SEO

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

 • Leadership »

  LMI to nieszablonowa jednostka szkoleniowa, funkcjonująca niekonwencjonalnymi metodami oraz przyczyniająca się za sprawą proponowanych szkoleń do rozkwitu osobistego i awansu zawodowego. Szkolenia planowane są z nastawieniem na osoby jako indywidualistów, lub organizacje jako zespół, ze szczególnym akcentem na zrównoważenie bądź usprawnienie schematów jej funkcjonowania i metod przywództwa. Kierowanie zawsze będzie czymś podstawowym, niemniej jednak uwagi na tempo przemian w świecie biznesu, menedżerowie muszą dodatkowo pełnić rolę przywódców. Szlifowanie umiejętności w tym zakresie jest jednym z najważniejszych wymogów obecnie organizowanych kursów.

  Termin dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP »

  Podczas naszej już ponad dziesięcioletniej pracy przeszkoliliśmy setki osób z kilkudziesięciu różnych firm. Z naszych usług korzystały bardzo duże przedsiębiorstwa przemysłowe, jak i pracownicy oraz zarządzający małych, średnich oraz mikro firm. Nasz zespół tworzą osoby z ogromnym kilkunastoletnim stażem we wdrażaniu zintegrowanych systemów zarządzania, a także w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zabezpieczenia przeciw pożarowego. Wszyscy oni doświadczenie zdobywali początkowo bezpośrednio w dużych przedsiębiorstwach, a później współpracując z nami.

  Termin dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przechowywanie dokumentów »

  Standardowe metody składowania papierów mają wiele ujemnych cech. Papierowe elementy niekiedy niezwykle ciężko znaleźć wśród wielkiej ilości arkuszy i różnych innych papierów leżących w wielkich regałach. Papiery te cięzko jest zorganizować tak, żeby odnalezienie niezbędnych w danej chwili rzeczy nie [przynosiło|dawało|przysparzało} dużych kłopotów. Oprócz tego fakr, że składowanie i przechowywanie dokumentów powoduje wiele kłopotów. Potrzebna jest tu przecież duża przestrzeń biurowa i osób którzy się za to zabiorą, a to powoduje kolejne|następne} koszty. Dlatego odpowiednim wyjściem jest archiwizacja tego co się da w komputerze.

  Termin dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pojazdy uprzywilejowane »

  Profesjonalne szkolenia na kierowcę pojazdu uprzywilejowanego są dostępne w ofercie naszej szkoły jazdy. Posiadający bogate doświadczenie nauczyciele pomogą kursantom opanować zasady bezkolizyjnego prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych, w związku z najnowszymi przepisami prawa drogowego. Nasza szkoła zapewnia atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę naszych Klientów.
  Podczas zajęć teoretycznych uczestnicy kursu przypomną sobie wiedzę o podstawowych zasadach ruchu drogowego. Doświadczeni instruktorzy wytłumaczą przyczyny i skutki kolizji drogowych i reguły bezkolizyjnej jazdy pojazdem uprzywilejowanym. Ponadto wytłumaczą jak walczyć z stresem w miejscu pracy. W trakcie zajęć praktycznych, przyszli kierowcy będą mogli poznać techniki obsługi pojazdów takich jak karetka pogotowia ratunkowego, wóz strażacki, wóz Policyjny, bankowóz i innych pojazdów związanych z bezpieczeństwem publicznym. Dodatkowo będą mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas jazdy na płycie poślizgowej i na placu manewrowym.
  Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu powinny mieć ukończone 21 lat. Wymagane jest także posiadanie czynnego prawa jazdy w danej kategorii, dokumentu potwierdzającego praktykę zawodową, a także zaświadczenia lekarskiego wskazującego na brak jakichkolwiek problemów zdrowotnych do wykonywania zawodu kierowcy pojazdów uprzywilejowanych.
  Kurs na osobę prowadzącą pojazdy uprzywilejowane przeznaczony jest dla tych z Państwa, którzy chcą pracować jako kierowca pojazdu uprzywilejowanego, a także dla doświadczonych kierowców, chcących uzyskać dodatkowe kwalifikacje. Zapewniamy materiały do samodzielnej nauki i kurs na bardzo wysokim poziomie.

  Termin dodania: 10 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firmy szkoleniowe wrocław »

  Nasza marka posiada krąg wszechświatowy, posiada własną grupę trenerów, pomagamy ludziom osiągać swoje cele, tj rozwój własny, firmom zwiększać efektywność, a dodatkowo korzyści.Nasza marka wyposażona jest w duże narzędzie na świecie w zakresie administrowania zasobami ludzkimi, nowoczesnej psychologii sprzedaży, marketingu, a dodatkowo reklamy.Przekazujemy wiedzę i swoje umiejętności solidnie, a dodatkowo w sposób uczciwy, potrafimy wydobyć z człowieka wszystko co potrzebne ażeby trafić na sam szczyt.

  Termin dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia menedżerskie, coaching Warszawa »

  Menedżerom dbającym o swój rozwój polecamy szkolenia menedżerskie, coaching oraz psychoterapia. Wypalenie zawodowe - pomagamy.

  Termin dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy kosztorysowania »

  Na dodanej WWW postaramy się zaprezentować i zarazem zachęcić do wzięcia udziału oraz polecić wszystkim ekspertom, czy też fachowcom, którzy zajmują się kosztorysowaniem, nasz cykl kursów. Jeśli wydaje Ci się że o konstrukcji kosztorysów posiadasz pełną wiedze, zapewne tak jest, ale my możemy Cie nauczyć jak sprawnie posługiwać się narzędziami dedykowanymi do kosztorysowania. Organizujemy trzy etapy kursów w zależności od nabytych umiejętności w konstrukcji kosztorysów w programie Norma. Serdecznie zapraszamy.

  Termin dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy, szkolenia, coaching »

  Czy warto chodzić na kursy doszkalające ? Dzisiaj coraz częściej musimy się doszkalać w różnych zawodach. Trzeba wygrać z konkurencją na rynku pracy. Dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju szkolenia i kursy, które organizowane są w mniejszych miejscowościach, jak i w dużych miastach. Możemy uczęszczać na kurs językowy, żeby podnieść swoją znajomość angielskiego czy hiszpańskiego, pójść na szkolenie z zakresu informatyzacji czy też np. coaching, który pomoże nam w rozwoju osobistym. Jest duży wybór propozycji dokształcania się i każdy może wyszukać dla siebie coś interesującego.

  Termin dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transmisja internetowa »

  Livingmedia to firma z Wrocławia, działająca na rynku ogólnopolskim. Oferuje ona usługi z zakseru webcastingu, wspierania eventów w przesyłaniu danych video online. Transmisje online są obecnie jedną z najskuteczniejszych form komunikowania się ze swoimi interesariuszami na odległość. Mogą to być pracownicy firmy, klienci potencjalni i obecni, uczestnicy konferencji i wiele innych grup osób. Firma zajmie się kompleksową obsługą takiego wydarzenia jak szkolenie czy konferencja udostępniając swoją wiedzę, wykwalifikowany personel, sprzęt oraz obsługę. Dzięki temu nie musisz się martwić o żaden aspekt ani profesjonalizm swojego eventu.

  Termin dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Siła perswazji, trening asertywności »

  Jak zyskać poczucie emocjonalnej wolności, harmonię w życiu prywatnym i zawodowym oraz dobry szacunek do siebie i innych? Kursy prowadzone w atrakcyjnej formie ? nie będziesz się nudził. Pomoże Ci odkryć w sobie nowe możliwości, których wcześniej sobie nie uświadamiałeś. Zdziwi Cię jak łatwo można pozbyć się barier, które krępują człowieka.Największe ograniczenia tkwią w nas i tylko my możemy je przełamać i nie jest to tak niemożliwe jak się na początku wydaje. Życie może być milsze jak siebie samego zaakceptujemy.

  Termin dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka w domu »

  Codzienne życie składa się z wielu czynności, o których musimy pamiętać i które zajmują nam czas.
  Wychodząc z domu sprawdzamy, czy wszystkie okna są zamknięte, światła pogaszone i żelazko wyłączone.
  Potem jadąc samochodem zastanawiamy się, czy na pewno aktywowaliśmy alarm i czy nie zapomnieliśmy czegoś z domu...
  A przecież wystarczyłoby naciśnięcie jednego przycisku, żeby większość z tych czynności wykonała się automatycznie.
  I tak na przykład: o otwartym oknie zostaniemy poinformowani komunikatem głosowym, światło wyłączy się samo, a na dotykowym ekranie pojawi się wcześniej zapisane przypomnienie.
  Będzie można precyzyjnie sterować temperaturą w każdym pomieszczeniu lub strefie, co pozwoli na znaczne obniżenie kosztów i wzrost poczucia komfortu.
  Korzystając z SMS-a lub Internetu, możesz zmienić wybrane ustawienia albo sprawdzić, czy nie włączył się alarm.
  Planujesz dłuższą nieobecność w domu? Ustaw tryb symulacji obecności, a zgodnie z Twoją wolą rolety zamkną się same o wskazanej przez Ciebie godzinie.

  Termin dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia otwarte »

  Mówi się, że to pracownicy budują przedsiębiorstwo. Dlatego tak ważne jest dbanie o zespół i zwiększanie ich umiejętności. Jedną z form podnoszenia umiejętności, jest premiowanie poddanych za skończone studia i szkolenia. W ten sposób tworzy się zdrowa konkurencja a także pragnienie dostania nagrody. Można także zorganizować grupowe szkolenia. W warsztatach takich biorą udział wszystkie zespoły, bowiem szkolenia otwarte wpływają zarówno na umiejętności zespołu jak i współpracę między nimi. Szkolenia są opłacalne szczególnie w przedsiębiorstwach które liczą dużo pracowników.

  Termin dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie norma standard »

  Niejeden myślał o tym, aby być najdoskonalszym w swojej dziedzinie? Chyba każdy chciałby, aby w pracy nie napotykać z niepowodzeniami, ale realizować swoje zadania z powodzeniem. Jeśli jesteś kosztorysantem lub jesteś zatrudniony w firmie budowlanej i stykasz się z kosztorysami zgłoś się na nasze szkolenie. Uzyskasz wiedzę jak łatwo obchodzić się z programem Norma PRO oraz jak szybko i bezproblemowo zrobić w nim kosztorys. W zależności od nabytych umiejętności mamy przygotowane trzy poziomy szkoleń. Zapraszamy serdecznie na nasz cykl szkoleń dla branży budowlanej.

  Termin dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe »

  Strona www w całości dotyczący zagadnienia jednostek treningowych. Dane zawarte w naszym katalogu będą zwłaszcza przydatne osobom planującym w rychłym czasie przeprowadzić trening. Staraliśmy się tak skonstruować strukturę serwisu aby w klarowny i przejrzysty sposób dowolna osoba zainteresowana była w stanie odnaleźć interesujące ją wiadomości. Portal zawiera między innymi: spis hoteli z całej Polski z podziałem na województwa, indeks jednostek szkoleniowych z rozdziałem na branże oraz region działania. Oczywiście jesteśmy też otwarci na propozycje zmian w naszym katalogu, czekamy na każde opinie i prosimy o ich przesyłanie za pomocą formularza kontaktowego.
  Zapraszamy dodatkowo do dodawania swoich jednostek do bazy.

  Termin dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie