SEO

Strony związane z hasłem 'Konin':

 • S#45;foto#45; Fotograf ślubny, Wideofilm ślubny Konin Słupca Września »

  Serwis www firmy s-foto, która nakreśla ofertę osoby takiej jak fotograf ślubny Konin oraz wideofilmowanie ślubów a także wesel Konin. Kompetentnie wykonana usługa taka jak fotografia ślubna a także wideofilm ślubny da możliwość Tobie i bliskim niesamowitą pamiątkę na całe życie, do której ochoczo będziecie Państwo wracać. Swoje usługi wykonujemy głównie na terenie Wielkopolski: Konin, Słupca, Koło, Turek, Gniezno Poznań, Września.

  Termin dodania: 06 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Konin »

  Fotografią ślubną zajmujemy się od pokoleń. Nasze studio fotograficzne świadczy usługi praktycznie na obszarze całego kraju. Oferujemy wideofilmowanie wesel sesje zdjęciowe zarówno na Sali weselnej jak i w plenerze i domu rodzinnym Państwa młodych. Gdy szukasz doświadczonego fotografa oferta naszego zakładu fotograficznego z pewnością sprosta potrzebom i oczekiwaniom. Zabieramy pary w romantyczne miejsca: ogrody, parki, dworki, pałacyki czy ruiny zamków. Z myślą o Was organizujemy nasze studio tworząc romantyczną atmosferę sesji zdjęciowej. Wiele par jest zdecydowanych na sesje w dalekich plenerach naszego kraju. Sprostamy nawet takim oczekiwaniom. Pod koniec zlecenia przekazujemy: albumy, foto księga wykonana według naszego lub Państwa projektu . Zadbaj o wspaniałą pamiątkę ze swojego ślubu. Odwiedź nasz serwis i zapoznaj się z pełną ofertą.

  Termin dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hotel konin, Sala weselna licheń, Sala weselna Konin »

  Hotel Konin Stara Gorzelnia znajduje się w przepięknej miejscowości, położonej niedaleko Konina. Obiekt mieści się w zabytkowym obiekcie starej gorzelni hrabiego Kwileckiego, o której pierwsze wzmianki pochodzą z XIX wieku. Został odnowiony tak, aby spełniał oczekiwania swoich gości. Hotel Konin Stara Gorzelnia to przepiękny obiekt hotelowy, w którym znajduje się przepiękna, elegancka sala weselna, w której organizowane są uroczystości weselne. Hotel zapewnia kompleksową obsługę kelnersko-barmańską. Sala weselna Licheń to elegancka sala, w której zorganizowane wesele będzie niezwykłym wydarzeniem. Sala weselna Konin to gwarancja najwyższej jakości obsługi. Państwo Młodzi mogą spodziewać się w pełni przygotowanej do uroczystości sali. W cenie uroczystości jest obsługa kelnersko-barmańska oraz udekorowanie sali. W hotelu Stara Gorzelni znajdują się także restauracja, pub, sauna, solarium. W pobliżu stylowego pubu, znajduje się miejsce do gry w bilard.

  Termin dodania: 04 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Salon meblowy Konin, meble Konin, meble kuchenne Konin. »

  Salon meblowy Konin MR Rybaccy ? Andrzej Rybacki oferuje meble oraz artykuły wyposażenia wnętrz. Firma działa już od 1989 r., dlatego obecnie posiada ugruntowaną pozycję na rynku. Meble Konin oraz artykuły meblowe, oferowane przez firmę to elegancja i dobry smak. Dla salonu istotny jest każdy szczegół, dlatego na uwagę zasługuje precyzja wykończenia. Szeroka i różnorodna oferta pozwala klientom wybrać meble według indywidualnych upodobań i potrzeb. Meble wykonywane są z najlepszych materiałów, dlatego są solidne i trwałe. Firma współpracuje z najlepszymi producentami. Posiada stałych klientów, zwłaszcza w miastach takich jak: Konin, Słupca, Koło, Turek. W bogatej ofercie salonu są: nowoczesne meble kuchenne Konin, meble dziecięce, młodzieżowe, meble do sypialni.
  Firma jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród, m. in. otrzymała tytuł Sprzedawcy Roku oraz Lidera Rynku GPKM.

  Termin dodania: 05 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma Windykacyjna ? Windykacja, Windykacja Należności, długów, Wierzytelności »

   Windykacja należności, którą proponuje firma Mediare jest przede wszystkim efektywna, wykorzystuje szeroki wachlarz narzędzi wpływu oraz jest szybka a dodatkowo gwarantujemy naszym klientom nieponoszenie dodatkowych kosztów obsługi dochodzenia długu. Nie pobieramy jakichkolwiek zaliczek i opłat wstępnych a jedynie prowizję w postaci procentu od kwoty odzyskanej. Przede wszystkim prowadzimy windykację wierzytelności na podstawie rzetelnie zebranych informacji o dłużniku, jego firmie, środowisku funkcjonowania i okolicznościach powstania długu. Nawiązujemy bezpośredni kontakt i prowadzimy negocjacje w miejscu przebywania dłużnika. Jeśli efekty przeprowadzonych rozmów nie jest do końca satysfakcjonujący kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego i następnie do Komornika, który to prowadzi postępowanie egzekucyjne. Nawiązując współpracę z firmą windykacyjną Mediare klient ma gwarancję szybkiego odzyskania swoich należności.

  Termin dodania: 26 05 2012 · szczegóły wpisu »