SEO

Strony związane z hasłem 'sprzęt':

 • Sprzęt rehabilitacyjny »

  Każdy kto czuje dyskomfort z powodu dolegliwości, związanych z ograniczeniem ruchów, bez pragnienia prośby o pomoc innych ma możliwość wyposażyć się w sprzęt rehabilitacyjny. Działający w sieci internetowej sklep medyczny proponuje wszystkim chorym atestowane materiały a także spełniające wymagane przez znawców normy które dotyczą sprzętu rehabilitacyjnego, akcesoriów wspomagających rehabilitację lub rożnego rodzaju urządzeń do robienia pomiarów, służących do wykonywania pomiarów. W ofercie sklepu sprzedawane są nie wyłącznie wózki inwalidzkie, stabilizator na kolana lub balkonik ale dodatkowo poduszki o charakterze leczniczym, glukometry a także ciśnieniomierze. Proponowany jest sprzęt z branży lekarskiej bardzo wysokiej jakości, który pochodzi od znakomitych w świecie marek takich jak Relaxan, który specjalizuje się w produkcji podkolanówek lekarskich czy Rehband i Bauerfeind liderów produkujących ortezy jak również stabilizatory. Zobacz też wkładki ortopedyczne.

  Termin dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep jeździecki »

  Dla wielbicieli koni doskonale wyposażony sklep internetowy www.koniesklep.pl. Umożliwiamy łatwe zamawianie online (zakładki: dla jeźdźca, dla koniado pielęgnacji koni i sprzętu, do stajni, pasze-witaminy-suplementy, książki, upominki i zabawki). Zapraszamy także do sklepu stacjonarnego w Swadzimiu koło Poznania. Proponujemy najlepszej klasy asortyment dla jeźdźców i koni, zapewniamy również porady wykwalifikowanych sprzedawców. Bogata oferta m.in.: siodła i wyposażanie, derki, czapraki, podkładki oraz żele, ogłowia, kantary, ochraniacze, popręgi, napierśniki, wytoki, strzemiona i puśliska, wędzidła, uwiązy, nauszniki, sprzęt do lonżowania, kostki, zgrzebła, sprzęt do pielęgnacji konia itd.

  Termin dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczny sprzęt zabezpieczający - www.supon.pl »

  Serwis pełni funkcję sieciowego sklepu, w którym zakupisz buty robocze i kilkaset innych przydatnych rzeczy z zakresu przeciwpożarowej czy bezpieczeństwa pracy. Strona publikuje także pozostałe wartościowe, ważne i przydatne wiadomości o szeroko odbieranej domenie higieny pracy. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem jednego z tych sprzętów zdołasz to zrobić za pośrednictwem Internetu albo od razu w siedzibie firmy. Gwarantujemy niskie i korzystne stawki a także duży poziom jakości naszych produktów.

  Termin dodania: 20 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • O firmie - J-Jarosz »

  Autoryzowany zakład naprawy i konserwacji sprzętu przeciwpożarowego i BHP. Troszczymy się o twoje bezpieczeństwo.

  Termin dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nebulizator »

  Wirtualny sklep medyczny nie licząc tradycyjnego sprzętu, który jest niebiedny przy rehabilitacji proponuje w sprzedaży ogrom pozostałych funkcjonalnych akcesoriów, które mogą mieć wpływ na natychmiastowy powrót do normalno życia, lub zapobieżenia tworzenia się chorob. Sprzęt leczniczyniezbedny w leczeniu zalecany w ofercie internetowegosklepu to ponadto poszukiwane wyroby przeciwzylakowe marki Relaxan zalecane w chorobach, które wiążą się z zaburzonym krążeniem krwi, żylakach lub opuchliznach.

  Termin dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt do rehabilitacji »

  Bez liku spółek medycznych zajmuje się dystrybuowaniem sprzętu rehabilitacyjnego. Zaopatrują przychodnie, kliniki, centra odnowy, a nawet konsumentów indywidualnych. Godziwe podejście i fachowość sprawia, że sprzęt rehabilitacyjny jest coraz to ulepszony, wielofunkcyjny, a urządzenia cyklicznie zawierają specjalne systemy, dopasowujące się do kontuzjowanego miejsca. Jeśli jesteśmy niefunkcjonalni ruchowo możemy zdobyć tego rodzaju sprzęt również na użytek domowy, ażeby na co dzień służył on powrotowi do zdrowia. W takim celu powinno się odwiedzić sklep medyczny i pamiętać, że część sprzętów może być refundowana bądź dostępna całkiem za darmo.

  Termin dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Diagnostyka grzybów »

  Nim w mocnym stopniu będziemy podawać odpowiedź w tej właśnie kwestii, trzeba stwierdzić w skróconej formie- z owego stanu rzeczy wynikać może dla wszystkich nas naprawdę bardzo sporo różnej maści zalet. Jakiej właściwie natury plusy chcemy tu przybliżyć? Dla przykładu, jeszcze bardziej złożony wymiar prowadzenia badań, dla przykładu diagnostyka grzybów, które mamy w swoim organizmie. Dzięki wielu precyzyjnym mikroskopom oraz najróżniejszym rozwiązaniom- analitycznym, prowadzący nas lekarz dostaje z pracowni niezwykle szczegółowy obraz struktury tych grzybów. Prócz wspomnianego przez to, że sprzęt diagnostyczny dostarcza tak jasnych i szczegółowych obrazów zmian zachodzących w naszym organizmie, można znacznie szybciej i sprawniej dobrać optymalny sposób leczenia. Chodzi tutaj przykładowo choćby o ustawienie terapii lekowej, czy diety danego pacjenta. Fakt, że jeśli takie badania wykonujemy prywatnie, trzeba się liczyć z pewnym, niekoniecznie drobnym wydatkiem. Ale tak w zasadzie precyzyjna diagnoza, którą to dostajemy do ręki za tę opłatę, bez dwóch zdań mas szansę być bardzo korzystna w swych skutkach. Poza tym, to doprawdy nie powinniśmy oszczędzać na swoim organizmie.

  Termin dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt do ćwiczeń »

  Czas spędzony będą nieustannie przyczyną silnego zachorowania z niehigienicznego trybu dnia. Najlepszym rozwiązaniem dla nas będzie uprawianie sportu. Najsukcesywniej ćwiczymy się w adidas fitness. Nieprzerwany ciąg czasowy spędzony na siłowni zawsze zaprocentuje dla każdego zdrowia a poźniej przyniesie kolosalny haust siły na wiele dni a potem efektywniej wypoczywamy i myślimy.

  Termin dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żuraw »

  Dużo firm remontowych musi co jakiś czas zmieniać swój sprzęt na nowy. To zupełnie zrozumiałe i naturalne w branży budowlanej, zatem nie dziwne, iż zainteresowanie takim sprzętem jak hiab, właśnie na wiosnę zaczyna być większe. Są to bardzo ogromne urządzenia, też kosztowne w naprawie i konserwacji. Dzięki nim lecz można przemieszczać ogromne ilości produktów w pionie lub poziomie. Właśnie na wiosnę właściciele firm remontowych zaczynają się martwić o poprawienie jakości takich właśnie urządzeń. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście renomowani producenci podobnego sprzętu czyli chociażby . Oczywiście zainteresowanie taką marką jest całkowicie zrozumiałe, bowiem jeżeli chodzi o sprzęt taki jak żuraw, to właśnie takie firmy wiodą prym na światowym rynku od wielu lat. Gdy zatem planujesz właśnie w własnej firmie modernizację takiego sprzętu warto zastanowić się nad wyborem właśnie takich uznanych producentów dla siebie. inwestując w tak dobry sprzęt na przestrzeni czasu zyskasz bardzo wiele na kosztownych naprawach.

  Termin dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie do cateringu »

  Prowadzisz restauracje? Przyjmujesz w niej wiele gości? Chcesz by byli oni zadowoleni z jakości usług? Najpierw koniecznie zadbaj o swoją wygodę. Oferujemy także meble do gastronomii. U nas kupisz sprzęt potrzebny do baru, cateringu, urządzenia pralnicze. Zapraszamy! Sklep internetowy posiadający w ofercie profesjonalne wyposażenie i urządzenia gastronomiczne. Sklep gastronomiczny posiadający w ofercie profesjonalne wyposażenie i urządzenia gastronomiczne, wyposażenie dla restauracji, pizzerii, cateringu, baru, cukierni, kuchni.

  Termin dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie »

  Zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego lub internetowego, gdzie znajduje się bogata oferta sprzętu dla filmowców. Znajdziecie u nas Państwo najwyższej jakości sprzęt do wideofilmowania w najlepszych cenach na rynku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: statywy, kamery, akcesoria do kamer oraz wiele innych produktów. Jeśli jesteś prawdziwym profesjonalistom to koniecznie sprawdź naszą ofertę.

  Termin dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informacje o wyciągach »

  Z szusowaniem na nartach czy snowboardzie jest podobnie jak z jazdą samochodem. Jeśli nie zdobędziesz wiedzy merytorycznej a także zasad bezpiecznego poruszania się, to nie ma sensu przechodzić do praktyki bo możemy wyrządzić sobie bądź komuś krzywdę. Dlatego też w tym celu został stworzony serwis witryna ski360.pl. Każdy niezależnie czy jest osobą początkującą czy zaawansowaną w tej dyscyplinie sportowej znajdzie tutaj mnóstwo opisów na temat techniki jazdy na nartach i snowboardzie, bezpieczeństwa oraz wiele innych ciekawostek i definicji odnoszących się do tej dyscypliny sportowej. W dodatku na ski360.pl zamieszczone zostały dane na temat infrastruktury ośrodków narciarskich w województwie pomorskim, jak i również na obszarze naszego kraju i za granicą.

  Termin dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stoły do Masażu »

  Od wielu lat jesteśmy producentem sprzętu używanego w fizykoterapii. Przynosimy wybawienie osobom niesprawnym ruchowo, które mają trudność z samodzielnym chodzeniem. Posiadamy w lokalnej ofercie nadzwyczaj rozmaity ekwipunek dla najmłodszych oraz pełnoletnich do ćwiczeń motorycznych. Ćwiczenia częstokroć stają się środkiem leczniczym, który ma pozytywne oddziaływanie na pełen organizm. Chcielibyśmy, by korzystanie z naszego sprzętu mogło wspomóc w cofnięciu niesprawności fizycznej i w przysposobieniu do dalszej rehabilitacji. Dzięki dostępnym promocjom, każdy znajdzie u nas coś odpowiedniego dla własnych potrzeb.

  Termin dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory »

  Centrum Klima to wiodący producent i dystrybutor sprzętów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Firma swoja działalność prowadzi zarówno na terenie Polski, jak również w wielu krajach Unii Europejskiej. Kilkanaście lat działalności na rynku i miliony zadowolonych klientów, pozwoliły na ciągłe poszerzanie działalności oraz rozbudowę parku maszynowego w którym produkowane są wszystkie urządzenia. Na stronie internetowej Centrum Klima zostały zamieszczone wszystkie dostępne urządzenia, cennik oraz aktualne promocje.

  Termin dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia gastronomiczne »

  Firma Gastroworld jest polską firmą zajmującą się sprzedażą urządzeń gastronomicznych. Sklep zapewnia duży wybór sprzętu kuchennego, barmańskiego, cateringowego, gastronomicznego. Gastroworld jest własnością firmy SAWEX, która działa na polskim rynku dostawców sprzętu dla branży gastronomicznej i przemysłu spożywczego już od 1993 roku. Naszą ofertę przede wszystkim kierujemy do barmanów. Niezawodność oferowanego sprzętu i jego wysoka jakość poparte są 10 letnią współpracą ze Stowarzyszeniem Polskich Barmanów.

  Termin dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum Komputerowe - Player Corner »

  Nasze forum jest poświęcone grą komputerowym oraz na konsole PlayStation i Xbox. Prócz gier możecie tu znaleźć też pomoc względem komputerów i laptopów z systemami Windows, Linux oraz Mac OS x. Nasze forum oferuje też pomoc z telefonami i smart fonami z systemem Android i Windows Mobile. Zapraszamy Serdecznie.

  Termin dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria do kuchni »

  Bogata oferta sklepu internetowego Invest zawiera tylko wysokiej jakości akcesoria do kuchni, które na pewno zadowolą każdą gospodynię. Dzięki prezentowanej stronie internetowej można zakupić firmowe dodatki do urządzeń kuchennych tj. mikrofalówka, czy szatkownica. Dodatkowo w ofercie sklepu znajdują się także filtry do ekspresów do kawy, worki do odkurzaczy i specjalne skrobaki. Szczegółowe informacje na temat bieżących promocji oraz warunków zakupu można znaleźć na stronie www sklepu. Życzymy zadowolenia z zakupów.

  Termin dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sukabura - motocyklowa odzież uliczna | Oryginalne koszulki »

  Wyjatkowe prezenty dla kobiet, które lubią poczuć adrenalinę. Koszulki dla fanów motoryzacji oraz muzyki rockowej. Sukabura to najlepszy sklep oferujący motocyklową odzież uliczną oraz ubrania tematyczne dla fanów muzyki rock, punk, metal. nnW ofercie podkoszulki i tshirty z unikalnymi nadrukami, w tematyce chopper, cruiser, motocykl turystyczny czy ścigacz. nnSukabura - najlepszy sklep z autorskimi koszulkami i akcesoriami dla fanów motoryzacji. W ofercie t-shirt damski, męski na chopper, cruiser, motor turystyczny, ścigacz. Tylko najwyższa jakość! nnwww.sukabura.pl/pl/i/CUSTOM/13 Przyjmujemy indywidualne zamówienia, autorskie projekty, unikalne nadruki. nNajwyższa jakość, najlepsza cena 2020.

  Termin dodania: 02 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Servecom.pl: salon komputerowy, serwis IT »


  Firma Servecom zaprasza Państwa do salonu komputerowego i serwisu przy ulicy Mikołaja Kopernika 2 w Częstochowie. Servecom. pl to wieloletnie doświadczenie, ceniona i uznana marka, a nade wszystko zaufanie wśród klientów. Zaufanie wyrażone w tysiącach pozytywnych opinii, chociażby na naszym firmowym koncie w serwisie aukcyjnym Allegro. pl. W ofercie sklepu Servecom znajduje się bogaty wybór komputerów nowych i używanych (poleasingowych – bezpośredni import), ale także: nawigacje, tablety, zestawy komputerowe, smartfony, monitory, oprogramowanie do gier, inteligentne domy, urządzenia fiskalne i wiele, wiele innych. Charakteryzuje nas profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Termin dodania: 10 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Triathlon »

  Triathlon. Nasza oferta to sprzedaż wysokiej klasy wyposażenia dla sportowców. W naszym asortymencie wiele rodzajów rowerów takich jak: triathlonowe, szosowe, przełajowe, spinningowe, MTB lub torowe. Posiadamy również odzież sportową i następujące akcesoria: torby, plecaki, elektronika sportowa, książki, pomoce treningowe i jeszcze inne podobne. Zatrudnieni w naszym sklepie doradcy to sportowcy, którzy posiadają dużą wiedzę i chętnie pomogą w dokonaniu wyboru. Warto zdać się na ich profesjonalizm. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i do skorzystania z oferty.

  Termin dodania: 03 01 2019 · szczegóły wpisu »