SEO

Biuro Podkategoria: Biuro

« poprzednia strona · 2
 • Biuro Rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Warszawa udzieliło mi dorady z zakresu odpraw przysługującym pracobiorcom, a ściśle asocjowało to sytuacji w jakiej pracownica kwaterowała na urlopie kształcącym po którym w fabryce nie było dla niej stanowiska pracy odzwierciedlającego jej ocenom i przedsiębiorstwo musiała unieważnić jej umowę. Biuro księgowe Warszawa unaoczniło mnie, że jeśli przedsiębiorstwo angażuje ponad 20 osób zmuszone jest wypłacić takiej pracownicy odprawę w wielkości trzymiesięcznego zadośćuczynienia, jednak nie z powodu odwołania jej od razu po powrocie z urlopu wychowawczego, ale w związku z tym, że organizacja poczyniła to z przyczyn leżących po swojej stronie, albowiem dla pracownicy nie było miejsca pracy odzwierciedlającego jej kwalifikacjom.

  Termin dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Eden.pl »

  Firma Eden jest jednym z liderów na rynku dystrybutorów naturalnej wody źródlanej oraz kawy zarówno dla klientów prywatnych (domów, mieszkań), jak również biznesowych (firm, szkół, instytucji). Propozycja zawiera pełny zakres obsługi, od dzierżawienia dystrybutorów z wodą, po wymianę filtrów oraz dostarczenie wody prosto pod drzwi do kontrahenta, co pozwala mu zaoszczędzić czas i pieniądze. Mało tego Eden proponuje dodatkowo dzierżawę lub zakup specjalistycznych ekspresów do kawy ziarnistej i na kapsułki z regularnym zaopatrywaniem i uzupełnianiem jej zapasów oraz konserwacją urządzeń.

  Termin dodania: 28 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Globaltic »

  Strona o zatrudnianiu obcokrajowców
  doradztwo, obcokrajowcy, konsultacje, zatrudnienie, Dobra praca, dokumenty, dokumentacja, praca w Polsce, biuro, rekrutacja pracowników,
  pracownicy Ukraina, praca, cudzoziemcy, globaltic, praca trójmiasto, wynajem pracowników, usługa rekrutacji,
  agencja pracy, oświadczenie, zezwolenie na pracę, karta pobytu,

  Termin dodania: 08 10 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biuro

Biuro - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie