SEO

Psychoterapia Podkategoria: Psychoterapia

 • Psychiatra Kraków »

  Pomoc psychiatryczna to jedna z form psychoterapii kierowanej do osób obciążonych mniej albo bardziej dotkliwymi dysfunkcjami natury psychicznej. Skrupulatny lekarz psychiatra, natomiast, to specjalista, który za pomocą rozmaitych dostępnych środków gotów jest nieść konkretną pomoc. Na takim założeniu zbudowaliśmy ofertę naszych krakowskich ośrodków. Właśnie dlatego, podejmujemy się dalszego przekazywania tej idei, przez szereg kompleksowych szkoleń jak również świadczenie pomocy z zakresu superwizji terapii. Nasi fachowcy dysponują niezbędnym wykształceniem, oprawionym w wieloletnią praktykę kliniczną.
   

  Termin dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia Terapia par Gdynia »

  Terapia par to pomoc w odbudowie relacji w związku i poprawie jakości jego funkcjonowania.
  W terapii par bardzo ważna jest motywacja obojga partnerów do zmiany i chęć inwestowania energii w związek.
  Terapia dla par w szczególności skierowana jest dla osób, które:

  - chcą udoskonalić komunikację w związku
  - pragną dojść do punktu, którym każda ze stron będzie zadowolona z bycia w relacji
  - chcą poradzić sobie z narastającymi konfliktami
  - pragną na nowo odzyskać do siebie zaufanie
  - chcą zwiększyć satysfakcję z obecnej relacji
  - pragną wspólnie poradzić sobie z trudnymi doświadczeniami.

  Termin dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień »

  Hiper okazja - obniżka cen dla chorych. Skuteczny ośrodek leczenia uzależnień w woj. małopolskim. Szukasz pomocy dla siebie czy też dla swoich przyjaciół, członków rodziny ? Mamy do zaoferowania konsultacje, terapię uzależnień, terapie współuzależnionych i DDA, kursy terapeutyczne, mitingi AA, to znaczy spotkania z trzeźwiejącymi alkoholikami, odtrucie organizmu.Posiadamy dobrą kadrę, fachową. Nasz ośrodek jest przyzwoicie wyposażony, natomiast posiłek w przypadku terapii stacjonarnej smaczne. Nie zastanawiaj się dłużej dlatego że zdrowie jest wyłącznie jedno i wypada o niego dbać . Przyjedź do nas.

  Termin dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog dziecięcy Głogów »

  W życiu doświadczamy zarówno tych dobrych, jak i złych rzeczy. Często różne trudności przeszkadzają nam żyć, tak jakbyśmy chcieli. Psycholog dziecięcy Głogów pomaga pokonać te przeszkody. Nie sztuką jest przeżyć życie, sztuką jest sobie pożyć, osiągnąć pełnię. Na każdego człowieka patrzę przez pryzmat jego pozytywnych cech i zasobów, stąd nazwa POSITIVE. Gdy dostrzeże się w drugiej osobie piękno, staje się ono ważniejsze niż reszta. Pomoc kierowana jest do: dorosłych, małżeństw, par, dzieci.Trudności z którymi pracuję dotyczą: ? lęków? depresji? nadpobudliwości? stresu? niskiego poczucia własnej wartości? problemów w komunikacji? psychosomatyki (bólami głowy, brzucha, itp.)? agresji? zaburzeń odżywiania (otyłość, anoreksja, bulimia)? chronicznego zmęczenia? wypalenia zawodowego? zaburzeń snu? problemów wychowawczych? traumyDiagnoza: ? intelektu? trudności szkolnych? uszkodzeń mózgu? osobowości? ocena rozwoju psychomotorycznego dziecka do 3r.ż.Terapia: ? dzieci z trudnościami w nauce? terapia pamięci, logicznego myślenia dla osób starszych, po wylewach, urazach głowy

  Termin dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agata Poręba - Psychoterapeuta Lublin »

  Psychoterapia Lublin - poradnia Agaty Poręby oferuje kompleksowe wsparcie w sytuacji przeżywania trudności w życiu codziennym rozmaitego typu od depresji po aktywizację osób bezrobotnych.

  Agata Poręba jako profesjonalny psycholog oraz psychoterapeuta niesie pomoc osobom dorosłym oraz w wieku dziecięcym i młodzieży. Przyjmuje w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży, w NZOZ Poradni Zdrowia KUL a także w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

  Psychoterapeuta Agata Poręba jest też nauczycielem akademickim. Prowadzi również współpracę z firmami w zakresie szkoleń psychologicznych i biznesowych, a także programów rozwojowych oraz aktywizowania osób bez pracy. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje zgodnie z normami które znajdują się w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. W swojej pracy dobro Klienta stawia na pierszym miejscu. Odwiedzając jej gabinet można skorzystać z diagnozy psychologicznej, psychoterapii, konsultacji psychologicznej. Oferuje w dodatku szkolenia jak również warsztaty. Warto polecić jej poradnię, gdyż oferowana przez nią pomoc psychologiczna zapewnia pożądane rezultaty. Trzeba również dodać, iż Agata Poręba nadal poszerza swoją wiedzę w zakresie psychologii w toku studiów doktoranckich.

  Termin dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia alkoholizmu »

  Madox jest prywatnym szpitalem powstał w 2008 roku. Przyjmujemy kuraciuszy już od szesnastego roku życia pod wpływem alkoholu bądź środków psychoaktywnych. Zakres naszych usług to:

  -hamujemy ciągi alkoholowe
  -detoksykacja alkoholowa
  - leczymy też stany depresyjne, polineuropatię, zaburzenia funkcji poznawczych, choroby trzustki, nadciśnienie tętnicze, leczenie wątroby.

  Zasadniczy program psychoterapeutyczny trwa 35 dni. W naszej klinice pracują kompetentni medycy jak tudzież personel. Wszystkie pokoje dla pacjentów posiadają Telewizję, łazienkę, internet bezprzewodowy. Żywienie kuraciuszy jest ustalane z dietetykami. Przez naszą klinikę przewinęło się wielu pacjentów z Europy.

  Termin dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii "ODZYSKAJ KONTROLĘ" - Chorzów »

  Psychoterapia i psychologia mają na celu wspomaganie leczenia indywidualnych dolegliwości związanych z kłopotami w codziennym życiu i rozwojem osobistym. Spotkanie z psychologiem zwykle jest wynikiem spadku zdolności do właściwego zachowania na co dzień. Psychoterapeuta i psycholog z naszego ośrodka zajmują się udzielaniem pomocy dorosłym, a także dzieciom i młodzieży.
  Pomoc psychologiczna dotyka w głównej mierze problemów, które powoduje depresja, nerwica czy anoreksja i bulimia. Na problemy ludzi zgłaszających się do chorzowskiego ośrodka staramy się spojrzeć z wielu punktów widzenia. W działalności tego typu pożyteczna okazuje się wiedza oraz praktyka naszych terapeutów. Każda organizowana przez nas terapia opiera się o zwrócenie uwagi na uwarunkowania psychologiczne i społeczno-kulturowe, jak również na indywidualną perspektywę postrzegania, jaką ma każdy człowiek.
  Nasza placówka w swojej praktyce psychologicznej integruje różne ujęcia ? psychodynamiczne, behawioralne czy systemowe. Wszystko z chęci świadczenia odpowiedniej opieki. Z powodzeniem rozstrzygamy problemy emocjonalne czy kłopoty wychowawcze naszych klientów. Gwarantowana jest w naszym ośrodku nie tylko pomoc psychologiczna, ale i neurorehabilitacja czy leczenie nerwic. Nasze centrum prowadzimy z myślą o wszystkich ludziach szukających wsparcia z psychologii i psychoterapii.
  Zapewniamy wsparcie pacjentom których dotykają zaburzenia osobowości i zaburzenia psychiczne. Przez nasz ośrodek również terapia dla osób szukających sposobu na samorozwój. Pomyślnie rozwiązujemy kłopoty wychowawcze, z którymi męczą się opiekunowie, a także wspieramy ludzi cierpiących na zaburzenia odżywania, czyli anoreksję i bulimię. Nasi terapeuci spowodują, że Twoje załamanie nerwowe odejdzie w niepamięć, a Ty pokrzepisz się psychicznie. Daj sobie i swoim bliskim sposób na pomyślne życie ? terapia w naszym centrum psychologii i psychoterapii pozwoli Ci zwalczyć wszystkie kłopoty drzemiące w Twoim wnętrzu.

  Termin dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy psycholog Gorzów »

  Zapraszamy do profesjonalnego gabinetu psychologicznego Psycho Komfort działającego już od wielu lat pomagającego ludzią w przezwyciężaniu problemów. Nasz gabinet prowadzony jest przez psycholog Julie Chomską specjalizującą się w nowoczesnej terapii biofeedback.

  Termin dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Centrum Psychoterapeutyczno-Psychologiczne MIND to atrakcyjna propozycja dla tych osób, które na skutek doświadczonych zdarzeń oraz wskutek relacji z otoczeniem znalazły się w stanie niskiego komfortu psychicznego. Proponujemy fachową poradę m.in. osobom zanurzonym w stanach lękowych, uzależnionym. Prowadzimy różne techniki psychoterapii, dobrane wyłącznie według faktycznych potrzeb osoby potrzebującej. Ten sprawdzony psycholog, bazując na swoim ogromnym doświadczeniu, wybiera odpowiednią technikę terapeutyczną, której podstawowym zadaniem jest odbudowanie właściwego samopoczucia psychicznego. Psychoterapia będąca bodaj najlepszym sposobem wskazywania źródła problemu to jedna z naszych najważniejszych usług.

  Termin dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia »

  O ile jesteśmy na przykład mieszkańcami województwa pomorskiego powinniśmy w ulubionej wyszukiwarce sieciowej wpisać hasło psycholog Gdynia i natychmiast pojawia się nam szeroka baza ekspertów przyjmujących tak i prywatnie, jak i państwowo. Należy ulżyć sobie we własnych trudach i udrękach i wpisać dwa słowa, w tej sytuacji psycholog Gdynia, i określić odpowiedniego dla siebie specjalistę. Psychologowie posiadają w sieci własne prywatne witryny, dzięki którym pozwalają się pacjentowi poznać.

  Termin dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Miejsce Dobre Terapii - psychoterapia »

  Psychoterapia nie jest w żadnym wypadku kwestią bezproblemową. Terapia prowadzona jest przez kwalifikowanych psychologów. Tu z pewnością pomoc psychologiczna Lublin - Miejsce dobrej terapii, gabinet posiadający odpowiednie upoważnienia oraz duże doświadczenie zdoła Ci wspomóc. Jeśli zdajesz sobie sprawę z tego, że psychoterapia to pewna okazja, żeby powrócić do normalności czy też uporać się z przeszkodami - wejdź na przedstawianą witrynę internetową. Nie odwiedzaj poradni, która ma mizerną reputację bądź krzywdzi, zamiast pomagać. Na wskazanej domenie odszukasz wszystkie wiadomości dotyczące pracy psychologa oraz jego możliwości. Ekspresowo przekonasz się, że psychoterapia jest naturalnie dla Ciebie. Nie zwlekaj oraz już dzisiaj skorzystaj z wsparcia.

  Termin dodania: 26 07 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychoterapia

Psychoterapia - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie