieloletnia praca nad językiem i połączonego z nimi każdego rodzaju tłumaczeniami. Więcej szczegółów na witrynie www.

  Termin dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Jednym z elementów mających wpływ na wysoką jakość świadczeń biura tłumaczeniowego Supertlumacz.pl jest dobrze funkcjonująca nowoczesna platforma teleinformatyczna. Aby skontaktować się z tłumaczem czy też zlecić tłumaczenia, Klient ma do wyboru drogę telefoniczną ? przez numer 801 081 520, oraz drogę mailową. Na wszelkie pytania odnośnie tłumaczeń w obydwu przypadkach otrzyma natychmiastową oraz kompetentną odpowiedź.

  Termin dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »