SEO

UNIWERSAL - Wynajem dźwigów, podnośników koszowych, transport, Kraków Katowice

UNIWERSAL - Wynajem dźwigów, podnośników koszowych, transport, Kraków Katowice FHU UNIWERSAL jest podwykonawcą wielu kluczowych wykonawców inwestycji na terenie całego kraju. Do głównych specjalizacji należy udostępnianie dźwigów i udzielanie fachowej ich obsługi przez naszych operatorów. Pojazdy udostępniane do Państwa dyspozycji to dźwigi samochodowe i teleskopowe, podnośniki koszowe - zwyżki, ładowarki teleskopowe oraz specjalistyczny sprzęt budowlany. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i satysfakcję.

Szczegóły strony www.dzwigi-uniwersal.pl:

Podlinkuj stronę www.dzwigi-uniwersal.pl:

UNIWERSAL - Wynajem dźwigów, podnośników koszowych, transport, Kraków Katowice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Projekty domów »

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą projektów domów jednorodzinnych. Możemy Państwu zaproponować niską cenę oraz wysoką jakość. Współpraca z nami to zawsze pewność dobrego projektu i Państwa zadowolenia. W naszym katalogu znajdują się projekty nowoczesne oraz domy w stylu retro. Każdy projekt posiada trójwymiarową wizualizację, dzięki czemu mogą Państwo dokładnie zapoznać się ze specyfikacją domu. Bardzo duże grono zadowolonych klientów sprawia, że możemy pochwalić się bardzo dużą liczbą pozytywnych rekomendacji. Dodatkowo czekają na Państwa atrakcyjne promocje. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i wybierz z nami swój dom marzeń

  Termin dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane »

  Pragnąc przyzwoiciej poznać sekrety konstrukcji domów z drewna, chcąc odgadnąć plusy tego odkrywczego wyjścia, powinni Państwo trafić na stronę internetową o adresie TwojDomMarzen.pl. To właśnie w tym miejscu natraficie na wszelkie informacje dotyczące domów drewnianych i domów z bali. To pionierskie rozwiązanie może was zaszokować i bardzo oczarować, po czym postanowicie, że nic więcej nie jest wam już do szczęścia potrzebne, jak tylko domek z bali! Ciepło zachęcamy do wejścia na stronę, którą można potraktować jako przewodnik budowlańca domów drewnianych, zaznajomcie się Państwo z propozycją i zdecydujcie się na drewniany dom z bali już teraz! Bądźcie zdrowi i radośni już zawsze!

  Termin dodania: 18 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nasady Kominowe »

  Nasza firma na rynku działa od niespełna trzydziestu lat, dzięki czemu zdobyliśmy sobie już ogromne doświadczenie. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym o produkcyjno-usługowym profilu. W zakresie naszej działalności znajduje się kompleksowa obsługa systemów odprowadzania spalin, wentylacji, dystrybucji powietrza. Na indywidualne zamówienia i projekty możemy również zająć się wyrobem produktów z blach. Wieloletnie doświadczenie zaangażowanych w rozwój firmy pracowników gwarantuje profesjonalne podejście do każdego klienta.

  Termin dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sauny »

  Najskuteczniejszym sposobem zadbania o własne zdrowie i higienę oraz całościowe samopoczucie są cykliczne wizyty w saunie. Wywiera ona korzystne oddziaływanie na nasz układ odpornościowy a także pozytywnie działa na skórę człowieka. Spółka Sauna-R wytwarza kabiny parowe. Nasze produkty zrobione są z wysokiej klasy materiałów, wywodzących się z północnych rejonów globu, gdzie drewno z drzew jest zazwyczaj odporne na niskie temperatury. Mamy dużą praktykę w budowie saun i łaźni parowych, albowiem zajmujemy się tym od 25 lat. Jesteśmy nowatorem w budowie saun fińskich w Polsce, wprowadziliśmy je na Polski rynek po długotrwałych współpracach z Fińskimi firmami.Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się również projektowaniem i budową salonów SPA. Surowce, z jakich korzystamy, są z najwyższej półki, co gwarantuje wysoką formę wykonania a także wykończenia wnętrza. Na skutek tego salony SPA zaprojektowane przez przedsiębiorstwo Sauna-R są niepowtarzalne i bardzo klimatyczne co sprzyja solidnemu odpoczynkowi, pozwala się zrelaksować a także zapomnieć o tematach dnia codziennego.

  Termin dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audyt energetyczny Śląsk »

  Kiedy potrzebny jest audyt energetyczny?
  Starając się o kredyt z Banku Ochrony Środowiska, przykładowo na docieplenie domu, bank zażąda przedstawienia uproszczonego audytu energetycznego. Jeżeli chcemy uzyskać premię termomodernizacyjną, która może stanowić do 20% kredytu na inwestycję termomodernizacyjną, bank zażąda audytu energetycznego pokazującego najbardziej optymalny wariant termomodernizacji. Starając się o dofinansowanie ze środków unijnych na cele termomodernizacyjne będziemy musieli przedstawić audyt energetyczny pokazujący jakie oszczędności uzyskamy w wyniku planowanych przedsięwzięć termomodernizacyjnych.
  Co obejmuje inwentaryzacja techniczno budowlana konieczna do wykonania audytu?
  Inwentaryzacja obejmuje: ogólne dane techniczne konstrukcji budynku,dokumentację architektoniczną, opis techniczny elementów budynku, charakterystykę systemu ogrzewania i podgrzewania ciepłej wody, charakterystykę systemu wentylacji.
  Jakie ulepszenia można wykonać korzystając z premii termomodernizacyjnej?Ocieplenie ścian, dachów, stropodachów, stropów nad nieogrzewanymi piwnicami oraz podłóg na gruncie,remont lub wymiana okien i drzwi zewnętrznych,modernizacja lub wymiana instalacji grzewczej i do podgrzewania ciepłe wody,usprawnienie systemu wentylacji,instalacja urządzeń wykorzystujących energię odnawialną (kolektory słoneczne,pompy ciepła)
  Jakie budynki mogą starać się o premię termomodernizacyjną?Budynki mieszkalne (wielorodzinne i jednorodzinne) oraz budynki zamieszkania zbiorowego (hotele robotnicze, internaty, domy opieki społecznej).

  Termin dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Dokonując decyzji o postawieniu swojego domu, posiadamy bez wątpienia jakieś początkowe pomysły co do tego, co pragniemy w nim wykorzystać. Jednakże nasze niepoukładane myśli nie zawsze współgrają ze sobą, warto więc prędzej zdecydować się na fachowe projekty domów, które od samego początku sprawią budowę satysfakcjonującą oraz przebiegającą bez dużych zakłóceń. Ogranicza się to bowiem do profesjonalnego przygotowania, a również skonfrontowania możliwości do pomysłów oraz oczekiwań klienta. Można liczyć na gotowe koncepcje, bądź zasugerować swoje uwagi.

  Termin dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne Kraków »

  Wśród Klientów Biura Wycen Majątkowych ? Rzeczoznawca 24 z Krakowa jest duża liczba Kontrahentów indywidualnych jak i grupowych. Z realizowanych przez krakowskie biuro wycen nieruchomości korzystają Klienci prywatni jak i przedsiębiorstwa z wielorakiego rodzaju dziedzin. Dużym powodzeniem charakteryzuje się też wycena maszyn jak i pełnych linii technologicznych. Przedsiębiorcy z różnorakiego rodzaju profili działania czy też firmy ubezpieczeniowe czerpiąc z usług Rzeczoznawcy 24 z Krakowa, mają zapewnioną kompleksową i profesjonalną pomoc. Prócz wyceny nieruchomości jak też maszyn, Rzeczoznawca 24 - Biuro Wycen Majątkowych Kraków przygotowuje także świadectwa energetyczne. Bez względu czy remontowane jest mieszkanie, budowana jest nieruchomość niepubliczna czy też obiekt użyteczności publicznej, certyfikaty energetyczne przedstawiają kluczowy certyfikat w takiego typu pracach.

  Termin dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja Wejherowo, Władysławowo »

  Budowanie biurowców to wbrew opiniom nie jest łatwą sprawą. Zaprojektowanie wszystkiego tak, by stanowiło razem splecioną i trwałą całość może trwać naprawdę wiele. Bo dom dla przykładu to nie tylko taras i ściany, ale także wentylacja. Wejherowo to miejsce, które od wielu lat dynamicznie się rozwija. To właśnie tu każdego lata budowanych jest setki nowych budynków. W większości z nich system wentylacyjny kompletowany był przez znaną i poważaną firmę Elklim. Więcej informacji na jej temat można odszukać na witrynie internetowej elklim.com.pl. Można z niej się dowiedzieć między innymi tego, jak powinna przebiegać w naszym domu rzetelna wentylacja. Władysławowo to ogromnie urokliwe miasto położone nad Morzem Bałtyckim. Cechuje je pionierska zabudowa, jakiej próżno szukać chociażby na południu Polski.

  Termin dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplanie budynków Poznań »

  Wszechstronne prace w dziedzinie remontów: ociepleń elewacji, ścian wewnętrznych i poddaszy, malowania elewacji, remontów wnętrz, montaży itd. wykonuje Firma Remontowo-Budowlana z Poznania. Dzięki sporemu doświadczeniu kadry profesjonalistów ds. remontów, zapewniona najwyższa jakość usług. Stosowane są dobre gatunkowo materiały (do docieplenia budynków styropian, wełna mineralna, zaś do renowacji ścian zewnętrznych tynki: mineralne, akrylowe, sylikatowe, mozaikowe). Koszty prac zależą m.in. od rozmiarów budynków ? na życzenie klienta można dokonać darmowej i niezobowiązującej wyceny. Dane kontaktowe: tel 517 328 599, email wojtek-remont@wp.pl.

  Termin dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przesłony ogrodzeniowe - odwiedź nas, VALLA.PL »

  Nasza działalność solidną firmą z doświadczeniem świadczącą usługi dostawy materiałów ogrodzeniowych oraz ich montażu, realizujemy kompleksowo od fundamentów po automatykę. Nasza główna działalność to sprzedaż bram garażowych i przemysłowych jak i ich montażem i serwisowaniem. Dostarczamy naszym klientom w środki impregnacji betonu, cegły czy kamienia jak i w środki do ich czyszczenia. Tworzymy konstrukcje oporowe z gabionów oraz ekspertyzy techniczne i budowlane.

  Dajemy Wam ogrodzenia murowane polskiej firmy z zakresu produkcji betonowych elementów ogrodzeń – firmy Joniec. Możemy wyróżnić dwa poniższe rodzaje ogrodzeń murowanych. Ogrodzenia stalowe wypełnione kamieniem, szkłem lub dowolnym innym materiałem wypełniającym, to bardzo estetyczne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prywatność we własnym ogrodzie czy posesji. Kierująć ofertę do osób, które pragną zaznać prywatności we własnym ogrodzie i uwolnić się od ciągłych spojrzeń przechodniów i sąsiadów wprowadziliśmy do oferty przesłony do ogrodzeń panelowych J-WALL.

  Przesłony ogrodzeniowe - odwiedź nas, VALLA. PL

  Termin dodania: 25 06 2019 · szczegóły wpisu »