SEO

Wynajem samochodów Podkategoria: Wynajem samochodów

1 · 2 · następna strona »
 • Profesjonalna pomomoc: odtrucie alkoholowe, esperal, wszywka alkoholowa »

  Nasza profesjonalna kadra podróżuje we pozytywne miejsce teraz w 45 minut. Jesteśmy do twojej możliwości o wszelkiej chwili dnia oraz nocy.
  Jesteśmy wieloletnie doświadczenie, Zawsze indywidualnie idziemy do jakiegokolwiek chorego i staramy się, aby czas działania odbył się w styl bezpieczny, komfortowy przy szerokim wsparciu doświadczonych lekarzy.

  1. Odtrucie alkoholowe
  2. Detoks Alkoholowy
  3. Kroplówki na kaca
  4. Wszywki alkoholowe(esperal)

  Zapewniamy:

  -Duży wynik w stron poprawy nastawienia i naprawie, odczuwalny już podczas podania kroplówki
  -Usługa grana przez specjalną kadrę medyczną
  -Unikalny zestaw witamin oraz elektrolitów rozpuszczony w zdrowej glukozie ułatwi w szybkim tempie stanąć na nogi i nawiązać sprawne działanie systemu.

  Pełna dyskrecja, anonimowość i poufność - to pierwotny warunek naszej pozycji.

  Zapraszamy serdecznie: kac-pomoc. pl, 533 505 500

  Termin dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy płyn do płukania »

  Sklep internetowy duży asortyment. Między innymi słodycze, artykuły agd do kuchni, środki czyszczące. Higieniczne, proszki do prania. Dezodoranty damskie i męskie, kremy. Dobre i tanie kawy. A także domowe przetwory. tania dostawa 15 zł.

  Termin dodania: 05 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • MikroFaktoring.online dla małych firm »

  Serwis tematyczny skierowany jest dla małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych usługami faktoringu online. Użytkownicy odszukają w serwisie wiedzę czym jest mikrofaktoring, jak działa oraz kto może skorzystać z faktoringu online oraz na jakich warunkach. Mogą także otrzymać oferty faktoringu stosowne do swoich indywidualnych potrzeb. Faktoring jest usługą przeznaczoną dla firm wykorzystujących lub zamierzających wykorzystywać kredyt kupiecki w relacjach handlowych ze swoimi klientami. Poza finansowaniem firma faktoringowa zwykle dostarcza pakiet specjalnych usług. Faktoring online to usługa nadzwyczaj złożona, która agreguje finansowanie z administrowaniem należnościami, tym samym na jej wartość ma wpływ wiele elementów. Na koszty faktoringu składają się prowizje, odsetki a także nieraz różnorodne opłaty dodatkowe.

  Termin dodania: 16 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Blog Projekty domów porusza aspekty budowy domu, tematykę projektów domów, zagospodarowania działki, lokalizacji budynku na działce, jakie odległości od ogrodzenia itp. nJednocześnie jest uwględniona tematyka adaptacja projektu gotowego czy inaczej nazywanych projektów typowych. nJednym z głównych tematów dla inwestorów myślących o budowie domu jest decyzja czy projekt gotowy i adaptacja, czy projekt indywidualny.

  Termin dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Euro-medical.pl »

  Wykwalifikowany personel udzieli rady jaki ciśnieniomierz okaże się dla nas najlepszy, jaki mankiet dobrać, dokona także naprawy urządzeń. Zapraszamy do zakupów. Dzięki ciężko pracującemu działowi technologiczno – konstrukcyjnemu, potrafimy wprowadzać do produkcji nowe technologie a także produkty, tak żeby sprostać wymaganiom kupujących. Świetna jakość naszych produktów w połączeniu z niskimi cenami, tworzy bardzo atrakcyjną ofertę dla naszych klientów. W 2016 roku sfinalizowana została budowa nowej hali produkcyjnej, co przyłożyło rękę do zwiększenia produkcji oferowanego sprzętu. nPoczątki, mimo iż nie zawsze są przyjemne, dały nam obraz tego jak ważne jest zaprojektowanie a także produkcję sprzętu medycznego nie tylko w konkurencyjnej cenie, lecz przede wszystkim pomagającego chorym w powrocie do zdrowia. Nasza firma to renomowany sprzedawca wyposażenia medycznego przeznaczonego do badań różnego gatunku, który znajduje się na wyposażeniu wielu placówek medycznych zarówno w Polsce jak też za granicą. Ciągły rozwój technologii medycznej powoduje, że firma Euro-Medical czuje się zobowiązana aby dotrzymać kroku oraz stale oferować tylko dobrej jakości produkty medyczne. Wyrazem tego jest nowy projekt z dziedziny telekardiologii. Inicjatywa ta to milowy krok w dążeniu do coraz efektywniejszej opieki nad pacjentami kardiologicznymi. Dodatkowo poprzez skrupulatny dobór odpowiednich technologii oraz urządzeń ochrony środowiska usiłujemy łączyć rozwój przedsiębiorstwa z dbałością o ochronę środowiska naturalnego a także otoczenie społeczne. nPrzedsiębiorstwo rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku, na początku zajmowaliśmy się manufakturą jedynie najprostszych sprzętów medycznych. Naszym priorytetem jest dostarczenie doskonałej klasy wyrobów oraz komfortu pracy naszym klientom. Każdy z naszych produktów został zaprojektowany i wyprodukowany ze szczególną dbałością o funkcjonalność i trwałość. Do manufaktury stosujemy jedynie doskonałej klasy certyfikowane materiały najlepszych światowych producentów. http://www.euro-medical.pl/aparaty-ekg

  Termin dodania: 18 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Adaptacja projektu »

  Adaptacja projektu gotowego – to przystosowanie go do wymogów prawa budowlanego, związanego z lokalizacją działki wybranej pod budowę domu oraz do indywidualnych potrzeb inwestora.

  Adaptacja projektu gotowego jest konieczna aby uzyskać pozwolenie na budowę.

  Proces adaptacji projektu gotowego składa się z dwóch części:

  1. Część obowiązkowa:
  - Opracowanie projektu zgodnie z ustaleniami określonymi w decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz obowiązującymi normami, przepisami prawa i zasadami wiedzy technicznej
  - Projektowany zakres zmian w zakresie rysunkowym i tekstowym nanieść trwałą techniką graficzną w kolorze czerwonym na oryginale projektu
  - Dokonać niezbędnej adaptacji fundamentów do lokalnych warunków gruntowych i sposobu ich izolacji
  - Każdorazowo sprawdzić lub przeliczyć konstrukcję budynku w zakresie dostosowania jej do lokalnych warunków wynikających z innych niż przyjęte w projekcie stref klimatycznych.
  - Dostosowanie instalacji wewnętrznych i przyłączy do warunków miejscowych na podstawie uzgodnionych z dostarczycielami odpowiednich mediów umów i projektów.
  - Podpisać projekt jako autor adaptacji z podaniem numeru i rodzaju posiadanych, niezbędnych do tego uprawnień

  2. Część dodatkowa:
  - dostosowanie projekty domów do indywidualnych potrzeb inwestora, takich jak: zmiany wielkości, rozmieszczenia i technologii ścian, fundamentów, stropów, dachu, okien i drzwi, sposobu ogrzewania, odprowadzania ścieków itp.

  Projektant, który dokonuje adaptacji projektu gotowego i przygotowuje projekt zagospodarowania działki jest uważany za projektanta danego obiektu w rozumieniu art. 20 Prawa Budowlanego przejmując wszystkie wynikające z ustawy obowiązki i uprawnienia łącznie z odpowiedzialnością za projekt.

  Termin dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Copywriting Seo 24 »

  Promowanie własnego sklepu już nikogo nie dziwi, zwłaszcza jeśli jest on powiązany z tym, co dany bloger opisuje na swoim blogu, albo stanowić ma coś w rodzaju uzupełnienia danych przez produkty odpłatne, tak zwane premium, albo VIP.

  PROMOCJA USŁUG
  Tu sprawa może się już mieć nieco gorzej, ale także jest do wykonania, klucz tkwi w tym, aby umieć właściwie opisać to co mamy do zaoferowania, a także pozwolić na to, aby dana usługa mogła się nieco sama rozwinąć. Ważne jest śledzenie trendów rynkowych, a także zbadanie, rzeczywistych potrzeb, jakie na rynku są, one czasem także trochę ewoluują, na to także warto zwracać uwagę.

  Termin dodania: 15 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia samochodów Warszawa »

  Nasza wypożyczalnia specjalizuje się w wynajmie samochodów zarówno osobowych a także dostawczych, poza tym proponujemy wypożyczalnie motorów, wypożyczalnie skuterów, przyczep, lawet oraz łodzi. Wypożyczalnia samochodów Warszawa. Gorąco zachęcamy do zaznajomienia się z naszą propozycją wielu marek, gdzie poznacie Państwo nowocześnie wyposażone samochody . Cechuje nas bogate doświadczenie naszej firmy, profesjonalizm w sprostaniu potrzebom Klienta. W konsekwencji takich działań zaufało nam bardzo dużo zadowolonych Klientów. Do zobaczenia w naszej siedzibie przy ul. Połczyńskiej 114 w Warszawie. Wynajem samochodów Warszawa.

  Termin dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem busów Poznań »

  Wypożyczalnia aut autonaczas.pl to prosty i sprawny sposób wynajęcia samochodów osobowych i dostawczych na obszarze całego kraju. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni jak i firmy, a naszym zadaniem Państwa zadowolenie. Oferujemy Państwu atrakcyjne ceny wynajmu samochodów osobowych i dostawczych, nowe i dobrze wyposażone pojazdy, ubezpieczenie OC / AC / NW, wynajem samochodów zastępczych na czas naprawy za 0 zł, obsługę na terenie całego kraju, rabaty za wcześniejsze rezerwacje, obsługę 24h na dobę. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich z Państwa, którzy są zainteresowani naszymi usługami. Mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą między innymi za pośrednictwem naszej strony internetowej, gdzie zawarte są wszystkie niezbędne informacje dotyczące udostępnianych Państwu samochodów oraz ich ceny za wypożyczenie. Mogą Państwo również odwiedzić nas osobiście. poznan Flughafen Nasze placówki znajdują się w Poznaniu oraz w Luboniu. Bardzo serdecznie zapraszamy! Nasi pracownicy czekają aby odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania! Zapraszamy!

  Termin dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stare pojazdy »

  Mimo że na rynku motoryzacyjnym każdego roku pojawia się całe mnóstwo nowoczesnych modeli samochodów, wielu kierowców marzy o pojeździe zabytkowym. Oldtimery to portal motoryzacyjny. Wszystko o starych i nowych samochodach, nowościach ale i oldtimerach i youngtimerach. Alternatywne metody zasilania, hybrydy. Na naszej stronie znajdziesz stare samochody, zabytkowe motocykle, traktory, klasyczne łodzie, samoloty. Forum, zdjęcia, prospekty reklamowe, ogłoszenia, baza kontaktów, samochody zabytkowe, zabytkowe samochody, zabytki. Różne modele: Fiat 125, 126, Mercedes, Warszawa, Opel, Ford.Auta zabytkowe - serwis poradniczy o tematyce motoryzacyjnej - jak odrestaurować klasyczny samochód? Skąd brać części do zabytkowych samochodów?Zobacz nasze zabytkowe lokomotywy

  Termin dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szyby samochodowe piaseczno »

  Serwis internetowy www.szybysamochodowepiaseczno.com.pl to innowacyjne adres gdzie każdy wydobędzie oraz zamieści wciąż bieżące oferty branży szyb samochodowych. W szczególności katalog oferuje aktualne informacje o jednym z najogromniejszych na świecie biznesów związanych z szybami samochodowymi. Na stronie znajdują się wiadomości ze świata jak i z Polski. To solidna publikacja dla wszystkich zainteresowanych branżą szyb samochodowych.

  Termin dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przyczepy campingowe, samochody kampingowe »

  Już pewnie zacząłeś marzyć o kolejnych wojażach, niezapomnianych wakacyjnych przygodach, wspaniałych widokach. Możesz je zrealizować na wiele sposobów, na przykład dzięki przyczepie campingowej. Rozwiązanie takie ma wiele zalet. Nie musisz spędzać całego urlopu w jednym miejscu. Każdy dzień masz prawo i możliwość witać w innym urokliwym zakątku. Komfort przyczep jest coraz wyższy, co sprawia, że nie różnią się one niemal od hoteli. Telewizor, dostęp do wody, lodówka, wygodne łóżka - czego więcej nam potrzeba?

  Termin dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem samochodów Poznań »

  Wypożyczalnia pojazdów AdMa mająca swoją lokalizację w miejscowości o nazwie Poznań zapoczątkowała swoją działalność ponad 15 lat temu. Od tamtego czasu wciąż czyni usługi wypożyczenia pojazdów w Poznaniu. W ramach naszych usług nie pobieramy zapłaty za przygotowanie i umycie samochodu i co najlepsze nie wyznaczamy ograniczeń km. Dla kontrahentów proponujemy przywiezienie auta, w każde miejsce Poznania, oraz ewentualny jego odbiór. Wolimy wynajem długoterminowy, ponieważ mamy pewność, że pojazd nie zarabia na siebie, a Ty masz oferowane o wiele niższe stawki, za wszystkie dni użytkowania pojazdu.
  Jeżeli jesteś zainteresowany rezerwacją online samochodu w Poznaniu wejdź na naszą witrynę internetową http://www.ADMA-Wypozyczalnia.pl, lub zwyczajnie zadzwoń do nas +48 0601-78-13-14

  Termin dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem samochodów Kalisz »

  Jeśli przewidujesz kupno idealnego i niezawodnego samochodu - zapraszamy do Kalisza. W spółce auto-lider zajmujemy się zbywaniem pojazdów marki Renault a także Dacia. W ofercie posiadamy zarówno auta nowe jak i używane wszystkich marek. Nasza spółka to nie wyłącznie sprzedaż, z radością wynajmiemy Tobie furę, abyś mógł spędzić szczęśliwy weekend z najbliższymi. Oferujemy szereg propozycji ponadplanowych desygnowanych do konkretnych grup klientów. Nie zwlekaj - zajrzyj do jednej z naszych siedzib i wyjedź z niej wymarzonym wozem.

  Termin dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem samochodów Warszawa »

  Warszawska wypożyczalnia aut zaprasza. Flota Auto to firma realizująca zamówienia wypożyczania samochodów od wielu lat. Wypożyczalnia samochodów Warszawa. Najważniejsze jest dla nas pełne zadowolenie klienta z oferowanych przez nas usług. Nasze samochody są w doskonałym stanie tak abyś zawsze mógł dotrzeć bez problemy z punku A do punktu B. W naszej ofercie posiadamy wiele popularnych marek aut takie jak m.in. Skoda, Ford, Fiat, Renault, Citroen, Mercedes i wiele innych. Jeżeli chciałbyś poznać naszą pełną ofertę zapraszamy do naszego serwisu internetowego, gdzie zobaczyć oraz porównasz naszą ofertę wynajmu aut zarówno osobowych jak i dostawczych. Zapraszamy do naszego punku w Warszawie na ulicy Wróbla. Zapewniamy bardzo miłą obsługę.

  Termin dodania: 07 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny kierowca »

  Jeżeli poszukujesz osobistego kierowcy, jaki komfortowo i bezpiecznie przewiezie Cię z położenia do położenia w nawet najmocniej abstrakcyjnych porach to dobrze trafiłeś. Osobisty kierowca, którego tutaj omawiam jest nadzwyczaj mobilny i osiągalny niemal o każdej porze dnia. Dlatego z jego usług można skorzystać po wcześniejszym kontakcie. Wszystkie dane i wiadomości znajdziesz na witrynie, na jakiej także zauważysz foto auta, którym będziesz przewożony.

  Termin dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia samochodów Wrocław »

  W kraju jest wiele firm, ale tylko wypożyczalnia Flota Auto Warszawa zapewni Tobie najlepsze warunki wynajmu auta. Wynajem samochodów dostawczych Wrocław. Flota Auto jako firma ogólnopolska działa na terenie całej Polski, głównie w miastach organizujących w roku 2012 mistrzostwa europy w piłce nożnej Euro 2012. Nasze filie mieszczą się w Warszawie, Wrocławiu oraz Poznaniu. Oferta naszych aut przeznaczonych do wynajmu składa się z wielu popularnych a także luksusowych marek samochodów. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty wynajmu aut osobowych jak i dostawczych po bardzo korzystnych cenach charakteryzujących się tym, iż więcej dni będą Państwa nasze auto podnajmowali tym jego cena będzie niższa. Samochody utrzymujemy w rewelacyjnym stanie oraz na bieżąco modernizujemy naszą flotę aut o nowe modele. Skorzystaj z formularza rezerwacji w celu skorzystania z naszych usług.

  Termin dodania: 07 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szyby samochodowe ursynów »

  Strona www www.szybysamochodoweursynow.com.pl to innowacyjne adres gdzie każdy znajdzie oraz wyemituje ciągle aktualne oferty branży szyb samochodowych. W szczególności serwis internetowy dostarcza bieżące wiadomości o jednym z największych na ziemi biznesów związanych z szybami samochodowymi. Na stronie znajdują się informacje ze świata jak i z Polski. To przykładna tekst dla wszystkich zainteresowanych branżą szyb samochodowych.

  Termin dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia aut »

  Jeśli wypożyczanie samochodów to jedynie z SH CARS. Oferujemy Państwu wynajem ekskluzywnego samochodu w niskich kosztach. Mamy samochody znanych i cenionych marek, takich jak: Mercedes, BMW, Audi czy Chrysler. Poza tym zajmujemy się wynajmem samochodów klasy kompaktowej, a oprócz tego średniej. Planujesz wynajem auta? Dostarczymy samochód pod każdy adres na terenie Polski. Poza tym możesz liczyć na interesujące promocje cenowe! Już w tym momencie dołącz do grona kontrahentów zadowolonych z usług SH CARS.

  Termin dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem limuzyn warszawa »

  Na naszej witrynie umieściliśmy wszelkie istotne informacje dotyczące pełnionych przez nas usług. Oferujemy wynajem limuzyn o różnorodnym charakterze. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Chryslera, Lincolna, czy też Cadillaca to tu odnajdziesz samochód, który ci się spodoba. Nie przepadasz za maszynami? Pragniesz poczuć klimat autentycznej bryczki? Oferujemy ci przeprawę bryczką Glasslandauer. Każdy potencjalny klient, osoba myśląca o wynajmie, znajdzie na naszej witrynie wiele fotografii, a także szczegółowy opis świadczonych przez nas usług. Masz wątpliwości? Sprawdź komentarze o naszej firmie. One bronią się same!

  Termin dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem busów »

  Znalezienie profesjonalnej firmy transportowej jest niełatwym zadaniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób takich jak Ty stworzyliśmy przedsiębiorstwo trudniące się nie tylko przewozem osób po terytorium całej Europy, ale też wynajmem samochodów. Naszą flotę tworzą wyłącznie komfortowo wyposażone, nowoczesne busy mieszczące maksymalnie dziewięć osób. Odwiedź nasza firmową stronę internetową już teraz i zapoznaj się ze kompletną ofertą jak i oficjalnym cennikiem świadczonych usług. Niewątpliwie pozytywnie Cię zaskoczymy.

  Termin dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przyczepy campingowe wielkopolska »

  Każdy z nas kiedyś marzył o wycieczce przyczepą kempingową. J-TRANS to firma, która może ziścić Wasze marzenia. Oferujemy przyczepy kempingowe poznan, które są dobrze wyposażone. Nasza firma oferuje używane przyczepy campingowe poznan renomowanych firm europejskich. Wszystkie przyczepy campingowe są czyste oraz zadbane, co umożliwia korzystanie z nich ?od ręki?. Zapraszamy po więcej szczegółów na stronę. Wybierz się już dziś w podróż dookoła świata w naszej przyczepie kempingowej. Sprawdź wygodę jaką proponujemy. O nic się nie martw. Wystarczy że zadzwonisz lub napiszesz do nas, a przyczepa będzie już zamówiona dla Ciebie.

  Termin dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdzone przewozy osobowe Legnica »

  Firma przewoźnicza Przewozy FART od dłuższego czasu dostarcza sprawdzone usługi w zakresie transportu osobowego jak również wynajmu busów na terenie Legnicy, Jawora, Chojnowa i pobliskich powiatów. Oferta firmy skierowana jest między innymi do drużyn sportowych czy biur podróży. O naszym doświadczeniu świadczy stała linia przewozowa pomiędzy Opolem a Kluczborkiem oraz szerokie grono zadowolnych klientów. W nadchodzących miesiącach planowane jest rozwinięcie naszej oferty o przewozy do Niemiec. Wybierz polecaną przez klientów ofertę transportu osobowego!

  Termin dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oskrent.pl »

  OSK rent to firma, która wychodzi do szkół nauki jazdy z atrakcyjną ofertą wynajmu pojazdów. To opcja idealna przede wszystkim w przypadku wystąpienia nagłych awarii czy też kolizji, które wszakże bywają udziałem "elek. Istotne jednak, iż OSK rent oferuje swoje usługi na teranie całej Polski wraz ze swoją nowoczesną flotą, dopasowaną do oczekiwań tak instruktorów nauki jazdy, jak i kursantów.

  Termin dodania: 24 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Taxi do lotniska w Pyrzowicach »

  Zapraszamy katowickich taksówkarzy, korporacje taksówkarskie, zrzeszenia i pojedynczych przedsiębiorców do skorzystania z usług nowego portalu internetowego Taxi-katowice.slask.pl. Portal ten zapewni szybką wymianę między klientem a usługodawcą. Jeżeli klient szuka Krakow Airport Transfers to dzięki świetnemu pozycjonowaniu na pewno zobaczy prezentowaną stronę wysoko w wynikach najpopularniejszych wyszukiwarek. Dzięki umowie z jedną z najlepszych firm pozycjonerskich w Polsce portal Taxi-katowice.slask.pl będzie systematycznie ogłaszany w internecie a także w innych mediach, co zapewni widoczność waszej oferty dla niezwykle dużej części potencjalnych klientów. Ceny za dostęp do opublikowania reklamy określane są indywidualnie w zależności od rodzaju, rozmiaru i treści ogłoszenia. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego portalu, co gwarantuje przy minimalnych kosztach zwiększenie zysku przy świadczeniu usług transportowych. Klientom zainteresowanym usługą XXX nasz portal umożliwia porównanie ofert cenowych konkurencyjnych przewoźników co w końcowym rozrachunku z cała pewnością zaowocuje otrzymaniem lepszej usługi w niżej cenie. Portal nie weryfikuje autentyczności danych zamieszczanych przez przewoźników ponieważ nie posiada takiej technicznej możliwości.

  Termin dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Samochody do ślubu »

  Wyjście za mąż jest jednym z niezapomnianych wydarzeń w życiu młodych ludzi. Na tej szczególnej imprezie - poza wszystkimi dodatkowymi detalami typu dekoracje weselne, kwiaty na ślub, garnitur Pana Młodego, muzyka, suknia Młodej - jednym z głównych detali jest konkretnie dobrany samochód na ślub. W ofertach wynajmu pojazdów na imprezę ślubną można bez kłopotu odnaleźć wszystkie typy pojazdów, rozpoczynając od typowych luksusowych samochodów typu Mercedes, przez nienaturalnie przedłużone limuzyny a skończywszy na zabytkowych autach z różnych okresów ubiegłego stulecia. Nasza wypożyczalnia staję na przeciw Narzeczonym i daje możliwość wypożyczenia wielu klasycznych retro oldtimerów.

  Termin dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rent a car poland »

  Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, oferującą usługi z zakresu krótkoterminowego wynajmu samochodów osobowych jak i dostawczych. Oferujemy doświadczoną obsługę i konkurencyjne ceny. Nasza wypożyczalnia samochodów działa na południu Polski tj. w Zakopanem i okolicach, Katowicach i Nowym Targu. W naszej ofercie odnajdziecie między innymi samochody dostawcze, oraz klimatyzowanego busa wraz z kierowcą. "WULKAN Maciej Piwowarczyk" to także usługi wulkanizacji, wymiany i sprzedaży opon, oraz możliwość wynajmu apartamentów w Zakopanem. Serdecznie zapraszamy.

  Termin dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wynajem samochodów

Wynajem samochodów - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie