SEO

Strony związane z hasłem 'klimatyzacja':

1 · 2 · następna strona »
 • Pomy ciepła Toruń »

  Firma Mirtor to profesjonalny dostawca nowoczesnych rozwiązań technologicznych w zakresie systemów klimatycznych, wentylacyjnych i grzewczych. Od wielu lat specjalizujemy się w świadczeniu usług związanych z sprzedażą, doradztwem i projektowaniem profesjonalnych instalacji grzewczych. Nasze usługi skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, oraz biznesowych, którzy dbają o wysoki standard ogrzewania i energooszczędność na najwyższym poziomie.
  Pompy ciepła to innowacyjne urządzenia grzewcze, które można stosować w mieszkaniach, domach i w niewielkich obiektach komercyjnych. Są urządzeniami, które w racjonalny sposób przekształcają energię odnawialną zgromadzoną w ziemi, powietrzu lub w wodzie w ciepło, bez którego nie wyobrażamy sobie życia. Pompy ciepła oprócz zapewnienia wysokiego komfortu cieplnego, są też wysoce energooszczędne, co wpływa na minimalizację wydatków związanych z ogrzewaniem pomieszczeń.
  Przedsiebiorstwo Mirtor oferuje doskonałe pompy ciepła, produkowane przez najlepszych specjalistów w zakresie klimatyzacji i ogrzewania - firmy Atlantic i Fujitsu General. Pompy ciepła składają się z dwóch urządzeń - modułu zewnętrznego i wewnętrznego, które współpracując ze sobą, tworzą przyjemny klimat w ogrzewanych pomieszczeniach. Systemy te poza ogrzewaniem, są także doskonałymi klimatyzatorami
  Zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę i produkty wysokiej jakości. Świadczymy usługi na terenie Polski. Nasze wieloletnie doświadczenie, poparte wiedzą na temat nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprawia, że staliśmy się jedną z najlepszych firm zajmujących się sprzedażą systemów klimatycznych, grzewczych i wentylacyjnych w kraju. Zapraszamy do naszego biura w Toruniu!

  Termin dodania: 21 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Montaż klimatyzacji Warszawa »

  DTS Serwis świadczy kompleksowe usługi w zakresie montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych oraz automatyki i sterowania. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne wyposażenie oraz profesjonalna ekipa pozwala utrzymywać świadczone usługi na najwyższym poziomie przy konkurencyjnych cenach. Naszymi klientami są zarówno małe firmy i przedsiębiorstwa, osoby prywatne jak i duże koncerny, warsztaty i supermarkety. Każdego klienta traktujemy jednakowo poważnie a listy referencyjne zgromadzone przez lata są najlepszym dowodem jakości. Nasze usługi świadczymy na terenie całego województwa podlaskiego. Zapraszamy do kontaktu - Chrościckiego 93/105, wejście B, 02-414 Warszawa.

  Termin dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory warszawa »

  Jesteśmy fachową firmą, która nieustannie stawia interesanta i jego potrzeby na pierwszym miejscu. Pewną z dziedzin którymi się absorbujemy jest ogrzewanie. Wiadomo że ocieplanie jest niesłychanie istotne, a szczególnie gospodarność energii jak ogrzewamy, więc proponujemy najlepsze artykuły. Niezmiernie znaczącą sferą jaką się zajmujemy jest rozprowadzanie urządzeń klimatyzacyjnych i wszelkich podobnych które mają na celu optymalizację warunków w pomieszczeniach. Organizujemy serwis sprzętu dla klientów.

  Termin dodania: 06 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Wrocław »

  Ostatnie lata w ogromnym stopniu zmieniły naszą rzeczywistość, powstały nowe standardy i wymagania stawiane budowlom, w których mieszkamy, pracujemy czy odpoczywamy. Trudno sobie wyobrazić nowoczesne budynki nie wyposażone w sprawnie działające systemy utrzymania odpowiedniej temperatury jak i czystości powietrza.

  Termin dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis klimatyzacji warszawa »

  Znakiem firmowym firmy WENT-KLIMA jest zadowolony i profesjonalnie obsłużony Klient. Naszych Klientów otaczamy fachową opieką, pomagając im w rozwiązaniu problemów związanych z wyborem i zakupem urządzeń do wykonania instalacji. W pełni czujemy się zobowiązani wobec naszego Klienta do tego, by był zadowolony ? zarówno z doradztwa, wykonawstwa jak i działania samych instalacji.

  Termin dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Kraków »

  Firma MANOR powstała w 2003 roku jako firma handlowo-usługowa zajmująca się sprzedażą i montażem klimatyzatorów oraz wentylacji. Obecnie jesteśmy autoryzowanymi dealerem klimatyzatorów Fujitsu i YORK. Szeroka gama produktów oraz wykwalifikowana kadra pozwalają sprostać wymaganiom rynkowym i zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę. Oferowane przez nas produkty posiadają wymagane prawem polskim i unijnym certyfikaty. Zapewniamy rzetelność i terminowość w realizacji podjętych zobowiązań. Pragniemy polecić Państwu nasze usługi w zakresie dostawy, montażu, konserwacji oraz serwisu instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

  Termin dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperacja, klimatyzacja Szczecin »

  Serwis opisuje propozycję firmy zajmującej się ogrzewaniem nadmuchowym bardzo nowoczesnym oraz sprawnym, które coraz częściej preferowane jest przez klientów indywidualnych lub też firmy.
  W tym zakresie można liczyć na nagrzewnice oraz klimatyzatory. Na stronie odnajdziemy także urządzenia do rekuperacji oraz wentylacji mieszkań. Jeśli w takim razie interesuje nas współczesne ogrzewanie naszych lokali użytkowych, klimatyzacja, a dodatkowo wentylacja strona jest idealnym miejscem na zapoznanie się z ofertą.

  Termin dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Klimatyzacji Warszawa »

  Nasza firma na rynku działa już od piętnastu lat, jesteśmy autoryzowanym dealerem znanych marek produkujących urządzenia klimatyzacyjne, przede wszystkim są to marki japońskie takie jak: Toshiba, Mitsubishi Heavy Industries Ltd, Mitsubishi Electric i Fuji, a także Carrier. Naszym klientom proponujemy kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie tych urządzeń, w skład której wchodzi dostawa i montaż urządzeń u klienta, a także naprawa i serwis, przeprowadzone przez doświadczonych serwisantów, którzy używają oryginalnych części zamiennych.

  Termin dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja Wrocław »

  Zdecydowana większość z ludzi cały rok wyczekuje na wakacyjny okres, a co za tym idzie na letnią porę. Nie dość więc, że czas ten kojarzy nam się z wypoczynkiem od pracy i domowej codzienności, to jeszcze oznacza słoneczne dni, pozwalające nam zapomnieć o zimowych miesiącach. Ale, gdy już nadejdą te słoneczne dni, jedynym o czym będziemy myśleć jest wentylacja. Siedząc w pracy, nieklimatyzowanej kawiarni lub mieszkaniu nagrzanym od słonecznych promieni, pragniemy od zaraz czuć chłód, gdyż upał nas wykańcza. Można by rzec, że nie znajdziemy takiego czasu w czasie pełnego roku, z którego bylibyśmy w pełni zadowoleni. Na przykład wyczekujemy upalnych dni, lecz gdy już możemy się nimi cieszyć, najlepszą rzeczą która nas może odprężyć będzie dobra wentylacja w pomieszczeniu, w jakim się znajdujemy. Rzecz jasna wentylacji będzie brakować nam szczególnie, gdy jesteśmy wewnątrz jakiś pomieszczeń, przeważnie w większych miastach, gdzie znacznie trudniej będzie się znosić upały, niż na łonie natury bez spalin i zanieczyszczeń. Kiedy będziemy odpoczywać na łące, a gdzieś dookoła śpiewają nam ptaszki, wówczas wentylacja nie jest nam potrzebna, gdyż lekki podmuch wiatru całkowicie będzie nam wystarczał.

  Termin dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Autoalarmy łódź »

  Specjalizujemy się w dystrybucji, serwisowaniu i wszystkim co związane z szeroko pojętą elektroniką samochodową. jak wiadomo w każdym samochodzie znajduje się mnóstwo systemów i przyrządów elektrycznych różnego typu. W naszej ofercie pojawiają się takie sprzęty jak najnowocześniejsze systemy nawigacyjne GPS, dowolne osiągalne systemy zabezpieczeń aut, kompleksowe systemy audio, sprzęty komunikacyjne do pojazdów, w tym sprzęt CB. Zasadniczo świadczymy usługi i rozpowszechniamy najlepszej jakości osprzęt.

  Termin dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory »

  Centrum Klima to wiodący producent i dystrybutor sprzętów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Firma swoja działalność prowadzi zarówno na terenie Polski, jak również w wielu krajach Unii Europejskiej. Kilkanaście lat działalności na rynku i miliony zadowolonych klientów, pozwoliły na ciągłe poszerzanie działalności oraz rozbudowę parku maszynowego w którym produkowane są wszystkie urządzenia. Na stronie internetowej Centrum Klima zostały zamieszczone wszystkie dostępne urządzenia, cennik oraz aktualne promocje.

  Termin dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja »

  Pod czas pożaru bardzo ważną rolę odgrywają dachowe wentylatory, dzięki którym dym zostaje wysysany z płonącego obiektu. Takie urządzenia mają nieco bardziej skomplikowaną budowę niż takie tradycyjne wentylatory osiowe, gdyż silnik zamontowany jest wewnątrz strumienia wentylacji powietrza. Materiały użyte do ich tworzenia idealnie zabezpieczają je przed korozją i negatywnym wpływem zewnętrznych czynników, które mają niszcząca siłę. Wentylatory dachowe posiadają dużą odporność cieplną mogą pracować w bardzo wysokich temperaturach. Użycie trójfazowego silnika jako napędu pozwala na ich z dobrym skutkiem pracę. Tego rodzaju wentylatory budowane są w różnych rozmiarach, w zależności od potrzeb. Ażeby takie urządzenia zapewniały skuteczna ochronę i spełniły w całości swoją rolę ważne jest ich prawidłowe zamontowanie, dlatego wyłącznie osoby wykwalifikowane posiadające dostateczna wiedze na ten zagadnienie powinny podejmować się ich montażu. Zagrożenie wybuchu pożaru w każdym momencie można zmniejszyć do minimum, zatem warto zainwestować w wentylatory, zresztą w budynkach gdzie masowo gromadzą się ludzie są one warunkiem koniecznym.

  Termin dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Warszawa »

  Wbrew ogólnym informacjom, posiadanie klimatyzacji nie jest trudne w utrzymaniu. Na 100% klimatyzacja Warszawa, to urządzenie, które wymaga konserwacji oraz oczyszczania, niemniej jednak to wyłącznie z tego względu, aby było bezpieczne i sprawne. Prócz tego oczyszczanie nie leży po naszej stronie, zajmują się tym firmy, które posiadają stosowne uprawnienia i urządzenia. Istnieje wiele metod radzenia sobie z tym problemem i firmy w bardzo wielu sytuacjach wszelkie je realizują. Różnią się ze stuprocentową pewnością sposobem, skutkiem i ceną, też zależne jest to od nadziei nabywcy.

  Termin dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja »

  CentroClima Kraków. Centrum klimatyzacji i wentylacji pożarowej. Kompleksowa pomoc w zakresie projektowania i wdrażania sytemów klimatyzacji i wentylacji. W ofercie klimatyzatory i wentylatory uznanych firm. Montaż i serwis instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Nasza wiedza i doswiadczenie pozwalają na sprawna i szybka realizację zleceń wykonawczych. CentroClima zawdzięcza swój sukces aktywnej współpracy ze swoimi klientami. Zgodnie z filozofią naszej firmy, za główny cel stawiamy sobie zadowolenie naszych klientów. Jeżeli interesuje cię klimatyzacja i urządzenia wentylujące, w ofercie naszego sklepu internetowego Klimamarket znajdziesz szeroki asortyment produktów takich jak: kurtyny powietrzne, nagrzewnice, pompy ciepła, wentylatory.

  Termin dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis klimatyzatorów »

  Firma Mirtor pragnie Państwu zaproponować swoje usługi w zakresie serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych. Nasi specjaliści zajmą się naprawami, pielęgnacją i konserwacją wszelkich systemów klimatyzujących, oraz innych systemów grzewczych i wentylacyjnych.
  Firma Mirtor dysponuje bogatym zapleczem technologicznym, przez co mamy możliwość dokonywać regularnych przeglądów i pomiarów technologicznych. Cykliczne przeglądy technologiczne zwiększą wydajności i efektywność energetyczną wszelkich urządzeń klimatyzujących, wentylacyjnych i grzewczych, jak i Państwa satysfakcje.
  Serwisowanie urządzeń to nasza specjalność. Przedsiębiorstwo Mirtor zajmuje się serwisowaniem urządzeń gwarancyjnych, oraz pogwarancyjnych. Nasze działania wpłyną na żywotność i wydajność Państwa urządzeń. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych profesjonalnych usług!
  Profesjonalny serwis klimatyzacji

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperatory ogrzewanie powietrzne »

  Projektując energooszczędny budynek niestety często zapomina się o tym, że będą w nim mieszkać ludzie potrzebujący odpowiedniej ilości świeżego powietrza, niezbędnego do zdrowego życia. Poprawienie złego samopoczucia osób przebywających w takim budynku niesie ze sobą dodatkowe koszty związane z modernizacją, bądź zwiększonym zużyciem energii na wentylację. By uniknąć takich błędów, radzimy już na etapie projektu domu uwzględnić zastosowanie w nim energooszczędnej wentylacji, a taką zapewni wybór wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, czyli rekuperacji.

  Termin dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Komory chłodnicze »

  Chcielibyśmy przedstawić Państwu nadzwyczaj wielką propozycję urządzeń chłodniczych. Przedkładamy również usługi przeróżnego rodzaju, dla klientów tworzymy projekty instalacji klimatyzacyjnych do lokali domowych, biurowych oraz użytkowych i publicznych. Prowadzimy sklep z klimatyzacją i akcesoriami, Zatrudniamy fachowców którzy absorbują się montażami sprzętu chłodniczego oraz serwisem już zamontowanych. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej specjalizacji i dobrze znamy wszystkie zagadnienia skojarzone z tą dziedziną.

  Termin dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Części AGD Kielce »

  Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu internetowego Dom-serwis . Dom- serwis to dystrybutor części zamiennych do sprzętu AGD, chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji. kuchenek mikrofalowych, lodówek, pralek, kuchenki gazowej, płyty elektrycznej, części do odkurzacza, piekarnika, okapu, robota domowego, żelazka, blenderów, oraz części do maszynki do mięska. Jednym słowem każda pani domu znajdzie w naszym sklepie wszystko co tylko może się popsuć w każdym domu. d naszych klientów wiemy, że dużo bardziej opłacalna jest wymiana danej części zamiennej w każdym sprzęcie niż kupno danego Agd nowego. Zapraszamy na zakupy

  Termin dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kabiny do malowania »

  Zakres usług firmy Otto Engineering Polska S.A obejmuje różnorodne usługi związane z budową, funkcjonowaniem i modernizowaniem czystych pomieszczeń w obiektach przemysłowych. Wśród oferty znajduje się także projektowanie malarni, olfaktometria, wentylacja przemysłowa, projektowanie urządzeń wspomagających oczyszczenie powietrza w oparciu o własne skrubery i biofiltry czy też połączenia tych systemów. Co więcej firma posiada serwis biofiltrów oraz wykonuje pomiary FID. Wieloletnie doświadczenie sztabu specjalistów pracujących w firmie owocuje wysokim poziomem świadczonych usług. Szczegółowa oferta dostępna jest na firmowej stronie ottoindustries.pl

  Termin dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Blog Projekty domów porusza aspekty budowy domu, tematykę projektów domów, zagospodarowania działki, lokalizacji budynku na działce, jakie odległości od ogrodzenia itp. nJednocześnie jest uwględniona tematyka adaptacja projektu gotowego czy inaczej nazywanych projektów typowych. nJednym z głównych tematów dla inwestorów myślących o budowie domu jest decyzja czy projekt gotowy i adaptacja, czy projekt indywidualny.

  Termin dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »