SEO

Strony związane z hasłem 'konserwacja':

 • O firmie - J-Jarosz »

  Autoryzowany zakład naprawy i konserwacji sprzętu przeciwpożarowego i BHP. Troszczymy się o twoje bezpieczeństwo.

  Termin dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Parkiety krajowe »

  Montaż parkietów lepiej powierzyć profesjonalistom, których można znaleźć praktycznie wszędzie. Wiele firm sprzedających podłogi drewniane, jak na przykład TKW, które zajmuje się dystrybucją zarówno podłóg z drewna egzotycznego, jak i krajowego, oferuje do zakupionych u nich podłóg tani montaż.

  Termin dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lakiery do drewna »

  Jeżeli pragną Państwo skutecznie chronić drewniane powierzchnie w swoim domu, zapraszamy do skorzystania z oferty podkarpackiego przedsiębiorstwa Śnieżka, posiadającego w swej ofercie bogatą gamę wyrobów do ochrony drewna. Firma oferuje bowiem szeroki asortyment produktów zabezpieczających drewniane powierzchnie, wśród których znaleźć można różnego rodzaju lakiery i impregnaty do drewna bądź lakierobejce. Stosując impregnat bądź lakier Vidaron zyskują Państwo pewność, że podłogi, meble bądź inne drewniane przedmioty będą służyć Państwu przez długie lata. Wszelkie szczegóły dotyczące artykułów chroniących drewno, opublikowane zostały w obrębie serwisu Vidaron.pl.

  Termin dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Renowacja mebli drewnianych »

  Posiadanie kanap skórzanych jest niezwykle prestiżowe, jednak by zachować je we właściwej formie, przez dłuższy okres czasu, warto wesprzeć się wytycznymi opublikowanymi na omawianej witrynie. Jest ona pełna wskazówek odnośnie tego jak wygląda konserwacja mebli skórzanych a także renowacja mebli drewnianych. Układ witryny jest niezwykle czytelny, dzięki czemu, każdy użytkownik, bez żadnego problemu, wynajdzie na niej, rzeczowe informacje. Poza tym, za pośrednictwem tej witryny, możliwe jest przegladanie wyjątkowo obszernej oferty internetowego sklepu meblowego. Jest to wyjątkowo praktycznym połączeniem.

  Termin dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mechanika samochodowa bielsko »

  Dowolny samochód prędzej lub później wymaga wizyty w warsztacie samochodowym, ponieważ części się zużywają i uszkadzają. Oferujemy Państwu rozległą ofertę usług, z obszaru motoryzacji. Naprawy mechaniczne, serwis klimatyzacji, diagnostyka komputerowe, elektryka, alarmy plus serwis ogumienia to tylko niektóre z naszych usług. Zatrudniamy wykwalifikowanych mechaników i fachowców którzy sprawnie i szybko realizują reperacje wszelkich samochodów wszystkich marek. Twoje auto chciałoby być naprawione u nas.

  Termin dodania: 21 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja obiektów zabytkowych i zwalczanie szkodników drewna metodą Veloxy »

  Dezynsekcja drewna w archiwach, kościołach.
  Dezynfekcja i dezynsekcja w obiektach zabytkowych.
  Zabezpieczanie obiektów i zwalczanie szkodników drewna takich jak spuszczel, kołatek i inne.
  Zwalczanie szkodników drewna metodą veloxy.
  SeoKataLoger

  Termin dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windy osobowe warszawa »

  Jesteśmy prestiżową spółką producencką i usługową która funkcjonuje na rynku budowlanym od wielu lat. Nasza aktywność przyczynia się do powstawania dużych osiedli i nadzwyczaj innowacyjnych budowli w całej polsce. Nasze dźwigi i windy budowlane które są potrzebnym składnikiem oprzyrządowania brygady budowlanej z prawdziwego zdarzenia. Zajmujemy się sprzedażą i wynajmem dźwigów i wind na różnego rodzaju budowach. Angażujemy najlepszych, doświadczonych profesjonalistów i inżynierów wyspecjalizowanych w tej dziedzinie.

  Termin dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »