SEO

Strony związane z hasłem 'rachunkowość':

 • Księgowość Rzeszów »

  Zapraszamy do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa z Polski, szczególnie z Rzeszowa. Mamy niezmiernie korzystna propozycję dla osób prywatnych, niewielkich przedsiębiorstw jak też większych firm. Wejdź na naszą stronę oraz zapoznaj się z ofertą. Oferujemy nasze kompleksowe usługi oraz korzystną propozycję tak jak dla niewielkich jak i większych przedsiębiorstw. Każdy z naszych kontrahentów jest dla nas Klientem najistotniejszym. Dzięki nam będziesz miał dużo więcej czasu zaś Twoje podatki, obowiązki związane z Urzędem Skarbowym bądź ZUS będą zarządzane przez ekspertów.

  Termin dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Biuro rachunkowe Fast Progress Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora usług księgowych. Za cel stawiamy sobie kompleksową i rzetelną obsługę wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych, od jednoosobowej działalności gospodarczej po spółki kapitałowe. Nasi wykwalifikowani pracownicy sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze Biuro księgowe w Warszawie zajmuje się prowadzeniem rozliczeń w następujących formach podatkowych: Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów (PKPiR), Księga Handlowa, Ryczałt, Karta Podatkowa
  , rozliczenia VAT oraz ZUS. Reprezentujemy naszych klientów przed Urzędami Skarbowymi, ZUSem oraz innymi instytucjami. Biuro mieści się w ścisłym Centrum Warszawy, w dogodnym punkcie komunikacyjnym przy Stacji Metra Politechnika.

  Termin dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Wrocław »

  Biuro Rachunkowe KOMEX to firma działająca od 1997 roku na rynku profesjonalnych usług księgowych. Jesteśmy wyspecjalizowani w dziedzinie outsourcingu usług księgowych, kadr i płac oraz administracji. Księgowość, biuro rachunkowe, biura rachunkowe, rachunkowość, Wrocław biura rachunkowe, wrocławskie biura rachunkowe, kadry i płace, usługi księgowe, outsourcing, wrocławskie biura rachunkowe, usługi księgowe.

  Termin dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość warszawa »

  Czy jako klient chcesz dużo od wykonawcy usługi? Chciałbyś aby dostatecznie koncentracji i troskliwości skupiono Twojemu zleceniu? Biuro rachunkowe ? Warszawa Centrum ? Ewa Korbasińska zaprasza do rozpoczęcia wspólnej pracy. Dajemy większy pakiet obsługi rachunkowo-księgowej, w tym przede wszystkim: usługowe kierowanie ksiąg rachunkowych, rozliczanie i sporządzanie deklaracji świadczeniowych, kreowanie miesięcznych analiz i sprawozdań oraz rocznego bilansu i wyniku zysków, a także inne usługi. Z najwyższą uwagą pokierujemy i podpowiemy jak założyć firmę. Chcesz spróbować usług? Nie zwlekaj! Wyśłij email - biuro@ewakorbasinska.pl, tel. kom. 502 388 229. Czekamy również na kontakt online poprzez stronę http://ewakorbasinska.pl
  Zakładanie działalności gospodarczej z Nami jest niebywale prosta i klarowna!

  Termin dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Góra Kalwaria »

  Skarbówka i us to przekleństwa każdego kto posiada własną firmę. Czasami jest to powód dlaczego ludzie boją się założyć nową działalność gospodarczą, wiele osób wie że te urzędy nie ułatwiają pracy przedsiębiorcom. Do tego w przypadku błędów w rachunkowości zapewniają na właścicieli firm olbrzymie kary. Dlatego dobrze wybrać Biuro rachunkowe Góra Kalwaria które profesjonalnie i nie drogo poprowadzi twoją księgowość. A w przypadku jakichkolwiek błędów w księgowości pokryje wszystkie koszta z tym związane. Warto zlecić prowadzenie księgowości profesjonalistą, oszczędzi nam to sporo stresu i da pewność ze jest ona prowadzona tak jak należy.

  Termin dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Administrowanie finansami to nader ważna rzecz. To w tym momencie od niej zależne jest, czy Twoja działalność gospodarcza będzie z sukcesem się rozprzestrzeniać. Pomaga w tym odpowiednie biuro rachunkowe, których w sporych aglomeracjach takich jak Wrocław kategorycznie nie brakuje. To powoduje, że zaciekawienie usługami księgowymi wspomnianego biura rachunkowego we Wrocławiu jest niesłychanie duże oraz nadal się zwiększa. To wspaniale, gdyż to znaczy, że miasto Wrocław się rozprzestrzenia oraz posiada szansę na stworzenie nowych, ogromnych firm, które będą zatrudniać ogromną liczbę osób.

  Termin dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Warszawa »

  Spełniające oczekiwania biuro księgowe warszawa spotkasz na tej oto witrynie. Szeroki zakres usług dotyczących wszelkiego typu rozliczeń przedsiębiorstwa. Z usług tego podmiotu korzystają tak posiadacze firm, jak i osoby prywatne. Jeżeli i ty planujesz znaleźć się w
  towarzystwie spełnionych klientów, już zaraz zobacz, co ma
  ci do zaprezentowania księgowość warszawa. Na pewno trafisz tu na
  usługi z najwyższej półki! Jeżeli więc preferujesz pracować z
  najlepszymi specjalistami, tutaj odnajdziesz właśnie to, czego wymagasz!

  Termin dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Otworzenie własnej działalności gospodarczej wymaga skrupulatnego zaplanowania a także podjęcia konkretnych działań. Dla wielu ludzi wgłębianie się w skomplikowane procedury, ustawy czy prawo podatkowe jest ogromnym wyzwaniem. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi biuro rachunkowe. Oferujemy bogaty wachlarz usług, począwszy od rejestracji w Urzędzie Skarbowym, aż do zaawansowanych raportów ekonomiczno-finansowych, czy też doradztwa podatkowego. Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie, pozwalające nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową - rachunkowość Poznań.

  Termin dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Warszawa udzieliło mi dorady z zakresu odpraw przysługującym pracobiorcom, a ściśle asocjowało to sytuacji w jakiej pracownica kwaterowała na urlopie kształcącym po którym w fabryce nie było dla niej stanowiska pracy odzwierciedlającego jej ocenom i przedsiębiorstwo musiała unieważnić jej umowę. Biuro księgowe Warszawa unaoczniło mnie, że jeśli przedsiębiorstwo angażuje ponad 20 osób zmuszone jest wypłacić takiej pracownicy odprawę w wielkości trzymiesięcznego zadośćuczynienia, jednak nie z powodu odwołania jej od razu po powrocie z urlopu wychowawczego, ale w związku z tym, że organizacja poczyniła to z przyczyn leżących po swojej stronie, albowiem dla pracownicy nie było miejsca pracy odzwierciedlającego jej kwalifikacjom.

  Termin dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Podatki to słowo marnie kojarzące się jednostkom kierującym własnej jednostce działalności gospodarczej, natomiast bez wątpienia - błyskotliwa księgowa może wiedzieć jak kierować firmą ażeby profity były jak najogromniejsze. Jeżeli nie potrzebujesz przyjąć do pracy księgowej to wyłów odpowiedniego biura rachunkowego. Biuro księgowe Prokurent to wieloletnie doświadczenie oraz niezawodność. Akceptujemy kontrahentów z całej Polski, za pomocą maili dostajemy od interesantów dokumenty.

  Termin dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa Białołęka Ząbki Marki Targówek Nieporęt Tarchomin podatki księgowość »

  Profesjonalne usługi finansowo - księgowe dla Twojej firmy

  Świadczone usługi:
  - zakładanie działalności gospodarczej/spółki;
  - prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość) albo podatkowej księgi przychodów i rozchodów, a dla ryczałtowców - ewidencji przychodów;
  - rozliczanie w zakresie podatku dochodowego i VAT;
  - profesjonalna obsługa płac i rozliczeń z ZUS;
  - sporządzanie sprawozdań finansowych.

  Dodatkowe atuty firmy:

  Możliwość dojazdu do klienta gratis
  Niskie ceny
  Pomoc w szukaniu oszczędności rachunkowo-podatkowych
  Przy długotrwałej współpracy, bezpłatna pomoc w założeniu firmy
  Kompleksowe usługi (księgowość, ZUS, VAT, CIT, PIT)

  Termin dodania: 13 11 2011 · szczegóły wpisu »