SEO

Biuro Podkategoria: Biuro

« poprzednia strona · 2
 • Opakowania Kartonowe - Kartony wysyłkowe, pudełka ozdrobne »

  Sklep internetowy Opakowania Kartonowe EU oferuje wysokiej jakości pudełka z kartonu.
  Mamy w swojej ofercie zarówno pudełka klapowe jak również ozdobne pudełka fasonowe z nadrukiem lub bez.
  Dla naszych klientów mamy również w swojej ofercie torby papierowe idealne dla firm cateringowych lub jako dodatek do eleganckiego opakowania.
  https://opakowaniakartonowe.eu/httpsopakowaniakartonoweeutorby-papierowe-c-13html-c-13.html
  Dla sklepów internetowych mamy opakowania e-commerce doskonale nadające się na opakowania do paczkomatów.
  Jako producent opakowań realizujemy zlecenia indywidualne na opakowania.

  Termin dodania: 07 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • FORUM Ostrowski Portal Internetowy »

  Forum Polek i Polaków globalny zasięg. Czekamy na ciebie, masz nowy temat napisz, bardzo jesteśmy ciekawi co u ciebie słychać.

  Termin dodania: 06 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Jednym z elementów mających wpływ na wysoką jakość świadczeń biura tłumaczeniowego Supertlumacz.pl jest dobrze funkcjonująca nowoczesna platforma teleinformatyczna. Aby skontaktować się z tłumaczem czy też zlecić tłumaczenia, Klient ma do wyboru drogę telefoniczną ? przez numer 801 081 520, oraz drogę mailową. Na wszelkie pytania odnośnie tłumaczeń w obydwu przypadkach otrzyma natychmiastową oraz kompetentną odpowiedź.

  Termin dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Warszawa udzieliło mi dorady z zakresu odpraw przysługującym pracobiorcom, a ściśle asocjowało to sytuacji w jakiej pracownica kwaterowała na urlopie kształcącym po którym w fabryce nie było dla niej stanowiska pracy odzwierciedlającego jej ocenom i przedsiębiorstwo musiała unieważnić jej umowę. Biuro księgowe Warszawa unaoczniło mnie, że jeśli przedsiębiorstwo angażuje ponad 20 osób zmuszone jest wypłacić takiej pracownicy odprawę w wielkości trzymiesięcznego zadośćuczynienia, jednak nie z powodu odwołania jej od razu po powrocie z urlopu wychowawczego, ale w związku z tym, że organizacja poczyniła to z przyczyn leżących po swojej stronie, albowiem dla pracownicy nie było miejsca pracy odzwierciedlającego jej kwalifikacjom.

  Termin dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Globaltic »

  Strona o zatrudnianiu obcokrajowców
  doradztwo, obcokrajowcy, konsultacje, zatrudnienie, Dobra praca, dokumenty, dokumentacja, praca w Polsce, biuro, rekrutacja pracowników,
  pracownicy Ukraina, praca, cudzoziemcy, globaltic, praca trójmiasto, wynajem pracowników, usługa rekrutacji,
  agencja pracy, oświadczenie, zezwolenie na pracę, karta pobytu,

  Termin dodania: 08 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Producent opakowań kartonowych »

  Producent Opakowań Tekturowych Viki Family, woj. mazowieckie oferuje produkcję pudełek kartonowych w dowolnym rozmiarze i dowolnej konstrukcji. Od malutkich pudełeczek po opakowania wielkogabarytowe. Produkujemy opakowania ekspozycyjne i transportowe. Na pudełka nanosimy nadruk fleksograficzny lub offsetowy. Oferujemy kompleksową obsługę – od przygotowania projektu opakowania, poprzez wykonanie i testowanie prototypu, produkcję po dostarczenie gotowych pudełek kartonowych do odbiorców z woj. mazowieckiego. Producent Opakowań Tekturowych Viki Famili zajmuje się produkcją opakowań od 1981 r. Dziś, dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów, wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, oraz zespołowi doświadczonych specjalistów, jest jednym z czołowych producentów opakowań kartonowych w woj. mazowieckim. Posiada certyfikat FSC, ktróry zaświadcza, że oferowane opakowania to produkty w pełni ekologiczne. Nowoczesny park maszyn, długoletnie doświadczenie i posiadane certyfikaty gwarantują najwyższą jakość produkowanych opakowań kartonowych. Szeroki park maszynowy pozwala na produkcję opakowań w dowolnym wymiarze i fasonie, nawet w niewielkim nakładzie oraz gwarantuje krótki termin realizacji. Dzięki temu nasze pudła kartonowe możemy przygotować nawet do takich zastosowań jak pakowanie produktów przy przeprowadzce. Produkcja niskonakładowa jet u nas opłacalna. Sprawdź nasze ceny, mile cię zaskoczą. Zapraszamy do kontaktu.

  Termin dodania: 31 01 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biuro

Biuro - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie