SEO

Strony związane z hasłem 'kieszonkowe':

 • Materace »

  Firma Hilding ma swoje laboratorium testowe. Dzięki niemu przygotowywane są materace kieszonkowe i termoelastyczne pierwszorzędnej jakości. Hilding ma w ofercie także łóżka kontynentalne. Wyróżniono je nagrodą na targach. Są rewelacyjne dla osób posiadających trudności z kręgosłupem. Zawierają materace siedmiostrefowe. Pokrowiec jest delikatny i odporny na ścieranie. Tkaniny z jakich zrobione są materace na ramie drewnianej to spora gama barw.

  Termin dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Materace lateksowe »

  Materac to postument spokojnego odpoczynku. Który więc materac wyselekcjonować aby nie obudzić się z bólem karku? Obok wyborze materaca wskazane jest zwrócić uwagę na tzw. kieszonkowe. Materace kieszonkowe składają się ze sprężyn cylindrycznych, ułożonych w osobnych kieszonkach, które tworzą powierzchnię o własnościach elastyczności punktowej. Materac reaguje więc jedynie na nacisk w konkretnym miejscu, jego pozostała część pozostaje nienaruszona. Wybierając taki materac mamy pewność, że postawiona w pobliżu szklanka z wodą nie przewróci się. Ich wartość jest konkurencyjna w stosunku to materacy klasycznych, a luksus snu nieporównywalny.

  Termin dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Materace kieszonkowe »

  Alternatywa nowego materaca być może doprawić o ból głowy. Producenci prześcigają się w ich udoskonalaniu. Co lecz wciąż przynosi korzyść klientom. Wskutek temu możemy selekcjonować z szerokiej gamy produktów w korzystnych cenach. Najkorzystniejszym, plus pod względem finansowym, jest preferencja materacy kieszonkowych. Na skutek zaawansowanej technologii w optymalny podejście podtrzymują każdą z osobna partię ciała. Równie korzystną, jednak droższą opcją, są materace lateksowe. Te z kolei posiadają parę stref twardości, wskutek czemu poszczególne partie ciała wywierają napór na materac w różnym stopniu.  Wszystko to zapewnia zdrowy i spokojny sen.

  Termin dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »