SEO

Usługi remontowe Podkategoria: Usługi remontowe

« poprzednia strona · 3
 • Montaż odkurzaczy centralnych »

  Osobnik ssąca odkurzacza centralnego jest zainstalowana w oddalonym pomieszczeniu gospodarczym a zatem ludzie przebywające w sprzątanych pomieszceniach nie są narażone na larum z jakim mamy do czynienia w ciągu pracy tradycyjnego odkurzacza. W sytuacji odkurzaczy centralnych korzysta się z lekkiego, długiego, docierającego aż do każdego miejsca węża elastycznego. Osobnik ssąca w odkurzaczu centralnym jest zainstalowana w jednym z pomieszczeń gospodarczych budynku: piwnicy, garażu, kotłowni. W ten sposób wyglada system centralnego odkurzania.

  Termin dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady szklane »

  Firma Baaspolska świadczy usługi szklarskie. Przede wszystkim tworzymy balustrady szklane, drzwi szklane, kabiny, okna, podłogi ze szkła hartowanego, obudowy oraz ścianki całoszklane. Dla naszych wszystkich nowych klientów posiadamy zniżki. Każdego naszego klienta traktujemy z pełną indywidualnością - w taki sposób aby dostosować się do jego wymagań oraz potrzeb. Do naszych produktów wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, co pozwala na ich długotrwałą żywotność. Zachęcamy wszystkich serdecznie do zapoznania się z naszą kompletną ofertą na naszej witrynie internetowej!

  Termin dodania: 26 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta świdnica »

  Wszelakie prace budowlane potrzebują masy przygotowań, robót i projektów. Wszystko musi zostać poprawnie zmierzone, muszą być zrealizowane prace kartograficzno-geodezyjne różnego typu. Ukształtowanie terenu musi być prawidłowo przedstawione i udokumentowane w właściwy sposób, by wykonywana infrastruktura była bezpieczna i sprawna. Oferuje usługi na najwyższym poziomie, zawsze selekcjonuję rozstrzygnięcia najkorzystniejsze dla moich klientów, wybieram dogodne warunki kolaboracji, aby łatwiej było zrealizować cele.

  Termin dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowe remonty »

  Firma Consulting Sati zajmuje się kompleksowymi remontami, mieszkań, domów, lokali handlowych. Świadczymy usługi elektryczne, usługi hydrauliczne, usługi gazownicze, jesteśmy producentem mebli na wymiar, wykańczamy wnętrza. Remonty przeprowadzamy pod klucz. Adaptacje strychów, adaptacje lokali handlowych.

  Termin dodania: 22 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Odkurzacz centralny »

  Odkurzanie centralne następuje praktycznym, lekkim oraz elastycznym w tym samym czasie wężem wprowadzonym aż do gniazda ssącego oraz zakończonym odpowiednimi ssawkami innymi słowy szczotkami. Szeroki priorytet akcesoriów pozwala na efektywne plus nieskomplikowane odkurzenie praktycznie każdej powierzchni w budynku.

  Termin dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie kanalizacji »

  Całodobowe pogotowie kanalizacyjne i hydrauliczne Hydrokret do Twojej dyspozycji! Czyszczenie kanalizacji i udrażnianie rur nie stanowi dla nas problemu.
  Nasz obszar działania to Warszawa i okolice, gdzie pracujemy od lat dziewięćdziesiątych. Przez ten okres zdobyliśmy tak potrzebne doświadczenie i renomę, co stawia nas na podium w dziedzinie solidności i fachowości. Specjalizujemy się w udrażnianiu kanalizacji, deszczówek, czyszczeniu separatorów i studzienek oraz w wielu innych rzeczach.
  Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który pozwala nam na pracę nawet w najtrudniejszych warunkach.
  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail. Dane potrzebne do kontaktu odnajdziesz na naszej stronie. Zajrzyj tam właśnie teraz!

  Termin dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Druk »

  Chcemy przedstawić Państwu firmę drukireklama. Zajmujemy się ogólno pojętym drukiem i dtp. Świadczymy nasze usługi drukarskie na obszarze całego kraju oraz europy środkowej. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie, co z kolei przekłada się na idealnie dotrzymanie zadanych nam zleceń. Naszymi klientami są przede wszystkim firmy i agencje reklamowe, jednak współpracujemy też z z osobami fizycznymi. Staramy się aby usługi naszej firmy były dla Ciebie realizowane jak najlepiej tylko dajemy radę. Zachęcamy Was do zapoznania się z naszą ofertą!

  Termin dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rolety »

  Ktokolwiek z nas winien zatroszczyc się o to, by jego mieszkanie było równocześnie ładne i funkcjonalne. Można to nawiązać do wielu różnorakich aspektów. Na przykład rolety piastują analogiczną rolę jak żaluzje, ale są od nich o wiele ładniejsze. W niektórych pokojach po prostu konieczne jest zainstalowanie osłon przed światłem. W ten sposób zdołamy zminimalizować intensywność promieni wpadających do mieszkania. Zasłonięte okna dają nam też pełne przekonanie, że nikt nas nie podpatruje, co sprawia, że możemy czuć się w naszym mieszkaniu w wyższym stopniu komfortowo. Rolety i żaluzje wypełniają obie te funkcje, jednak nie da się ukryć, że rolety ? mimo, że naturalnie nie wszystkie ich modele ? są ładniejsze od typowych żaluzji. Różnica w cenie między nimi nie jest gigantyczna, tak więc nie powinna ona mieć wpływu na naszą decyzję odnośnie wyboru jednego z dwóch rozwiązań. Opłaca się również do kolejnych szczegółów wyposażenia naszego domu przystępować w ten oto sposób. W schludnych i funkcjonalnych lokalach żyje się przecież dużo przytulniej.

  Termin dodania: 01 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Piaskowanie »

  Nasza jednostka jest wiodącym wytwórcą pomiędzy innymi bram, furtek oraz balustrad. Bezustannie staramy się niemniej jednak rozszerzać regionalną propozycję, w której odnajduje się również lakierowanie. Z lokalnych artykułów mogą korzystać podobnie prywatne osoby jak i spore instytucje. Dlatego staramy się nieprzerwanie podnosić poziom naszych kwalifikacji. Jesteśmy fabryką z długoletnim doświadczeniem, a ludzie, którzy u nas pracują są jedynymi w swoim rodzaju zawodowcami, dla których praca którą wykonują jest pasją. Ergo każde zrealizowane przez nas zobowiązanie jest wyjątkowe.

  Termin dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia-doświadczenie - Consulting Sati Sp. z o.o. Warszawa i okolice • Oferia.pl »

  Realizujemy kompleksowe inwestycje budowlano mieszkaniowe, wykonujemy adaptacje obiektów mieszkalnych pod klucz. Remontujemy biura, sklepy, mieszkania i domy. Na zlecenie klienta przeprowadzamy adaptacje piwnic, strychów lub obiektów gospodarczych na cele...

  Termin dodania: 22 02 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi remontowe

Usługi remontowe - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie