SEO

Programowanie Podkategoria: Programowanie

 • Kamil Wyremski - tworzenie stron www »

  Jestem programistą i Full-Stack Developerem z dużym doświadczeniem. Tworzę nowoczesne strony www, które przyciągają uwagę. Programowanie to nie tylko moja praca, ale także hobby. Wyzwania są dla mnie zachętą do dalszej pracy i wyszukiwania nowych rozwiązań. Pozwala mi to iść naprzód i zdobywać doświadczenie. W moich projektach zawsze wykorzystuję nowoczesne technologie. Dzięki temu tworzone przeze mnie strony są funkcjonalne i nie odbiegają jakością od stron tworzonych przez wielkie korporacje. nMoją specjalnością jest tworzenie bezpiecznych serwisów internetowych. Zajmuję się budowaniem projektu strony i jej struktury. Każdą stronę projektuję w taki sposób, żeby jak najlepiej odzwierciedlała specyfikę danej marki. nDo tej pory zaprojektowałem setki różnych stron internetowych. W związku z tym zdobyłem wielu zadowolonych klientów. nPoza tym zaprojektowałem kilka skryptów, które pozwalają na stworzenie własnej strony internetowej w łatwy i szybki sposób. Oto niektóre z nich: wyremski.pl/skrypty

  Termin dodania: 02 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy antywirusowe i nie tylko »

  Zobacz darmoweprogramy.pl - serwis z solidnym softem udzielanym za sprawą autorów za darmo. Codziennie powstają bezpłatne aplikacje oraz publikowanie są kolejne modernizacje istniejących aplikacji. DarmoweProgramy.pl to strona, na której znajdują się zawsze aktualne wersje programów. Bezpłatne aplikacje antywirusowe, to bardzo dobry pomysł i asekuracja dla każdego peceta. Programy chroniące komputery przed zniszczeniem nie są tanie. Nie należy się jednak przejmować ich ceną, bowiem zawsze udaje się wyszukać darmową wersję któregoś z nich. Producenci zaawansowanych aplikacji tego typu, oferują proste w obsłudze i posiadające podstawowe funkcje, darmowe programy. Programów tych jest niezwykle dużo. Czasami trzeba poszukać takiego, który poprawnie odtworzy dany plik. Programy takie instaluje się ekspresowo i nie zajmują one wiele miejsca na dysku.

  Termin dodania: 06 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • NOTICE2 - skrypt strony z ogłoszeniami online »

  Skrypt NOTICE2 pozwala na utworzenie własnej strony z ogłoszeniami online w łatwy i bezproblemowy sposób. Jest to oddzielny projekt, stworzony zgodnie z współczesnymi wymaganiami tworzenia stron www.
  Skrypt umożliwia utworzenie serwisu z ogłoszeniami w każdej kategorii, lokalnej albo ogólnopolskiej. Dostępnych jest bardzo dużo możliwości konfiguracyjnych, dzięki temu można dostosować skrypt do indywidualnych oczekiwań. Obsługuje automatyczne płatności za promowanie ogłoszenia w systemie Dotpay. pl oraz Paypal. com.
  Dzięki uniwersalnej strukturze może być wykorzystany dla każdego rodzaju serwisu ogłoszeniowego.
  Ma on innowacyjny wygląd i responsywny szablon zgodny z HTML5.
  Dołączony rozbudowany Panel administracyjny pozwala na całkowitą konfigurację ustawień serwisu.
  Stwórz własny, nowoczesny serwis z ogłoszeniami online!
  Więcej informacji znajduje się na stronie: notice2.wyremski.pl
  Skrypt dostępny do kupienia pod adresem: http://skrypty. sattel. pl/strona-glowna/9-skrypt-ogloszeniowy-notice2. html

  Termin dodania: 15 01 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Programowanie

Programowanie - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie