SEO

Strony związane z hasłem 'Napędy do bram':

 • Napędy do bram małopolska »

  Interes Ceownik PPUH s.c. powstała 1.01.1993 r. Od chwili początku swej działalności zajmuje się produkcją bram ogrodzeniowych i sprzedażą i montażem bram garażowych i przemysłowych i dodatkowo ich automatyzacją. Interes działa na podstawie wpisu do ewidencji gospodarczej nr 22100/2001 w Gminie Miasta Tarnowa i posiada REGON: 850014857. Hacjenda firmy gdy i baza warsztatowo ? magazynowe znajduje się odkąd samego początku w Tarnowie w sąsiedztwie ul. Ślusarskiej 4 ( na tyłach ul. Krakowskiej 101 ). Z racji wieloletniemu doświadczeniu służymy naszym Klientom pomocą tak jak na etapie projektowania, wykonania gdy i eksploatacji bram, drzwi, napędów, systemów parkingowych, systemów ognioodpornych. Od chwili początku swej działalności oferowaliśmy produkty niemieckiej firmy HORMANN, której jesteśmy autoryzowanym partnerem.Stopniowo rozwijamy swoją firmę oferując dodatkowo własne wyroby w zakresie bram i ogrodzeń gdy dodatkowo wykonując usługi montażu specjalistycznych drzwi i systemów parkingowych i przemysłowych.Naszym Klientom zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny i ulepszanie eksploatowanych urządzeń.

  Termin dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy alarmowe - Monitoring - Automatyka bramowa »

  Systemy alarmowe, monitoring, napędy do bram wjazdowych oraz instalacja sieci teleinformatycznych to podstawowe kierunki działania firmy IT-Monters. Od kilku lat działamy w branży zabezpieczeń technicznych obiektów, automatyki domowej i przemysłowej oraz usług IT. Posiadamy wymagane licencje instalatorskie oraz wpis do Krajowego Rejestrów Instalatorów. nnOferujemy:nn- sprzedaż podzespołów oraz instalację systemów alarmowych, telewizji przemysłowej oraz monitoringu obiektów mieszkalnych i usługowych, nn- sprzedaż i montaż napędów do bram skrzydłowych i przesuwnych, nn- sprzedaż i montaż domofonów, video-domofonów, nn- profesjonalne doradztwo w zakresie automatyki dla budownictwa i zabezpieczeń technicznych, nn- instalację sieci komputerowych i RTV, nnNasze usługi świadczymy najczęściej na terenie woj. lubelskiego i mazowieckiego, usługę swoją kierujemy do sektora biznesowego oraz klientów indywidualnych. nnSystemy alarmowennDlaczego warto? nnSystemy alarmowe zapewniają bezpieczeństwo i skutecznie powiadamiają w przypadku włamania. nnFirma IT-Monters oferuje:nn- fachowe zaplanowanie i wycenę systemu alarmowegon- instalację systemów alarmowychn- rozbudowę starszych instalacji o nowoczesne rozwiązanian- sprzedaż podzespołów oraz serwisnnKażdy system alarmowy powinien być odpowiednio dobrany do konkretnego obiektu, dlatego montażu alarmu powinien podejmować się specjalista. Wiemy jak ważna jest jakość systemów alarmowych, dlatego w naszej ofercie znajdziecie wyłącznie systemy alarmowe renomowanych firm. Najczęściej instalujemy systemy alarmowe polskich firm Satel oraz Genevo. nnPo co monitoring? nnMonitoring to zabezpieczenie, które ma na celu nie tylko odstraszenie złodziei czy rejestrację włamania, ale również pozwoli Ci na zwiększenie kontroli i zapewnienie bezpieczeństwa w domu czy firmie. nnSłuchamy - Projektujemy - Instalujemy odpowiedni dla Ciebie sprzęt! nnJakiego producenta wybrać? nnCzasami nie jest łatwo wskazać jednoznacznie ten a nie inny model kamery. Wyznacznikiem jest jakość i szczegółowość rejestrowanego obrazu, wielkość obszaru który kamera ma monitorować i wtedy można odpowiedzieć z jakiej półki jakościowo/cenowej sprzęt będzie najbardziej odpowiedni. nnNajczęściej korzystamy z produktów wiodących producentów systemów monitoringu: DAHUA, BCS, HIKVISION.

  Termin dodania: 21 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi zewnętrzne »

  Jesteśmy światowej klasy wytwórcą bram i drzwi rozmaitego rodzaju. Wiele lat spędzonych w tej branży pozwoliło nam nabyć doświadczenia i przyszykować jedną z najlepszych ofert na rynku. Branża budowlana chce nowych rozstrzygnięć które umożliwiają optymalizację rozwiązań automatyki, przede wszystkim bram i drzwi automatycznych. Nasze artykuły znajdują użycie w przemyśle. Całe przedsiębiorstwo pracuje na to, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni z naszych usług, stawiamy na jakość i fachowość.

  Termin dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »