SEO

Strony związane z hasłem 'kancelaria':

1 · 2 · następna strona »
 • Radca prawny w Krakowie »

  Pomoc prawna w obecnych czasach to standard. Na co dzień spotykamy się z licznymi ciężkimi przypadkami czy też niesprawiedliwymi wyrokami, z którymi należy się borykać. Radca prawny ma obowiązek pomóc nam w zakresie prawnym. Nie każdy zna swoje prawa. Przypadkami mogą być zarówno złe traktowanie w pracy jak i inne wykroczenia, względnie trudne do rozsądzenia sprawy rodzinne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, na którą natraficie wpisując chociażby - porady prawne w krakowie. Korzystając z pomocy jaką daje Państwu nasza kancelaria, nie będziecie musieli się długo namyślać, jakie dalsze ruchy podejmować.

  Termin dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków »

  Multum osób pewno frapuje się co jest takiego w zawodzie rejenta, że jest on tak bardzo opłacalny. Notariusz to fach, który potrzebuje olbrzymiej erudycji i doświadczenia, poświadczonych zaliczonymi sprawdzianami zawodowymi co więcej więcej niż ośmioletnim okresem edukacji na uniwersytecie i w trakcie aplikacji notarialnej. Pożytek społeczny wymaga tego by notariusz swoje czynności czynił rzetelnie i z zachowaniem totalnej neutralności w odniesieniu do różnych grup petentów. Jednostki uprawiające rzeczony fach biorą też na siebie dużą odpowiedzialność za mienie swoich kontrahentów.

  Termin dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi prawnicze Głogów »

  Witryna internetowa kancelarii adwokackiej mającej siedzibę w Głogowie. Na stronie dokładnie omówione zostały w wybranych działach obszary praktyki kancelarii. Wyszczególnione zostały takie pola jak: sprawy spadkowe Głogów, sprawy karne, sprawy cywilne, sprawy z zakresu prawa nowych technologii, sprawy administracyjne, windykacja wierzytelności czy też stała obsługa prawna firm. Ponadto na stronie zawarte są także dane adresowe.

  Termin dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna -Toruń »

  Nasza Kancelaria zapewnia wszechstronną pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym (osobom fizycznym), jak i przedsiębiorcom, w zakresie wszystkich dziedzin prawa, począwszy od spraw cywilnych, karnych, rozwodowych, spadkowych, pracowniczych, administracyjnych, w tym reprezentację prawną naszych klientów w sądach i urzędach, po kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i przedsięwzięć gospodarczych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie dotyczącym kompleksowej pomocy prawnej,

  Termin dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Jeśli odwiedzisz stronę internetową kancelarii prawnej Competia, to dowiesz się, że pracuje tu wielu specjalistów chcących rozwiązać Twoje problemy z prawem. Wystarczy zdecydować się, z którym z nich chcesz porozmawiać i zadzwonić do nas - nasze doradztwo i proponowane przez nas porady prawne online rozwiążą każdy Twój problem.

  Termin dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porada prawna online »

  W ramach tej usługi Kancelaria oferuje porady prawne, a także możliwość sporządzenia projektu pisma procesowego (pozwu, wniosku itp), umowy czy opinii prawnej. Adwokat Justyna Miechowska od 2010 roku udziela porad prawnych oraz odpowiedzi na pytania prawne za pośrednictwem portalu internetowego www.twojeporady.pl. W serwisie można nie tylko zadać pytanie w celu otrzymania opinii prawnej, ale również zapoznać się z dotychczas udzielonymi przez adwokat Justynę Miechowską odpowiedziami na zadane pytania dotyczące konkretnego stanu faktycznego oraz zapoznać się z opiniami użytkowników, na których pytania odpowiadała.

  Termin dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Białystok »

  Najprostszą formą, w jakiej podmiot złożyć może oświadczenie woli jest forma ustna. Prawo reguluje wszystkie przestrzenie życiowe, dzięki czemu zachowuje się spójność społeczną oraz ład.Rzeczami ruchomymi są natomiast wszystkie rzeczy, które nie są nieruchomościami. Rzecz oznaczoną co do gatunku określa się jedynie poprzez wskazanie pewnych jej cech rodzajowych. Rozważania natury prawniczej są dosyć skomplikowane.

  Termin dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz katowice »

  Kancelaria notarialna w Katowicach to doskonałe miejsce dla klientów poszukujących porady prawnej. Firma angażuje wyłącznie wykwalifikowanych i profesjonalnych notariuszy, którzy służą swoją pomocą wszystkim osobom wymagającym rozwiązać swoje sprawy na drodze prawnej. Każda rada prawna w kancelarii to konkretna i zorganizowana droga prowadząca do bezpośredniego kontaktu z prawnikiem. Jej pierwsza zasada to rozpoznanie szczegółów oraz dostarczenie dokumentów drogą elektroniczną lub osobiście, a następnie umówienie spotkania, na którym zostanie omówiony problem.

  Termin dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Kraków »

  Kancelarie Adwokackie państwa Zduńczyk zapraszają Klientów na dyżury w poniedziałki, środy i czwartki od 17.00 - 19.00, a również po wcześniejszym umówieniu się w sekretariacie albo bezpośrednio z adwokatem. Sekretariat prowadzony przez Panią Barbarę Wyrobę czynny jest: poniedziałek od 12.00 do 19.00 wtorek od 12.00 do 14.00 środa od 13.00 do 17.00 czwartek od 13.00 do 19.00

  Termin dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Wykwalifikowany adwokat z Poznania, odpowiednio przygotowany merytorycznie dzięki studiom na wydziale prawa i praktyce w roli asystenta sędziego. Aktualnie adwokat Radel jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Gwarantuje wsparcie w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, opiekuńczego, karnego oraz wykroczeń. Zasadą prawnika jest początkowe, drobiazgowe sprawdzenie problemu i oszacowanie ich pod względem możliwości wygranej. Wtedy też po uwzględnieniu charakteru i stopnia skomplikowania problemu ustalane jest honorarium. Nie ulega ono zmianie po sfinalizowaniu sprawy. W razie, gdy klient zleci usługi, cena porady wlicza się w koszt usługi prowadzenia sprawy.

  Termin dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Kraków »

  Zatrudnienie właściwego rejenta pozwala uskutecznić nawet najtrudniejsze prawnie operacje notarialne. Właściwa osoba w szczególności powinna wyróżniać się wysoką rutyną oraz dużym doświadczeniem w swojej pracy. Adekwatnym może okazać się poznanie reputacji u wcześniejszych kontrahentów danego rejenta, o ile przeważają dodatnie, wtedy warto skierować się do takiej kancelarii. Jeśli na wejściu zostaniemy obsłużeni w sposób kompetentny plus wydajny to śmiało możemy powierzyć własne sprawy temu rejentowi.

  Termin dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna warszawa »

  Zasady współżycia społecznego z istoty swej nie nadają się do wyczerpującego skatalogowania. Poza tym również prawnik Warszawa zauważył zasadę martwych, formalnie tylko istniejących związków małżeńskich.

  Termin dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości »

  Nasz zespół kreują ludzie z żyłką prawniczą. Z wyjątkową starannością próbujemy zadbać o wszelkie zlecone nam tematy. Do każdej z rozpraw przystępujemy jednostkowo, na skutek czego nasi klienci mogą mieć pewność, że jest ona kierowana na bardzo wysokim poziomie, zachowując swoją ciągłość oraz właściwe poparcie. We wszelkich prowadzonych sprawach nasza kancelaria wyraża się takimi wartościami jak niezawodność, profesjonalizm, zaufanie, dyskrecja i utrzymanie reguł etyki zawodowej, zaś przede wszystkim zachowania tajemnicy prawniczej.

  Termin dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław »

  We Wrocławiu funkcjonuje wiele kancelarii notarialnych. Wybierając jedną z nich kierujemy się różnymi kryteriami. W przypadku wysoce wyspecjalizowanych prawników trzeba liczyć się z ponoszeniem kosztów. Dyskusja o tym, czy pomoże nam tani notariusz, czy drogi notariusz pozbawiona jest sensu ponieważ tą grupę zawodową wiąże specjalne rozporządzenie określające maksymalną wysokość taksy notarialnej wydawane przez właściwego ministra. Należy pamiętać, że rejent pomoże nam zarówno w sprawach związanych z nieruchomościami, ale także w przypadku prawa handlowego (prawa spółek), czy prawa spadkowego. Można spotkać się ze sporządzanymi przez notariusz pełnomocnictwami zarówno do sprzedaży, czy darowizny, ale także do załatwiania spraw urzędowych w administracji i sądach.

  Termin dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Kraków »

  Jesli szukasz kancelarię radcy prawnego ogromnie istotne jest aby znaleźć rzetelnego specjalistę z obszernym doświadczeniem, który będzie w stanie porządnie uporać się z Twoimi problemami. Kancelaria radcy prawnego Krzysztofa Kohuta jest placówką, w której pracują tylko doświadczeni prawnicy. Kancelaria specjalizuje się w prawnej obłudze podmiotów gospodarczych w różnych obszarach, na przykład pomoc przy rozpoczynania działalności, obsługa prawnicza inwestorów, umowy Międzynarodowe. Dodatkowo oferujemy także usługi w zakresie prawa spadkowego, umów przedwstępnych czy prawa internetowego. Zapraszamy uprzejmie na naszą oficjalną stronę internetową lub do siedziby kancelarii na ul. Friedleina 4, Kraków.

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jeziorscy zgierz »

  W uczciwej kancelarii notarialnej którykolwiek z nas może mieć nadzieję na bezpłatną oraz wiarygodną informację na temat różnych czynności notarialnych tudzież potrzebnych do ich zrealizowania dokumentów. Dlatego przed kupnem lub sprzedażą nieruchomości wskazane jest odwiedzić odpowiedniego notariusza, aby wyjaśnić wszelkie niejasności dotyczące owego typu transakcji. Na nasze wątpliwości odpowie albo samodzielnie notariusz, albo wykwalifikowany zaangażowany przez niego asesor. Do rejenta wskazane jest zgłosić się w sprawie poświadczenia zgodności z oryginałem dowolnych dowodów, duplikatów oraz sygnatur.

  Termin dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • System do zarządzania kancelarią prawną »

  Innowacyjny system do administrowania kancelarią prawniczą. Oprogramowanie zostało napisane z myślą o małych, średnich jak i dużych kancelariach prawnych. Nasze aplikacje dają Ci sposobność prostego zarządzania kancelarią prawną online. W wygodnym panelu znajdziesz między innymi e-sąd, wzory pism, kalendarz czy aplikacje wspierające rozliczenia z klientami. Dzięki naszemu oprogramowaniu do zarządzania kancelarią prawną będziesz mógł w szybki sposób mierzyć efektywność, zarządzać czasem i wiele więcej. Sprawdź nas obowiązkowo.

  Termin dodania: 18 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze Kraków »

  Praca notariusza jednoczy się z ogromną odpowiedzialnością. Tym samym najlepiej sprawdzają się w tym zawodzie osoby staranne i obowiązkowe, które nieprzerwanie umieją zachować obiektywizm. Kontrahentami kancelarii notarialnych są najczęściej jednostki, które sprzedają bądź nabywają prawa do własności wszelakich posiadłości. Wielokrotnie zdarzają się interesanci w formie spółek prawa kupieckiego, które to potrzebują usług notariusza w aspekcie zatwierdzenia aktów założycielskich oraz przygotowywania protokołów z walnych zgromadzeń akcjonariuszy.

  Termin dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Kraków »

  W wypadku, kiedy chcemy prowadzić działalność gospodarczą dobrze jest najprzód rozeznać się na temat opcjonalnych postaci jej prowadzenia. W tym momencie możemy funkcjonować jako jednoosobowy podmiot ekonomiczny, jako spółka cywilna ewentualnie w w wyższym stopniu skomplikowanych strukturach wymagających ratyfikowania akuratnych dokumentów u notariusza. W wybornej kancelarii znajdziemy pomoc w obrębie stworzenia umów, które zapewnią bezpieczeństwo oraz zgodność z ustawodawstwem wszelkich czynności. Co więcej rejent spisze wszelakie protokoły z ogólnych zgromadzeń akcjonariuszy.

  Termin dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Nasi rodacy niechętnie korzystają z pomocy profesjonalistów, bez przerwy obawiają się bowiem, że krok taki będzie jednoznaczny z przyznaniem się do osobistej niewiedzy. Niestety, rozwiązywanie niełatwych problemów prawnych na swoją rękę może nieść za sobą konsekwencje znacznie poważniejsze niż odwołanie się do wsparcia człowieka, który o kodeksie rodzinnym i opiekuńczym lub karnym wie wszystko lub niemal wszystko. Stąd też warto zastanowić się nad tym, czy demonizowanie osoby takiej, jak adwokat Warszawa faktycznie posiada sens, skoro mówimy o specjaliście realnie efektywnym i godnym polecenia.

  Termin dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »