SEO

Szkolenia BHP Kraków

Szkolenia BHP Kraków Dane-wiadomości o naszej firmie

Szkolenia-BHP24.pl jest marką HR LAB Health and Safety. Istniejemy, żeby wzbogacić rynek szkoleń BHP o usługi klasy premium, dostosowane do zaleceń najbardziej wymagających użytkowników.

Nasza misja:

Dostarczanie naszym petentom wyjątkowych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa oprócz zdrowia pracowników.
Co opracowujemy?

Nasza profesjonalizm niniejsze:

wiedzy BHP online
edukacji BHP tradycyjne - w firmach jak również otwarte
pomoc BHP w języku angielskim

Dlaczego my?

Nasze przygoda niniejsze efekt wieloletniej pracy w międzynarodowych korporacjach. Znamy najlepsze europejskie praktyki w zakresie administrowania również z powodzeniem stosujemy je w mojej korporacji plus w organizacjach naszych odbiorców.

Nazywam się Krzysztof Lis, a ponadto jestem Dyrektorem Zarządzającym w HR LAB Health and Safety, odpowiedzialnym za funkcjonowanie portalu szkolenia-BHP24.pl
Jestem konsultantem plus trenerem działalności jednoosobowej, specjalizuję się m.in. w dylematach bezpieczeństwa pracy.

Do ich organizacji wnoszę międzynarodowy know-how, który zdobyłem pracując przy użyciu co niemiara lat na stanowisku Menedżera BHP w interesie Schneider Electric. W tym okresie czasu udało mi się wspólnie z zespołem:

> wdrożyć także certyfikować w biznesie zintegrowany system dysponowania bezpieczeństwem pracy wg. normy PN-N 18001

> pozyskać pierwsze rozlokowanie w ogólnopolskim konkursie Państwowej Lustracji Pracy "Pracodawca organizator pracy bezpiecznej" oraz dostać statuetkę PIP "MECUM TUTISSIMUS IBIS"

> umieścić Schneider Electric na "Złotej liście pracodawców" Państwowej Obserwacji Pracy

> zaprojektować rozwiązania w zakresie BHP, które następnie pozostały skopiowane oraz dodatkowo wdrożone w europejskich fabrykach Schneider Electric

HR LAB Health and Safety niniejsze zespół zasobów ludzkich, które rozumieją potrzeby wymagających odbiorców, a dodatkowo proponują właściwe rozwiązania. Mówimy po angielsku ponadto nasza sugestia adresowana jest jak również do firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw, w których ten język jest oczekiwany do dysponowania BHP.

Szczegóły strony www.szkolenia-bhp24.pl:

Podlinkuj stronę www.szkolenia-bhp24.pl:

Szkolenia BHP Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zasilacze LED »

  Nowoczesna wodoodporna taśma LED utworzona na bazie diod SMD 3538 o gęstości 30led/m, o kolorze świecenia - biały zimny. Pasek led charakteryzuje się klasą odporności IP54, dzięki temu może być stosowany w postanowieniach zewnętrznych. Listwa stworzona jest na białym podkładzie przez co wspaniałe komponuje się z jasnymi powierzchniami. Taśma LED ma możliwość być dzielona na 3 diodowe odcinki (10 cm).

  Zastosowanie diod w technologii SMD 3528 o żywotności 50000h gwarantuje na bezawaryjną ciągłą pracę przy użyciu 6 lat przy szalenie niskim poborze mocy - 2,4W/m!!!.

  Spód taśmy LED pokryty jest dwustronną taśmą samoprzylepną organizacji 3M charakteryzującą się niezwykła wytrzymałością. Wywołuje niniejsze że montaż pasków LED zmniejsza się do uformowania pożądanego kształtu również przylepienia go do składnika konstrukcyjnego.

  Niespotykane do tej pory właściwości pasków LED pozwalają na tworzenie wyjątkowych aranżacji, ograniczonych wyłącznie pomysłowością projektanta.

  Taśmy LED zasilane są napięciem bezpiecznym 12VDC (zachęcamy do zapoznania się z kompletną ofertą zasilaczy LED o różnych mocach wyjściowych). Dodatkowo pożytek słusznego aluminiowego profilu LED gwarantuje na wykwalifikowane wykończenie paska LED.

  Użytek:

  Oświetlenie dekoracyjne;
  Reklamy;
  Oświetlenie kuchenne;
  Oświetlenie schodów;
  Zamiennik tradycyjnych źródeł światła;
  Tablice informacyjne;
  Gabloty;
  Oświetlenie samochodowe;
  Oświetlenie powierzchni zewnętrznych.

  Parametry techniczne:

  Napięcie zasilania - 12VDC
  Pobór energii - 2,4W/m
  Typ diody LED - 3528
  Kąt świecenia diody SMD - 120°
  Gęstość diod - 30LED/m
  Faza cięcia - 10 cm (3 LED)
  Wymiary - 2,9 x 8 x 5000 mm
  Szacowana żywotność diod - 50000h
  Certyfikaty - CE, RoHS

  Termin dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie komputerowe Warszawa »

  Nie za dużo ludności wie, że pracując w sieci internetowej lokalnej można drukować na jednej drukarce z dużo osób komputerów. Z wykorzystywania tej można posłużyć się wręcz na komputerach podłączonych do sieci bezprzewodowo.
  Istnieją dwa sposoby na skorzystanie z tej wygody:

  udostępnienie drukarki, gwarantuje drukowanie z dużo osób komputerów w jednym momencie bez wymagań instalacji dodatkowych urządzeń. Komputer, do którego podłączona jest drukarka, udostępnia zasoby (w tym przypadku drukarkę) innym komputerom on-line. Drukowanie z komputerów online odbywa się podobnie jak z netbooka, do którego fizycznie podłączona jest drukarka.
  Różnice istnieją wyłącznie w konfiguracji.

  Pomyłki:
  jeżeliby komputer, do którego fizycznie podłączono drukarkę jest wyłączony drukowanie nie jest możliwe
  jeżeli już komputer, do którego fizycznie podłączono drukarkę jest uszkodzony drukowanie nie jest możliwe
  Zalety:
  niska cena
  brak dodatkowych urządzeń
  print hosting, jest niniejsze urządzenie, które umożliwia drukowanie z dużo ludzi komputerów w jednym momencie. Urządzenie to podłączone do sieci lokalnej daje możliwość drukowania przy użyciu sieć. W tej konfiguracji jedna z możliwości drukowania nie jest uzależniona od żadnego laptopa. Drukowanie poprzez print serwera odbywa się również, jak drukowanie na drukarce podłączonej lokalnie.
  Różnice istnieją jedynie w konfiguracji.

  Mankamenty:
  koszt dodatkowego urządzenia
  wymagane wolne apartament sieciowe przez Internet lokalnej
  Zalety:
  wyjście drukowania sieciowego nie jest uzależniona od innych komputerów.

  Termin dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Baterie słoneczne »

  Biznes ECO TECHNOLOGIES S.C. powstała aby rozprzestrzenić rozwiązania oparte na odnawialnych źródłach energii. Szeroka gama wyrobów uznanych producentów również najniższe ceny na rynku pozwolą zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających nabywców.

  Od samego początku działalności zakład produkcyjny ECO TECHNOLOGIES S.C. para się sprzedażą urządzeń oraz dodatkowo kompleksowych dróg z zakresu:

  moduły fotowoltaiczne
  turbiny wiatrowe,
  kontrolery ładowania,
  inwertery,
  akumulatory,
  oświetlenie LED,
  lampy solarne także hybrydowe,
  kolektory słoneczne,
  pompy radości,
  urządzenia dodatkowe.

  Kreujemy projekty budowlane pod turbiny wiatrowe mało tego pomagamy w załatwianiu formalności związanych z przyłączeniem instalacji do sieci elektroenergetycznej.

  W przypadku kolektorów słonecznych również pomp radości oferujemy jak również wykonanie zamysłów pod większe inwestycje, a dodatkowo montaż takich systemów.

  Współpracując z ECO Techniki S.C. - stabilnym partnerem handlowym, masz pewność, że dostajesz sprzęt najnowszej generacji od sprawdzonych, solidnych producentów, a ponadto na atrakcyjnych zamiarach handlowo-finansowych.

  Termin dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentists Poland »

  Antonio postanowił 1-szy raz w swoim życiu zrobić coś dla innych. A że był zapalonym cyklistą półprofesjonalistą (występował nierzadko w rozmaitych wyścigach), poniższe czyniąc jazdę na rowerze współcześnie, miał projekt pomóc. A pomocy tej chciał udzielić małemu czteroletniemu Donatiemu. Chłopczyk cierpiał na rzadką chorobę Pompego. Osłabienie jej mięśni doszło już oprócz etapu, że chłopiec miał coraz większe dylematy z poruszaniem się. Zaczęły się też pojawiać sprawy z oddychaniem, poranne bóle głowy, senność w ciągu dnia, przeszkody z przybieraniem, a ponadto utrzymywaniem wagi plus pierwsze objawy skoliozy. Dobrze to raczej nie było... Matka Donatiego była siostrą Antoniego. Tak w dzieciństwie, jak również po śmierci ich rodziców, nie układało się między nimi dobrze. Ale tragedia mojej małego synka w końcu zbliżyła twojej do siebie jak również obudziła u brata ludzkie odruchy. Brat a zatem postanowił, że pomoże w uzbieraniu pieniędzy na rozwiązaniem enzymatyczną terapię zastępczą (tzw. Myozyme) we Francji. A starannie w znanej globalnie klinice w Cannes. Postanowił, że przejedzie na rowerze z najdalej wysuniętego na południe zakątka Europy do drugiego krańca na północy, za sprawą całą metodę mając przyczepioną do roweru flagę z radosnym przekazem: ?HELP IS COOL. JUST TRY IT!?. Za właściwie każdy przebyty kilometr od każdego ze sponsorów, których loga miał na kombinezonie do tego rowerze, dostawał 5 euro.

  Termin dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty Warszawa »

  Na tle innych europejskich państw, rynek wynajmu mieszkań w Polsce wypada ewidentnie niesprzyjająco. Państwa Europy Zachodniej mają dobrze rozwinięty rynek najmu. Obywatele Niemiec, Hiszpanii, Danii czy Holandii zdecydowanie bardziej sporadycznie posiadają prawo do własności polegając raczej przez większość życia na wynajmowaniu mieszkań czy domów. Natomiast w naszym państwie jedno na
  dwadzieścia siedem mieszkań jest nabywane z wykorzystaniem pod wynajem. Wytłumaczenia należy dopatrywać się w różnorakich aspektach. W pierwszej kolejności - rozporządzenia państw zachodnioeuropejskich są bardziej przyjazne dla rynku nieruchomości pod wynajem, ponieważ kontroluje wysokość czynszu, jaki najemcy uiszczają właścicielowi. Dzięki temu umowy zawierane są w znaczącej liczbie sytuacji na 20 bądź trzydzieści lat dając gwarancję, że opłata za wynajem nie przekroczy określonej stawki wyznaczonej przez urząd mieszkaniowy danej miejscowości. Następnie - styl życia jak również mentalność Mieszkańców Polski jest inna od obywateli Europy Zachodniej, którzy w późniejszym wieku wchodzą w małżeństwo, rozważniej podejmują decyzję o kredycie. Wzięcie pożyczki, a dodatkowo zawarcie małżeństwa wiąże się z pewnym zobowiązaniem życiowym, którego społeczność Zachodu trochę się boją. Polacy pokazują przeciwny model zachowania, który zachęca ich do jak najszybszego usamodzielnienia się, a oprócz tego zdobycia niezależności finansowej, co powiązane jest z poświęceniem się pracy i zakupem swojego domu, by móc założyć rodzinę i
  żyć "na swoim". Patrząc w kontekście polskiego systemu prawnego, nie dziwimy się takiemu podejściu, ponieważ żaden najemca nie ma gwarancji, jaki czynsz będzie płacił za parę lat, nie myśląc już o późniejszej perspektywie. Ponadto wynajem cały czas kosztuje zbyt wiele, szczególnie w dużych metropoliach, znacznie przekraczając ratę kredytu.

  Termin dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis ewangelizacyjny »

  Jeżeli jesteś chętny do przystąpienia symbiozy z drużyną e-SANCTI to zagadnienie gwoli ciebie!
  Lokalny brama ewangelizacyjny to internetowe dzieło, powstałe jako odzew na Chrystusowy zlecenie misjonarski. Reflektujemy słychać ze Hasłem Boskim aż do każdego, jaki pragnie zaś poszukuje w swoim istnieniu Jezusa. Aspirujemy docierać w podobny sposób aż do p[oszukujących jak oraz sceptycznych, i nawet niewierzących. Koniec lipca doręczył nam fuzja planu SANCTI z Arena Ewangelizacyjnym. Wszelcy "starzy-młodzi fantomem" użytkownicy forum, jacy potrzebują się zaangażować w akcja serwu błagani są o przedstawienie się z rzeczonym motywem.
  Czego pragniesz, ażeby utrzymywać się adiustatorem?
  1. Starczą zgodne werwy oraz trochę nieskrępowanego okresu (min. po 5 minut za sprawą 3 dni w tygodniu).
  2. Jeżeli nie potrafisz skryptu Joomla, nie podbijaj się! Nadamy owi każde zbawienne towary, oraz jeśliby czegoś nie poznasz - objaśnimy tamci! Obsługa owego CMS`oraz istnieje tak samo jak linia podczas gdy formatowanie wpisu w edytorze komputerowym.
  3. Nie musisz mieć monstrualnej erudycji teologicznej. Aż do kooperacji spośród nami basta ci owszem chrzest.
  Co zrobić tak aby zgłosić swoją kandydaturę?

  Termin dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hudpleie »

  Mateńka MIO została założona za pomocą trzech opieki terapeuty skóry w Londynie. Dysponujemy doświadczenie również 45 lat w branży pielęgnacji skóry, a co ważniejsze, dysponujemy 62 lat doświadczenia, ażeby być super mam!

  Posiadamy 7 chłopcy i dziewczęta pomiędzy nami, a my wiemy, że bycie matką jest wielkim obciążeniem dla skóry. Uprzytamniamy sobie, że nie możemy mieć ukończone 18 lat jeszcze raz (na szczęście), niemniej jednak w dalszym ciągu preferują czuć się ciekawe. Nasza misja Mamunia MIO jest używanie wszystkich naszych doświadczeń, iżby czuć się komfortowo w skórze Mamusia MIO, na każdym etapie tego z wykorzystaniem zupełne życie, podróż wspaniałe.
  Miami jest myśl sklep miami sklep, spa również pielęgnacji skóry salon Spa Miami, jest rozwijającą się biznesem, która w najmniejszym czasie wykryto też pośród młodych podobnie jak starszych kobiet, a przede wszystkim samców. Jesteśmy właścicielami wyroby-wytwory także zabiegi z bardzo kompetentną dla całej rodziny. Naszym posłannictwem jest fachowość, wellness ponadto urody. Świadczymy usługi najlepiej jak potrafimy, odpowiadając na wszystkie e-maile z pytaniami, a my wykonujemy co możemy, żeby mieć bezpieczny mało tego przyjazny dla klienta handlowych. Chcemy ułatwić Ci miłego zakupów mało tego chętnie udzieli sugestii, a dodatkowo sugestii, wyboru produktu, zabiegi oprócz piękna. Wyślij do nas e-mail z opiniami na kwestia wytworów, a dodatkowo zasadniczo, czy też jeżeli masz którekolwiek czapki.

  Jest w stanie chcesz rozdawać karty prezent dla kogoś, kogo obchodzi, dlatego oferujemy ten Spa Miami znajduje się w centrum Oslo.Holbergsgate 3,0166

  Dla nas to oznacza tak samo zasadnicze, jak widać wyniki, jak również optymalne leczenie oprócz wytworów.
  Tak zatem utrzymać się na bieżąco aktualizowane na tym, co dzieje się na rynku. Naszym jest zaoferować najlepsze jest!
  Skupiamy się na ulgę, stres relaks plus zabiegi, które rzeczywiście robi różnicę.
  Czujesz, że masz w ostatecznym jest odbiorca z nas.
  Jako użytkownik sklepu MIAMI SKLEP bezpiecznie.

  14-dni otwarte zwrotu wymaga, by przedmiot zostać zwrócony w takim samym stanie został dostarczony. Nieotwarte. Jesteś odpowiedzialny za returkostnader. W ciągu 14 dni.
  Każde ceny podawane są w koronach norweskich i zawierają 25% podatku VAT.

  Płatność:
  Jako nabywca Spa Miami, można płacić kartą kredytową Visa albo MasterCard / EuroCard. Naszym partnerem jest forsa, Skandynawii największym dostawcą płatności w sieci. Należą do nich certyfikowane do obsługi transakcji płatniczych na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

  Wycofać
  Anulowanie rezerwacji ustawy dnia 21 grudnia 2000 Nr.105

  Termin dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZdalnieSterowane.com »

  Zdobywanie zabawek obecnie nie jest rzeczą prostą, jako iż dzieci zrobiły się niezwykle wybredne. Klocki lego wielu z nich już nie cieszą tak jak kiedyś, i nawet śliczne kolejki sunące po torach mogą być o wiele mniej pożądane niż wydaje się dorosłym. W świecie zdominowanym przez technologię jedynym odpowiednim rozwiązaniem może okazać się wejście na stronę ZdalnieSterowane.com i zamówienie bajecznych modeli zdalnie sterowanych, które zagwarantują nawet najmniejszych dzieciakom wiele chwil rozrywki. Zamówienie można składać dwadzieścia cztery godziny na dobę, a jego realizacja jest szybka i prosta.

  Termin dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki edukacyjne »

  Nasza oferta to tysiące produktów, a mianowicie różnego rodzaju zabawki. Trudnimy się dystrybucją zabawek z drewna z Europy Zachodniej i Dalekiego Wschodu. To rekomendowane firmy, przy których maluch będzie się rozwijać.

  Termin dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rowerki biegowe, Akcesoria dziecięce »

  Drodzy klienci, witajcie w sklepie internetowym KRASNOLUDEK.BIZ firmy KABOUTERTJE!
  Zapraszamy do przespacerowania się po naszej witrynie. Posiadamy w sprzedaży zabawki dla naszych dzieci w każdym wieku - zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Zakres oferowanych przez nas gatunków zabawek jest bardzo szeroki, m.in.: AGD dla dzieci, pojazdy, klocki, zabawki drewniane, mebelki dla dzieci oraz wiele innych. Dzięki takiemu sporemu wyborowi zabawek, maskotek i innych akcesorii dziecięcych każdy znajdzie coś ciekawego dla swojego dziecka.

  Termin dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »