SEO

Najlepszy psycholog Gorzów

Najlepszy psycholog Gorzów Zapraszamy do profesjonalnego gabinetu psychologicznego Psycho Komfort działającego już od wielu lat pomagającego ludzią w przezwyciężaniu problemów. Nasz gabinet prowadzony jest przez psycholog Julie Chomską specjalizującą się w nowoczesnej terapii biofeedback.

Szczegóły strony www.psychokomfort.pl:

Podlinkuj stronę www.psychokomfort.pl:

Najlepszy psycholog Gorzów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Internetowe psychozabawy »

  W globalnej sieci Internet można odnaleźć bardzo wiele różnorakich rozrywek, które będą nam zajmować mniej lub więcej czasu. Natomiast z reguły nie przywiązujemy do nich jakiejś szczególnie dużej wagi, ponieważ takie testy psychologiczne wcale nie muszą bezbłędnie oddawać rzeczywistości, niemniej jednak są bardzo fajną rozrywką, zatem dlatego warto z nich skorzystać. Dlatego wszystkich zainteresowanych takimi testami serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tej strony www gdzie można odnaleźć takie właśnie testy psychologiczne.

  Termin dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Papuga - Domowy Zwierzyniec »

  Często bywa tak, że rodzice wybierają zwierze jako prezent dla swoich dzieci. Taki prezent to oczywiście bardzo kiepski pomysł swoją decyzje trzeba bardzo dobrze przemyśleć ponieważ właściciel zwierzaka będzie miał kilka obowiązków które nie będzie mógł zaniedbywać. Często bywa tak, że gdy zbliżają się wakacje nasze dziecko wyjeżdża na różne kolonie a w tym czasie jest zaniedbane zwierze którym opiekuje się nasz syn czy córka. Znalezienie odpowiedniego zwierzęcia dla naszego dziecka jest nie zwykle trudne ponieważ nasza decyzja musi być bardzo dobrze przemyślana. Gdy mieszkamy w mieszkaniu na pewno nie zdecydujemy się na dużego psa ponieważ z takim psem jest jak z dziećmi " małe dzieci mały problem duże dzieci duży problem. Duży pies powinien mieć bardzo dużo miejsca do biegania oraz do zabawy. Dobrym pomysłem może okazać się jakiś ptaszek który nie potrzebuje dużego zaangażowania ze strony naszego dziecka.

  Termin dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog dziecięcy Głogów »

  W życiu doświadczamy zarówno tych dobrych, jak i złych rzeczy. Często różne trudności przeszkadzają nam żyć, tak jakbyśmy chcieli. Psycholog dziecięcy Głogów pomaga pokonać te przeszkody. Nie sztuką jest przeżyć życie, sztuką jest sobie pożyć, osiągnąć pełnię. Na każdego człowieka patrzę przez pryzmat jego pozytywnych cech i zasobów, stąd nazwa POSITIVE. Gdy dostrzeże się w drugiej osobie piękno, staje się ono ważniejsze niż reszta. Pomoc kierowana jest do: dorosłych, małżeństw, par, dzieci.Trudności z którymi pracuję dotyczą: ? lęków? depresji? nadpobudliwości? stresu? niskiego poczucia własnej wartości? problemów w komunikacji? psychosomatyki (bólami głowy, brzucha, itp.)? agresji? zaburzeń odżywiania (otyłość, anoreksja, bulimia)? chronicznego zmęczenia? wypalenia zawodowego? zaburzeń snu? problemów wychowawczych? traumyDiagnoza: ? intelektu? trudności szkolnych? uszkodzeń mózgu? osobowości? ocena rozwoju psychomotorycznego dziecka do 3r.ż.Terapia: ? dzieci z trudnościami w nauce? terapia pamięci, logicznego myślenia dla osób starszych, po wylewach, urazach głowy

  Termin dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychologia- myśl pozytywnie »

  Dziecienca psychologia to ogromnie ważna dziedzina, która trudni się prawidłowym postępem waszych latorośli. Psychologia dziecka nastręcza szczególnego usposobienia. Gdy zauważamy agresję u sojej pociechy trzeba bezwłocznie zareagować i poszukiwać przyczyny takiego stanu rzeczy. Psychologia tłumu to dyscpyplina, która zajmuje się połączeniami pomiędzy ludźmi, a grupą.

  Termin dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Karma Dla Psów »

  Jeśli kochasz Twojego czworonoga napewno spodoba Ci się strona internetowa karmadlapsa.org.pl. Niedobra karma może skutkować poważną chorobą Twojego psa. On nie dokona wyboru za Ciebie - zje wszystko to co podasz. Czy wiesz ile mięsa powinno być w karmie? Czy wiesz jakie składniki są śmiertelnie niebezpieczne dla Twojego psiaka? Serwis Karma Dla Psa to najlepszy sposób na dokonanie odpowiedniego wyboru jedzenia dla psa - dowiesz się jakie składniki w karmie dla psa to samo zdrowie a których się wystrzegać.

  Termin dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Głogów »

  Psychoterapia będzie formą leczenia nerwic, zaburzeń lękowych, depresji, zaburzeń osobowości, uzależnień oraz pomocą w rozwiązaniu trudności

  życiowych. Stosuje się ją również pomocniczo w zaburzeniach psychosomatycznych (refluksie żołądka, chorobie wrzodowej, wieńcowej, chorobach onkologicznych, migrenach,

  alergiach, itp). Oddziaływania psychoterapeutyczne przez rozmowę, pracę z ciałem, hipnozę, metaforę oraz inne metody zbadane naukowo mają na celu

  doprowadzić do rozwoju osobowości. Psychoterapeuta Głogów rozwiąże Państwa wszystkie problemy.

  Termin dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Centrum Psychoterapeutyczno-Psychologiczne MIND to atrakcyjna propozycja dla tych osób, które na skutek doświadczonych zdarzeń oraz wskutek relacji z otoczeniem znalazły się w stanie niskiego komfortu psychicznego. Proponujemy fachową poradę m.in. osobom zanurzonym w stanach lękowych, uzależnionym. Prowadzimy różne techniki psychoterapii, dobrane wyłącznie według faktycznych potrzeb osoby potrzebującej. Ten sprawdzony psycholog, bazując na swoim ogromnym doświadczeniu, wybiera odpowiednią technikę terapeutyczną, której podstawowym zadaniem jest odbudowanie właściwego samopoczucia psychicznego. Psychoterapia będąca bodaj najlepszym sposobem wskazywania źródła problemu to jedna z naszych najważniejszych usług.

  Termin dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Wrocław »

  Coraz więcej jednostek w społeczeństwie aprobuje fakt, że lekarz psychiatra czy psycholog to specjalista, który może pomóc w sytuacjach trudnych, gdy cierpimy z powodu wielorakich uzależnień, z powodu straty bliskiej osoby lub gdy nie radzimy sobie ze stresującą profesją. Nieraz wystarczy parę wizyt, by zacząć nowy etap życia i spojrzeć na nasze problemy z innej perspektywy. Najważniejsze, by znaleźć specjalistę dobrego i doświadczonego. Tacy dokładnie lekarze tworzą Ośrodek Terapii Psychiatryczno-Psychologicznej SELF we Wrocławiu. Psychoterapia Wrocław często wsparta terapią farmakologiczną pomoże nam uporać się z problemami, które zaprowadziły nas do eksperta od ludzkiej psychiki.

  Termin dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Gabinet psychologiczny oferuje duży zakres działań powiązanych z terapią zarówno indywidualną, jak i dla par czy też rodzin. Mająca spore doświadczenie psycholog przeprowadza konsultacje psychologiczne, w czasie których można zdobyć rzetelne porady dotyczące spotykających nas w życiu sytuacji, psychoterapię indywidualną, dzięki której można odnaleźć rozwiązanie w trudnych dla siebie sytuacjach i móc ponownie odczuć satysfakcję ze swojego życia, a także psychoterapię rodzin oraz par, dzięki której jesteśmy w stanie zacząć ze sobą rozmawiać o swoich problemach oraz razem je przezwyciężać. Konsultacje i psychoterapia prowadzone są w atrakcyjnych cenach.

  Termin dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii "ODZYSKAJ KONTROLĘ" - Chorzów »

  Psychoterapia i psychologia mają na celu wspomaganie leczenia indywidualnych dolegliwości związanych z kłopotami w codziennym życiu i rozwojem osobistym. Spotkanie z psychologiem zwykle jest wynikiem spadku zdolności do właściwego zachowania na co dzień. Psychoterapeuta i psycholog z naszego ośrodka zajmują się udzielaniem pomocy dorosłym, a także dzieciom i młodzieży.
  Pomoc psychologiczna dotyka w głównej mierze problemów, które powoduje depresja, nerwica czy anoreksja i bulimia. Na problemy ludzi zgłaszających się do chorzowskiego ośrodka staramy się spojrzeć z wielu punktów widzenia. W działalności tego typu pożyteczna okazuje się wiedza oraz praktyka naszych terapeutów. Każda organizowana przez nas terapia opiera się o zwrócenie uwagi na uwarunkowania psychologiczne i społeczno-kulturowe, jak również na indywidualną perspektywę postrzegania, jaką ma każdy człowiek.
  Nasza placówka w swojej praktyce psychologicznej integruje różne ujęcia ? psychodynamiczne, behawioralne czy systemowe. Wszystko z chęci świadczenia odpowiedniej opieki. Z powodzeniem rozstrzygamy problemy emocjonalne czy kłopoty wychowawcze naszych klientów. Gwarantowana jest w naszym ośrodku nie tylko pomoc psychologiczna, ale i neurorehabilitacja czy leczenie nerwic. Nasze centrum prowadzimy z myślą o wszystkich ludziach szukających wsparcia z psychologii i psychoterapii.
  Zapewniamy wsparcie pacjentom których dotykają zaburzenia osobowości i zaburzenia psychiczne. Przez nasz ośrodek również terapia dla osób szukających sposobu na samorozwój. Pomyślnie rozwiązujemy kłopoty wychowawcze, z którymi męczą się opiekunowie, a także wspieramy ludzi cierpiących na zaburzenia odżywania, czyli anoreksję i bulimię. Nasi terapeuci spowodują, że Twoje załamanie nerwowe odejdzie w niepamięć, a Ty pokrzepisz się psychicznie. Daj sobie i swoim bliskim sposób na pomyślne życie ? terapia w naszym centrum psychologii i psychoterapii pozwoli Ci zwalczyć wszystkie kłopoty drzemiące w Twoim wnętrzu.

  Termin dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »