SEO

Usługi remontowe Podkategoria: Usługi remontowe

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Katalog firm przymetrze.pl »

  Katalogujemy nieprzerwanie od 2011, w naszej bazie znajdują się tylko wartościowe wpisy do prawdziwych firm. Nasz katalog zawiera tylko warszawskie firmy, głównym pomysłem jest nałożenie listy firm na linie metra tak aby klient mógł szybko znaleźć firmę w pobliżu konkretnej stacji metra.
  Pędź razem z przymetrze.pl i zostaw konkurencje w tyle.

  Termin dodania: 18 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Producent opakowań kartonowych »

  Producent Opakowań Tekturowych Viki Family, woj. mazowieckie oferuje produkcję pudełek kartonowych w dowolnym rozmiarze i dowolnej konstrukcji. Od malutkich pudełeczek po opakowania wielkogabarytowe. Produkujemy opakowania ekspozycyjne i transportowe. Na pudełka nanosimy nadruk fleksograficzny lub offsetowy. Oferujemy kompleksową obsługę – od przygotowania projektu opakowania, poprzez wykonanie i testowanie prototypu, produkcję po dostarczenie gotowych pudełek kartonowych do odbiorców z woj. mazowieckiego. Producent Opakowań Tekturowych Viki Famili zajmuje się produkcją opakowań od 1981 r. Dziś, dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów, wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, oraz zespołowi doświadczonych specjalistów, jest jednym z czołowych producentów opakowań kartonowych w woj. mazowieckim. Posiada certyfikat FSC, ktróry zaświadcza, że oferowane opakowania to produkty w pełni ekologiczne. Nowoczesny park maszyn, długoletnie doświadczenie i posiadane certyfikaty gwarantują najwyższą jakość produkowanych opakowań kartonowych. Szeroki park maszynowy pozwala na produkcję opakowań w dowolnym wymiarze i fasonie, nawet w niewielkim nakładzie oraz gwarantuje krótki termin realizacji. Dzięki temu nasze pudła kartonowe możemy przygotować nawet do takich zastosowań jak pakowanie produktów przy przeprowadzce. Produkcja niskonakładowa jet u nas opłacalna. Sprawdź nasze ceny, mile cię zaskoczą. Zapraszamy do kontaktu.

  Termin dodania: 31 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Listwy dylatacyjne »

  Bella Plast, producent profili elewacyjnych z PCV dla budownictwa, oferuje listwy dylatacyjne BP15E i BP16V do wykonywania dylatacji w elewacji ociepleniowej budynku. Bella Plasy produkuje również listwy dylatacyjne przyokienne z siatką serii BP13, do wykonywania dylatacji pomiędzy ościeżnicą okienną, a tynkiem strukturalnym. Listwy przyokienne Bella Plast, jako jedyne na rynku, zostały przebadane przez Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie w zakresie przyczepności kleju do powierzchni ościeżnic: PVC, oklein PVC, drewnianych i aluminiowych. Listwy dylatacyjne BP15E i BP16V wypełniają szczelinę dylatacyjną, chroniąc przed dostawaniem się wody pod elewację, przejmują naprężenia z elewacji oraz estetycznie i proso wykańczają krawędzie. Oferujemy również uszczelkę maskującą BP25 do zakrycia szczeliny dylatacyjnej. Listwa dylatacyjna BP15 typu E składa się z dwóch kątowników PVC, dylatacyjnej membrany PVC oraz siatki szklanej. Stosuje się ją do wykonania dylatacji w płaskiej elewacji ociepleniowej. Listwę dylatacyjną BP16 typu V stosuje się do wykonania dylatacji w wewnętrznym narożniku budynku. Nowy kształt listew BP15 E i BP16 V ułatwia klejenie i tynkowanie listew, a nowa szersza i bardziej elastyczna membrana PVC pozwala montować listwy na tzw. „rybią łuskę”. Listwy dylatacyjne przyokienne BP13 zapobiegają powstawaniu pęknięć na styku ościeżnicy okiennej i tynku, a także dostawaniu się wody pod okładzinę termiczną przy glifie wokół okna., zapewniają również równe i estetyczne wykończenie tynku wokół okna. Na stronie bellaplast. com. pl, dostępna jest tam dokumentacja techniczna oferowanych profili elewacyjnych, instrukcje montażu oraz certyfikaty potwierdzające wysoką jakość produktów. Bella Plast oferuje również inne listwy elewacyjne do systemów ociepleń - bonie (listwy do boniowania), listwy okapnikowe (okapniki, kapinosy), kątowniki łukowe, kątowniki proste, w wersji z siatką i bez siatki i inne. Bella Plast jest również producentem profili do zabudowy gipsowo-kartonowej, tynków tradycyjnych, gresu i klinkieru. Pełen asortyment jest dostępny na naszej stronie internetowej, na którą zapraszamy. Przyjmujemy również zlecenia na produkcję nietypowych profili PCV. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniego profilu, skontaktuj się z nami – prześlij rysunek, nawet odręczny, zastosowanie oraz wymagania, a przedstawimy ofertę na jego produkcję.

  Termin dodania: 21 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie kanalizacyjne Warszawa »

  Nasza firma to Pogotowie hydrauliczne warszawa, zapewnia ogólne usługi grzewcze. Dzięki wykwalifikowanej kadrze fachowców gwarantujemy duże zadowolenie z wykonanych prac. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na usunięcie "od ręki" najczęstszych usterek i awarii wodnych, które mogą przytrafić się w domu,
  Pogotowie hydrauliczne to wyspecjalizowana firma hydrauliczna zajmująca się wykonawstwem instalacji wodno- kanalizacyjnych jak również montażem piecyków gazowych. Nasi specjaliści posiadają wielkie doświadczenie aby móc wykonywać prace na najwyższym poziomie oraz uprawnienia do wykonywania prac hydraulicznych i gazowniczych. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych prac. Wykonujemy remonty instalacji sanitarnych, konserwacje oraz usuwamy awarie kanalizacyjne powstałe w niespodziewanych chwilach. Nasze prace wykonujemy głównie w Warszawie oraz woj. mazowieckie to główne miejsca naszych pracy aczkolwiek wykonujemy powierzane nam zadania i w innych regionach. Dbamy o solidność, bezpieczeństwo ciągłej pracy powierzonych nam instalacji sanitarnych o godny podziwu postać instalacji wodno - kanalizacyjnych prędko reagujemy w nagłych przypadkach.

  Termin dodania: 08 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal nieruchomości Bydgoszcz »

  Bydgoski Rynek Nieruchomości to portal regionalny, którego celem jest informowanie mieszkańców Bydgoszczy i okolic o najnowszych wiadomościach z rynku nieruchomości. Na stronie internetowej brn.pl zobaczą Państwo także katalog zaufanych firm i instytucji powiązanych z rynkiem nieruchomości Bydgoszcz, m.in. takich jak developerzy, biura nieruchomości, biura projektowe, notariusze Bydgoszcz, geodeci i wiele innych. Portal regionalny BRN to doskonałe źródło informacji.

  Termin dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro architektoniczne Wrocław »

  Oferujemy kompleksową obsługę począwszy od doradztwa, opracowania i przygotowania projektu budowlanego, opracowania dokumentacji technicznej poprzez nadzór po wykonawstwo. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym i współpracujemy z renomowanymi na wrocławskim rynku firmami budowlanymi Oferujemy indywidualne podejście do każdego projektu i zlecenia, biorąc pod uwagę wymagania Inwestora oraz warunki ekonomiczne. Mamy własne biuro projektowe i zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę inżynierów z bogatym doświadczeniem, uprawnieniami budowlanymi oraz znajomością języków obcych. Doświadczenie i kwalifikacje, pozwalają nam na realizację każdego przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego jak i przemysłowego. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę inżynierów budownictwa, dzięki czemu możemy zapewnić Inwestorowi dobrze przygotowany zespół w składzie: architekt, konstruktor, instalator, drogowiec, projektant, inspektor nadzoru, kierownik budowy.

  Termin dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Płytki granitowe »

  Tylkokamien - Nasza interes działa na polskim rynku w tym momencie od czasu dobrych kilkunastu lat. Dzięki ten długi trwanie czasu nasi personel zdobyli eksperyment, które pozwala nam dopełniać najtrudniejsze zlecenia. Czym się zajmujemy? Pomiędzy innymi tworzymy płytki granitowe> oraz parapety granitowe. Dbamy o wszystkich naszych klientów oraz do każdego z nich podchodzimy ze stu procentową indywidualnością. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe propozycje oraz niezmiernie nietradycyjny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na naszej stronie internetowej!

  Termin dodania: 26 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mycie okien »

  Zajmujemy się kompleksowy myciem okien, witryn oraz różnego rodzaju powierzchni przeszklonych. Cechuje nas pełen profesjonalizm oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie. Usługi specjalistyczne naszej firmy mają innowacyjny charakter. Poza tym oferujemy pełen wachlarz profesjonalnych usług sprzątania, mycia, czyszczenia oraz prania każdej powierzchni.

  Termin dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowania »

  Kierunek Delta przedstawia wybitnie ciekawe wiadomości z zakresu użycia sprzętu wykorzystywanego w pobliżu prowadzeniu prac budowlanych tudzież remontowych rusztowania elewacyjne. Prowadzimy sprzedaż natomiast również paragraf wypożyczeń różnego rodzaju sprzętu cięższego włączając spośród jego dowozem, na przykład na punkt budowy. Jest owo również miejsce przechowywania dużych elementów. Warto przeczytać naszą ofertę, skontaktować się z naszym przedstawicielem w celu uzyskania dokładnych informacji. Sprzedajemy szalunki, sklejki szalunkowe aż do stropów oraz ścian o grubości 15 mm zaś 21 mm, wykonujemy także niestandardowe zlecenia w tym zakresie. Wypożyczamy a sprzedajemy rusztowania, rusztowania elewacyjne ze wszelkimi elementami i zabezpieczeniami.

  Termin dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory warszawa »

  Jesteśmy fachową firmą, która nieustannie stawia interesanta i jego potrzeby na pierwszym miejscu. Pewną z dziedzin którymi się absorbujemy jest ogrzewanie. Wiadomo że ocieplanie jest niesłychanie istotne, a szczególnie gospodarność energii jak ogrzewamy, więc proponujemy najlepsze artykuły. Niezmiernie znaczącą sferą jaką się zajmujemy jest rozprowadzanie urządzeń klimatyzacyjnych i wszelkich podobnych które mają na celu optymalizację warunków w pomieszczeniach. Organizujemy serwis sprzętu dla klientów.

  Termin dodania: 06 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • TARKI DO STYROPIANU I WEŁNY MIENRALNEJ »

  WITAM!!!
  Jesteśmy producentem innowacyjnych tarek do styropianu i wełny mineralnej.
  NASZE TARKI SPRAWIAJĄ, ŻE PRACA PRZY DOCIEPLENIACH STAJE SIĘ ŁATWIEJSZA I SZYBSZA PRZEZ CO
  FIRMY, KTÓRE JUŻ UŻYWAJĄ NASZYCH TAREK NIE POWRACAJĄ DO WCZEŚNIEJ UŻYWANYCH!!!
  Produkujemy tarki płaskie do szlifowania powierzchni płaskich oraz narożne do przygotowania narożnika, aby obsadzić narożnik z siatką.
  Nasze tarki:
  nigdy się nie zapychają
  nieograniczona żywotność
  możliwość szlifowania w narożnikach
  krawędź tnąca na 100% powierzchni (zwykłe tarki mają dookoła margines bez tarników, co nie pozwala szlifować w narożnikach, ościeżach lub wokół belek)
  uzyskanie pożądanego efektu mniejszym nakładem pracy i czasu
  nie uszkodzisz tarki nawet jeśli wjedziesz na klej
  tarka nie trze tylko skrawa, przez co praca jest o wiele łatwiejsza
  zużycie 10.000 m2 styropian, 5.000 m2 wełna mineralna (zużycie według danych od klientów użytkujących nasze tarki)
  Już wkrótce zostanie uruchomiona strona internetowa, gdzie umieścimy więcej zdjęć oraz filmiki z pracy z tarkami na budowach.
  Dlaczego ze stali nierdzewnej:
  - nie pozostawia rdzawych zacieków na styropianie
  - nie rdzewieje, nie brudzi
  - twardość stali nierdzewnej sprawia, że zużywa się wolniej niż ze stali czarnej czy inne tarki dostępne na rynku

  Termin dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granicą »

  Odszukanie przyzwoitej roboty w dzisiejszych czasach jest niesłychanie trudne. Istnieje cała masa możliwości dokształcania się z zamysłem transformacji swojego wykształconego fachu. Przedstawicielstwo pracy Euro-Solutions z Zielonej Góry propunuje wsparcie w znalezieniu fachu. Praca w życiu człowieka odgrywa nader olbrzymią funkcję, dzięki agencji pracy masz duże szanse na jej znalezienie.Na witrynie Euro-solutions znajdzisz propozycje pracy oraz porady co zrobić ażeby znaleźć bardzo dobrze płatną robotę.

  Termin dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Izolacja natryskowa piank »

  Oferujemy wysokiej jakości izolacje pianką poliuretanową.

  -Termoizolacja poddaszy, dachów, stropodachów, zadaszeń, stropów.
  -Termoizolacja ścian w konstrukcjach drewnianych, murowanych, stalowych.
  -Termoizolacja ścian w systemach szkieletowych obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej, przemysłowych, hangarów.
  – Termo i hydroizolacja fundamentów.

  Termin dodania: 20 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wyburzenia opole »

  Sektory przemysłu którymi się absorbujemy, przyczyniają się do postępu cywilizacji oraz reformują funkcjonowanie gospodarki. Wdrażamy nowoczesne technologie budowlane które zezwalają na przeprowadzanie bardzo uciążliwych i drogocennych prac niezwykle wydajnie i w sensownych kosztach. Abstrahując od tego oferujemy innowacyjne rozstrzygnięcia z obszaru nowoczesnych instalacji elektrycznych i instalacji energetycznych które wspierają działanie przemysłu. Grupa ludzi która tworzy naszą firmę to fachowi specjaliści.

  Termin dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Karnisze- tanie ceny, wyrobione stworzenie »

  W wielu rezydencjach możesz zauważyć na ścianach pokoi interesujące karnisze. Jest to niesłychanie wyśmienite rozwiązanie zasłonięcia okien przeróżnych lokali. Jest to niedroga i konkretna możliwość dla rolet lub żaluzji. Firma Wochal zajmuje się produkcją jak również sprzedażą wykwintnych karniszy w rozlicznych schematach i kolorach. Jesteśmy obeznaną firmą z gigantycznym doświadczeniem, dzięki temu nasi kontrahenci są kompletnie spełnieni i z chęcią zawracają do nas.

  Termin dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekrany akustyczne »

  Zapraszamy na naszą stronę internetową. Działamy na terenie kraju. Specjalizujemy się w wytwarzaniu linii do profilowania różnego rodzaju blach mające zastosowanie w pokrywaniu i wykończeniu wszelakich dachów. Jesteśmy dodatkowo pierwszym w Polsce producentem orynnowania z metalu. Nasz kompatybilny system rynnowy zbudowany jest z dobrej jakości.W firmowej propozycji proponujemy również ekrany akustyczne umieszczane na autostradach, które wytworzone są z aluminium, napełnione wełna mineralną. Wytwory te dostępne są w różnych formatach oraz kolorach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kooperacji, kontakt mogą państwo z nami uzyskać telefonicznie jak i za pośrednictwem formularza kontaktowego dzięki jakiemu udostępnimy odpowiedzi w przypadku jakiś nasuwających się państwu wątpliwości. Zapraszamy też do udanej i słodkiej współpracy.

  Termin dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba »

  Bardzo istotnym elementem każdego gospodarstwa domowego jest takie miejsce, w jakim odprowadzane są wszystkie nieczystości. Nie wszyscy mają możliwość przyłączenia się pod miejską kanalizację i dlatego niezbędne są szamba. Nasze przedsiębiorstwo może zaoferować szamba betonowe po niewysokiej cenie, a zarazem najwyższej jakości. Dzięki ogromnie przemyślanemu procesowi produkcji i używanym materiałom jesteśmy w stanie gwarantować, że każde wyprodukowane przez nas szambo ekologiczne jest absolutnie wodoszczelne oraz może nadawać się do użytku przez całe lata. Ogromnie istotne jest również to, że mamy wszystkie dokumenty potwierdzające jakość dostarczanych przez nas produktów. Klient może także sprawdzać jak na różnych etapach jest produkowane takie szambo betonowe, zapewniające absolutne bezpieczeństwo przed jakimkolwiek zanieczyszczaniem środowiska. Poza tym proponujemy także zbiorniki na gnojówką, zbiorniki na deszczówkę oraz możliwość instalacji przy domu małych oczyszczalni. Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych niezależnie od miejsca zamieszkania.

  Termin dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wykopy łódź »

  Posiadamy własną kopalnie żwiru i piasku oraz porównywalnych kruszców które są głównym pierwiastkiem towarów budowlanych i nie tylko. Są to surowce najwyższej jakości i w dobrej cenie, dlatego nasi klienci otrzymują nadzwyczaj zachęcającą ofertę, kooperujemy z wieloma dużymi spółkami budowlanymi które rekomendują nasze materiały. Nasza firma proponuje także szereg usług w zakresie zastosowania ciężkiego sprzętu do na przykład burzenia budynków, lecz też do różnych prac budowlanych. Uprzejmie zapraszamy.

  Termin dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Magnetometry »

  Przedsięwzięcie naszezrodziło się jako przedsiębiorstwo handlowo-usługowe w branży urządzenia produkowanego dla usług telekomunikacji i wszelkich tych, jakie instalują i ochraniają połączenia kablowe. Elementarnym produktem oferowanym z wykorzystaniem na rynek krajowy był przez lata fachowy sprzęt do diagnozy linii telefonicznych oraz żył kablowych, badania sieci telekomunikacyjnych dzięki użyciu mikrotelefonów monterskich. W następnej kolejności firma rozpoczęła pozyskiwanie pionierskich zbytów i rozpoczęła rozszerzać swoją propozycję komercyjną o kolejne urządzenia i usługi odróżnych dostawców z całego świata. Podstawowym zakresem kierowania obecnej oferty są dla nas firmy powiązane z rozmaitego typu sieciami znajdującymi się pod ziemią oraz kablowych sieci oraz automatyki. Specjalne miejsce w własnej ofercie zajmują układy inspekcji telewizyjnej i uniwersalny sprzęt do tych układów stosowany na sieciach wodociągowo-kanalizacyjnych. W niniejszej branży dysponujemy dużą paletą produktów od wielu czołowych światowych producentów.

  Termin dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprawa obrazów »

  Obrazy stanowią bardzo elegancki element wystroju wnętrz. Zdobią nie tylko ściany, ale wpływają na wygląd całych pomieszczeń. O ile obraz sam w sobie niewątpliwie jest ozdobą, to dopełnia go odpowiednia rama. Odpowiednia oprawa obrazów wpływa uwydatnie na każde dzieło sztuki i będzie nietuzinkowym elementem ozdobnym. Jeśli obraz będzie wisiał w nowoczesnym wnętrzu, wówczas warto wybrać oprawę prostą, wręcz surową. Do pomieszczeń klasycznych będą pasowałyby oprawy bardziej zdobione. Wybór oprawy oczywiście musi być uzależniony od motywu znajdującego się na obrazie oraz ma podkreślić jego piękno, a nie je zdominować.

  Termin dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Specjaliści od ogrodów »

  Automatyczne systemy nawadniające ogrody - nawadnianie ogrodów śląsk. Rozpylacze obrotowe a także stałe, kolektory, przewody nawadniające najwyższej klasy, linie kroplujące, pojemniki do urządzeń. Dystrybucja hurtowa i detaliczna instalacji nawadniających pasy zieleni oraz skwery. Projektowanie a także instalacja systemów nawadniania. Teren działania: cały kraj. Pełny katalog produktów na witrynie WWW. Zachęcamy do współpracy a także do odwiedzenia naszej witryny www i zapoznania się z całym katalogiem wykonanych przez nas usług.

  Termin dodania: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana »

  Oferujemy profesjonalne usługi ogólnobudowlane, nasza Firma budowlana prowadzi remonty w całej polsce specjalizujemy się głównie w usługach dekarskich oraz murarskich wykonujemy też malowanie budynków i pomieszczeń, montowaniem sufitów podwieszanych, układaniem podłóg, glazury i terakoty, szpachlowaniem ścian, ocieplaniem budynków oraz innymi pracami ogólnobudowlanym aby skorzystać z naszych usług odwiedź naszą stronę firma-budowlana.net
  Gwarantujemy niskie ceny oraz profesjonalne wykonanie

  Termin dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw warszawa »

  Bardzo dobra firma detektywistyczna znajdująca się w Warszawie - CSDETEKTYW. Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę. Świadczymy w swojej ofercie} szeroko pojęte usługi detektywistyczne w całej Polsce, lecz również na terenie całej europy. Oferta naszej firmy obejmuje: rozwody, ujawnianie źródeł dochodu, poszukiwania spadkobierców, badania biologiczne, ustalenie miejsca pracy, poszukiwanie osób, wywiad gospodarczy. Wiadome, że to nie wszystko, zajmujemy się również ochroną VIP'ów. Zapraszamy gorąco do zapoznania się z naszą ofertą internetową!

  Termin dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi remontowe

Usługi remontowe - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie