SEO

Strony związane z hasłem 'szafy metalowe':

 • Szafy na broń »

  Uprzejmie inwituję na oficjalną stronę internetową firmy Consiglio International. Korporacja Consiglio International jest producentem mebli zbudowanych z metalu takich jak np. regały metalowe. Spółka tworzy także produkty metalowe z takich rzeczy jak przykładowo rury cienkościenne oraz takich jak np. aluminium. Omawiana firma dysponuje takimi urządzeniami jak własny park maszynowy i ma na wyposażeniu takie narzędzia do przetwarzania metalu jak np. Trumpf, maszyny laserowe jak i sporo pozostałych maszyn sterowanych komputerowo wykorzystywanych do obróbki blach CNC jak i rurek cienkościennych. Historia firmy Consiglio datuje się na 1989 rok.

  Termin dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie Magazynów »

  Jesteśmy firmą o ogromnym doświadczeniu na rynku. Od wielu już lat zajmujemy się sprzedażą oraz produkcją wyrobów przeznaczonych do magazynowania, do których zaliczamy regały, przyrządy do transportu, drabiny, szafy różnego rodzaju, do biura, czyli biurka, regały, szafki, a także do warsztatu, czyli szafy metalowe, regały różnego typu, czy też do sklepu: lady, witryny, gabloty, stojaki. Jesteśmy w stanie podjąć się różnorodnych projektów, od tych najmniejszych dla mikro przedsiębiorców, dotych największych realizacji zagospodarowania ogromnych przestrzeni.

  Termin dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szafki szkolne »

  Miło zapraszamy państwa do odwiedzenia strony internetowej www.zormet.pl. Odnajdą tam państwo spory wybór przedmiotów użytkowych wykonanych z metalu. W swojej ofercie przedsiębiorstwo Zormet posiadamiędzy innymi szafy bhp, szafy na akta, kartotekowe, szkolne, specjalistyczne i wiele innych interesujących produktów, które charakteryzują się wysoką jakością zatwierdzoną wieloma certyfikatami oraz konkurencyjnymi cenami. Każdy z państwa w szerokim asortymencie jaki zapewnia firma Zormet na pewno odszuka coś dla siebie. Poza meblami, wieszakami i koszami, firma ta wprowadza coraz to nowe usługi takie jak: gięcie elementów metalowych, czy cięcie elementów metalowych. Namawiamy do odwiedzenia tejże strony i do szerszego zapoznania się z ofertą zamieszczoną na niej.

  Termin dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »