SEO

Medycyna Podkategoria: Medycyna

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Przepisy Diety Dukana »

  Warto zerknąć na pronowaną witrynę online zamysłem poznania się z odchudzaniem wedle Diety Doktora Dukana. Jeżeli masz chęć wyzbyć się kilku fałdek, możesz zastosować się do danego modelu propozycji. Na witrynie znajdziesz wiele zdatnych informacji na temat przebiegu dietki, razem z wyróżnieniem poszczególnych FAZ Diety, których jest 4. Ponadto, znajdziesz też przeróżnego rodzaju opinie, zdarzające się skutki odżywiania jak i proponowane zalecenia.

  Termin dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prostata »

  Na stronie www zaprezentowano dietę sprzyjająca zdrowiu gruczołu krokowego a także 3 bardzo ważne choroby stercza:
  Łagodny przerost stercza
  Jest powszechną dolegliwością u mężczyzn którzy skończyli pięćdziesiąt lat. W rezultacie zmian hormonalnych stercz rozrasta się i zaczyna uciskać na cewkę moczową, utrudniając mikcję. Częstym symptomem jest przerywany strumień moczu.
  Nowotwór gruczołu krokowego
  Jest jednym z częstszych nowotworów u mężczyzn. Choroba występuje w wielu przypadkach u panów którzy skończyli 50 lat. W większości rak rośnie wolno i przez dłuższy okres bezobjawowo. Szybko zdiagnozowany daje wielkie szanse na wyzdrowienie.
  Zapalenie prostaty
  W znaczącej liczbie przypadków dotyka mężczyzn w wieku od dwudziestu do czterdziestu lat. Zapalenie stercza często wywoływane jest przez bakterie. Choroba ma charakter przewlekły lub ostry.

  Termin dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów Poznań »

  Wybielanie zębów Poznań jest jednym z częściej wykonywanych zabiegów przez stomatologów w gabinecie Prima-Dent. Stale powiększająca się liczba osób zaczyna zwracać uwagę na to w jakim stanie są ich zęby. W efekcie pacjenci gabinetów dentystycznych zaczynają rozumieć, że zdrowe zęby to nie tylko zęby, które nie bolą, ale również i białe zęby, jaki można pokazać w uśmiechu. Estetyczne białe zęby stają się w wielu sytuacjach najbardziej istotnym elementem wizerunku wielu ludzi. I to nie tylko tych znanych z pierwszych stron gazet. Zabieg wybielania zębów Poznań jest często wykonywany też poprzez osoby, które dotychczas ograniczały prywatne wizyty w gabinetach stomatologicznych do minimum.W naszym gabinecie Prima-Dent robimy wybielanie zębów Poznań przy użyciu lampy albo metodą nakładkową. Wybielanie zębów jest bezbolesną i stabilną dla zęba metodą usuwania przebarwień (po kawie, czerwonym winie czy także paleniu ) a też po leczeniu.

  Termin dodania: 01 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Piekąca jama nosowa - czytaj dalej »

  Piekąca jama nosowa to przykry problem wielu osób, lecz niewiele z nich wie jak sobie z nim radzić. Brak wiedzy o sposobach leczenia zapalenia zatok powoduje nieefektywne radzenie sobie z tą dolegliwością - czytaj więcej, aby polepszyć swoje życie!

  Termin dodania: 19 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz Weterynarii Wrocław »

  Twój czworonożny przyjaciel zachorował a ty nie wiesz, którą jednostkę leczniczą wybrać, my Ci ułatwimy dociekania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przynoszeniu pomocy pieskom, kocurkom, królom oraz gryzoniom. Wyróżnia nas niesłychanie szeroki charakter udzielanych usług, od typowych cyklicznych wizyt, do poważnych operacji. Zadbamy o każdą dolegliwość, infekcję lub stan chorobowy Waszych pupilów. Pragniemy, by poprzez całościową opiekę oraz poradę posiadacze mogli radować się każdą chwilą spędzaną z własnymi faworytami.

  Termin dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów Poznań »

  Gabinet stomatologiczny jest niesympatycznie kojarzony przez sporą część osób. My staramy się zmienić takie myślenie. Przychodnia STOM-MED w Poznaniu przy ul. Kosińskiego to miejsce przyjazne odwiedzającym, zwłaszcza dzieciom. Stomatolodzy dziecięcy mają profesjonalne nastawienie do najmłodszych pacjentów. Do leczenia ubytków w ich uzębieniu, używają oni zamiast wiertarki łagodniejszych urządzeń (typu piaskarka, preparaty żelowe do likwidacji próchnicy). STOM-MED poza zabiegami związanymi ze stomatologią estetyczną, ortodoncją, protetyką, chirurgią, leczeniem zachowawczym, periodontologią oraz implantami, oferuje także wykonywanie zdjęć RTG.

  Termin dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolagen »

  Można śmiało powiedzieć że Kolagen nie jest współcześnie najtańszym produktem - ale na stronie internetowej www.collagenline.com masz możliwość kupić kolagen w nadzwyczaj dobrej cenie. Do wyboru jest dając za przykład Kolagen Silver i Colvita - Suplement Diety. Trzeba przyznać, że kolagen jest bardzo pozytywny dla ludzkiego organizmu. Warto skorzystać z oferty, o której tutaj napisałem. Naturalnie szczegółowe informacje najlepiej zaciągnąć bezpośrednio ze strony internetowej www.collagenline.com.

  Termin dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Optyk pleszew »

  Ponad 80% informacji z otoczenia dociera do człowieka poprzez narząd wzroku. Dbamy więc o to, aby ten najdoskonalszy i najbardziej cenny z naszych zmysłów był w pełni sprawny i służył jak najdłużej naszym pacjentom. Myślą przewodnią naszej działalności było stworzenie miejsca, w którym poczujecie się Państwo wyjątkowo. W osiągnięciu tego celu pomogło nam wieloletnie doświadczenie zdobyte w renomowanych salonach i gabinetach oraz wiedza uniwersytecka, którą na bieżąco aktualizujemy podczas szkoleń czy sympozjów międzynarodowych. Możecie Państwo być zatem pewni, że jesteście otoczeni fachową opieką.

  Termin dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Kraków »

  Pomoc psychiatryczna to jedna z form psychoterapii kierowanej do osób obciążonych mniej albo bardziej dotkliwymi dysfunkcjami natury psychicznej. Skrupulatny lekarz psychiatra, natomiast, to specjalista, który za pomocą rozmaitych dostępnych środków gotów jest nieść konkretną pomoc. Na takim założeniu zbudowaliśmy ofertę naszych krakowskich ośrodków. Właśnie dlatego, podejmujemy się dalszego przekazywania tej idei, przez szereg kompleksowych szkoleń jak również świadczenie pomocy z zakresu superwizji terapii. Nasi fachowcy dysponują niezbędnym wykształceniem, oprawionym w wieloletnią praktykę kliniczną.
   

  Termin dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Wrocław »

  Wrocławski gabinet stomatologiczny Artident oferuje Państwu usługi dentystyczne, ortodontyczne oraz protetyczne. Zajmujemy się między innymi wszczepianiem implantów, które są obecnie najlepszą metodą przywracania pięknego uśmiechu w przypadku utraty zębów. Oprócz tego nasza oferta obejmuje wybielanie zębów, korony porcelanowe, licówki a także usługi z zakresu stomatologii zachowawczej i dziecięcej. Zapraszamy!

  Termin dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Gdynia »

  Nasza klinika stomatologiczno-medyczna jest jednym z najnowocześniejszych miejsc z tego zakresu. W naszej placówce kompleksowo potrafimy zająć się uzębieniem naszych pacjentów. Posiadamy między innymi salę przystosowaną do chirurgii szczękowej, a także sześć komfortowych gabinetów stomatologicznych. U nas wykonacie również prześwietlenia oraz zajmie się wami specjalista protetyk. Korzystamy z najnowocześniejszych metod leczniczych, a także wykonujemy implanty i mosty o najwyższej możliwej jakości.

  Termin dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skrzyp polny właściwości lecznicze »

  Natura często stara się pomagać człowiekowi zapewniając mu substancje mające pozytywny wpływ dla jego zdrowia. W dobie gigantycznych firm farmaceutycznych często zapominamy o tym fakcie, ale taki korzystny wpływ na nas mają na przykład niektóre rośliny. Jedną z nich jest skrzyp polny. Ciekawi Cię pewnie, jakie jest zastosowanie skrzypu polnego. Skrzyp polny nader często stosowany jest chociażby w trakcie zapalenia dróg moczowych. Chcesz poznać właściwości skrzypu polnego ? Odwiedź naszą witrynę, gdzie dowiesz się, dlaczego ziele skrzypu polnego będzie mieć korzystny wpływ na Twoje zdrowie.

  Termin dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum medyczne »

  Uprzejmie zapraszamy Państwa do wizyty na stronie medycznego centrum o nazwie Eskulap. Polecane medyczne centrum prowadzi działalność od roku 1996. Centrum Eskulap jest to specjalistyczna lecznica, znajdująca się w centrum Żar. Centrum Eskulap położone jest na parterze starej kamienicy o adresie Moniuszki 2. Początek działalności centrum medycznego było to kilka lekarskich gabinetów, dziś w centrum działa 15 gabinetów lekarskich jak i 3 dodatkowe umiejscowione są przy ulicy Skarbowej. W medycznym centrum swoją pracę wykonuje około siedemdziesiąt lekarzy specjalistów o różnych specjalnościach medycznych. Wykonujemy zróżnicowane zabiegi specjalistyczne.

  Termin dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Botox warszawa »

  Każda kobieta, która należycie dba o swój wygląd zewnętrzny decyduje się na profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Na stronach portalu internetowego zamieściliśmy zróznicowanąofertę proponowanych przez nasz salon zabiegów kosmetycznych. Wszystkim zainteresowanym klientom oferujemy wszechstronny katalog usług takich jak dla przykładu laserowe usuwanie naczynek, chirurgia plastyczna lub masaż odchudzający. O wysokiej klasie usług decyduje profesjonalna obsługa zatrudnionych specjalistów w zakresie kosmetologii.

  Termin dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda warszawa »

  Strona www www.logopedawarszawa.eu to progresywne strefa gdzie każdy wyciągnie oraz wyemituje stale ważne ogłoszenia specjalizacji medycznej - logopedii. W szczególności serwis informacyjny oferuje aktualne informacje o jednym z najogromniejszych na świecie biznesów związanych z logopedią. Na stronie znajdują się informacje ze świata jak i z Polski. To uczciwa publikacja dla wszystkich zainteresowanych medycyną o specjalności logopeda.

  Termin dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Diagnostyka grzybów »

  Nim w mocnym stopniu będziemy podawać odpowiedź w tej właśnie kwestii, trzeba stwierdzić w skróconej formie- z owego stanu rzeczy wynikać może dla wszystkich nas naprawdę bardzo sporo różnej maści zalet. Jakiej właściwie natury plusy chcemy tu przybliżyć? Dla przykładu, jeszcze bardziej złożony wymiar prowadzenia badań, dla przykładu diagnostyka grzybów, które mamy w swoim organizmie. Dzięki wielu precyzyjnym mikroskopom oraz najróżniejszym rozwiązaniom- analitycznym, prowadzący nas lekarz dostaje z pracowni niezwykle szczegółowy obraz struktury tych grzybów. Prócz wspomnianego przez to, że sprzęt diagnostyczny dostarcza tak jasnych i szczegółowych obrazów zmian zachodzących w naszym organizmie, można znacznie szybciej i sprawniej dobrać optymalny sposób leczenia. Chodzi tutaj przykładowo choćby o ustawienie terapii lekowej, czy diety danego pacjenta. Fakt, że jeśli takie badania wykonujemy prywatnie, trzeba się liczyć z pewnym, niekoniecznie drobnym wydatkiem. Ale tak w zasadzie precyzyjna diagnoza, którą to dostajemy do ręki za tę opłatę, bez dwóch zdań mas szansę być bardzo korzystna w swych skutkach. Poza tym, to doprawdy nie powinniśmy oszczędzać na swoim organizmie.

  Termin dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakrzepica - tabletki antykoncepcyjne »

  Tylko u nas dowiesz się wszystkiego na temat zakrzepicy! Przeczytaj czym jest zakrzepica? Dlaczego stosowanie pigułek antykoncepcyjnych wiąże się z zakrzepicą? Czy zakrzepica w ciąży jest bezpieczna? Jak zlecić badanie na zakrzepicę? Czy zakrzepicę można wyleczyć? Szczegóły znajdziesz na stronie internetowej.

  Termin dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Refluks żołądka »

  Duże grono osób cierpi na zgagę, ma problemy z żołądkiem. Wszyscy oni muszą odwiedzić naszą stronę poświęconej chorobie zwanej refluks żołądka. Z nami dowiesz się wszelkich, mniej i bardziej istotnych wiadomości. Wiedz o tym, że w swych problemach nie jesteś osamotniona. Blisko 20% ludzi w krajach rozwiniętych, ma problem z tą dolegliwością przynajmniej raz w tygodniu. Dowiedz się jakie leki są stosowane u ludzi posiadających refluks przełyku. Tego typu wiedza z pewnością przyda się Tobie i Twym bliskim. Może po przeczytaniu naszych artykułów pomożesz komuś pokonać tą dolegliwość.

  Termin dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cukrzyca i Otyłość - Magazyn PEN »

  Pismo skierowane do osób chorych na cukrzycę oraz zmagających się z problemem otyłości. Istnieje od roku 2005 i stara się na swoich łamach pokazywać, że z cukrzycą można żyć aktywnie, a zdrowy styl życia może być atrakcyjny.

  Termin dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep ortopedyczny »

  Istniejemy w sektorze ortopedycznym od 2000 roku. Myślą przewodnią aktywności naszej firmy jest najbardziej perfekcyjna pomoc naszym pacjentom w wielu chorobach układu ruchu. Sklep Ortopedyczny Med-Orth we Wrocławiu to dobry punkt z zaopatrzeniem ortopedycznym. Nasi klienci powinni być zbadani pod względem wyboru odpowiedniego przyrządu. Otrzymają od nas także specjalistyczną wskazówkę medyczną. Oferowane przez nas Artykuły Ortopedyczne kupujemy od doskonałych europejskich wytwórców. Należałoby je sprawdzić.

  Termin dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie