SEO

Banki Podkategoria: Banki

1 · 2 · następna strona »
 • Chirurgia szczękowa Toruń »

  Witamy w klinice Esthetic Dental Clinic doktora Łukasza Podlewskiego. W naszych gabinetach stomatologicznych splatamy znakomitą jakość usług z sympatycznymi fachowcami w wielu dziedzinach dentystycznych. Na rozwój naszej renomy ma wpływ przede wszystkim rozległość usług. U nas masz możliwość znaleźć potrzebną pomoc w ramach implantologii, stomatologii estetycznej, ortodoncji, endodoncji, protetyki, chirurgii, periodontologii, diagnostyki chorób, higienizacji i pedodoncji. Zajmiemy się leczeniem bolących zębów, ulepszaniem ich wyglądu, leczeniem kanałowym, tworzeniem aparatów dentystycznych, a także wybielaniem uzębienia. Na dodatek specjalizujemy się w usługach w zakresie innowacyjnych koron zębów i dopełniania ubytków zębowych. Jesteśmy po prostu specjalistycznymi przyjaciółmi Twoich zębów.
  Dbałość o jamę ustną i profilaktyka jamy ustnej to najlepszy prezent jaki możemy sobie podarować. Zdrowy i ładny uśmiech to wizytówka każdego człowieka. Powinniśmy przywiązywać szczególną uwagę do stanu naszych zębów od najmłodszych lat i kształtować pozytywne nawyki. Jeśli jednak ból zęba nie pozwala Ci zasnąć, zgłoś się do nas. My rozpoznamy przyczyny problemów w jamie ustnej i wyleczymy najtrudniejsze przypadki. O Twoje uzębienie zadbamy z pasją.  Zapraszamy do gabinetów w Toruniu na
  Leczenie kanałowe
  Gabinet Stomatologiczny Toruń Rubinkowo
  ul Heleny Piskorskiej 15
  87-100 Toruń

  Gabinet Stomatologiczny Toruń Centrum
  ul Szosa Chełmińska 16
  87-100 Toruń

  Termin dodania: 31 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego »

  Kurs w szkole językowej ma dużą przewagę nad zwykłymi sposobami nauczania w normalnych szkołach. Przede wszystkim prowadzący są elastyczni i nie powtarzają ciągle tego samego materiału, jak nauczyciele w szkołach. Kursy często mają dużo większe możliwości, jeśli chodzi o nowoczesny sprzęt wspomagający naukę, nie nie mają ograniczeń jeśli chodzi o kreatywność. Dodatkowo prowadzący mają ułatwiony i ciągły dostęp do szkoleń, które umożliwiają im poznawanie najświeższych metod nauczania w oparciu o nowoczesne technologie. Poza tym, nie jest to monotonna lekcja w szkole, tylko coś dodatkowego, forma spędzenia czasu, zabawy, wyróżnia się bo nie jest otoczona innymi podobnymi zajęciami. Kurs sięga dalej niż program nauczania i oferuje możliwości dużo szerszego obcowania z językiem. Lekcje na kursach występują maksymalnie 2 razy w tygodniu po 60 minut, co nie przeciąża umysłów maluchów i dzięki temu nie zabija ich ciekawości. Publiczna placówka nie ma możliwości na spoświęcenie uwagi każdemu dziecku indywidualnie. Nie jest to wina kompetencji, lecz zbyt dużej ilości dzieci przypadającej na jednego nauczyciela. Poza tym klasy w szkołach liczą kilkanaście osób lub więcej i nie są one dzielone na stopnie zaawansowania. Powstaje sytuacja, w której słabsi uczniowie nie mają możliwości na nadrobienie zaległości. Tracą oni przez to zaangażowanie do nauki i widać to patrząc na oceny. Na kursach nikt nie czuje się gorszy i krytyka została zamieniona na o wiele skuteczniejsze motywacje. Dzieci są nagradzane za poprawne odpowiedzi i czują rezultaty z wysiłku włożonego w naukę. Popędza je to do dalszych sukcesów i buduje większe ambicje niż u pozostałych rówieśników.
  To jasne, że kurs angielskiego dla najmłodszych będzie się różnił od tego, dla dorosłych, czy młodzieży. Ważne są tutaj metody nauczania oraz predyspozycje nauczycieli. Maluchy potrzebują dużo większego skupienia. Ważne jest, aby ich ciągle pilnować i nie zanudzać. Dobry kurs to ten, który jest wyposażony w najlepszą kadrę nauczycielską, która jest zapoznana z najnowszymi metodami nauczania. Taki nauczyciel musi być przygotowany do pracy z najmłodszymi i kreatywnie podchodzić do lekcji. Istotne są metody, w których nie ma miejsca na siedzenie i sztywne rozwiązywanie zadań i zmuszanie do nauki poprzez ponoszenie konsekwencji. Dzieci najbardziej efektywnie uczą się poprzez zabawę. Kurs musi być wyposażony w nieskończoną ilość sposobów prowadzenia lekcji. Istnieje sporo gier umożliwiających lepsze przyswajanie języka angielskiego. Tego rodzaju gry uczą najmłodszych przez zabawę, dzięki temu dostrzegamy dużo lepsze wyniki, niż podczas nauki w szkołach. Kursy odznaczają się małymi grupami, w których znacznie łatwiej jest poświęcić uwagę na każdym dziecku z osobna. Jest to naprawdę istotne, gdyż wtedy łatwiej jest spostrzec, czy niektóre z nich nie potrzebują jednak większej uwagi, niż reszta.


  MrRabbit ANGIELSKI TORUŃ centrum
  ul. Legionów 22
  2J93+R4 Toruń

  MrRabbit Kursy angielskiego Toruń rubinkowo
  ul. Dziewulskiego 12
  2MHF+75 Toruń

  MrRabbit Angielski Toruń Rubinkowo
  ul. Kosynierów Kościuszkowskich 13
  2MGW+23 Toruń


  MrRabbit Angielski Toruń Stawki Podgórz
  ul. Hallera 102A
  XJV9+WF Toruń

  MrRabbit Angielski Toruń Wrzosy
  ul. Chabrowa 22
  Toruń

  Angielski Toruń Cennik

  Termin dodania: 01 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Trenerzy personalni w Szczecinie »

  Trener osobisty pomoże Tobie osiągnąć Twoje cele związane z własnym ciałem. Nieważne czy chcesz utracić zbędne kilogramy, usprawnić swoje ciało, czy też uwolnić się od bólu pleców, z nami łatwo zrealizujesz swoje założenia. W naszej pracy łączymy wieloletnią praktykę i wiedzę. Każdy nasz trener personalny jest jednocześnie fizjoterapeutą, co pozwala nam pracować skutecznie i bezpiecznie, działając skutecznie tak nad wyglądem, jak i poprawnym funkcjonowaniem narządu ruchu. Skuteczność naszej pracy poprawia także stała współpraca z masażystą i specjalistą w zakresie żywienia.

  Termin dodania: 23 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Jeśli poszukujecie idealny zarys własnego lokalu mieszkalnego, to serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą architektoniczną. Dlatego, iż mamy obszerną wiedzę praktyczną a dodatkowo nowoczesne podejście do wielu sprawach możemy cieszyć się olbrzymim zainteresowaniem ze strony wszystkich klientów i to nie tylko z naszego miasta, lecz również z tych położonych dalej. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej strony w internecie uarchitekta. pl, tam wnikliwie mają Państwo możliwość zaznajomić się z proponowanymi przez nas usługami. Nie nie istnieją dla nas rzeczy nierealne tak więc za każdym razem dopasowujemy się do oczekiwań przybywających kontrahentów, którzy to uzyskują od nas przyszłościowe i bardziej klasyczne propozycje domów. Wystarczy tylko, iż opowiecie naszym pracownikom o swoich propozycjach a my rozpoczniemy tworzenie projektu waszego domu. Projekt może być również kilkakrotnie zmieniany, w momencie gdy coś Tobie się w nim nie spodoba. Zachęcamy Was do przejrzenia wszystkich projektów, które znajdują się na naszej stronie, dzięki czemu uda Ci się znaleźć wspaniałą podstawę do swojego projektu. Jeżeli nie, nie ma się czym przejmować. Stworzymy dla ciebie projekt Twojego niesamowitego domu

  Termin dodania: 14 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Internetowe Konto Bankowe »

  Konto w sieci posiada dużo plusów, a jedyną jego minusem bywa to, że jest na nim zbyt mało wpłat, ale to oczywiście nie zależy od banku. to konto może być obsługiwane z każdego miejsca na ziemi, co zdecydowanie upraszcza życie osobom aktywnym finansowym, którzy lubią jeździć.Niekiedy można zobaczyć w mediach informacje o właścicielach organizacji zarządzanych przez właściciela, który większą część roku spędza w rozjazdach, a właściwie odpoczywając w różnych, pięknych zakątkach. Konto internetowe wymaga tylko dostępu do sieci. Banki ubezpieczają szczególnie takie konta. Ich właściciele muszą się posługiwać się kilkoma kodami, zdrapkami kryjącymi numery do wprowadzenia, albo tokenami, które jednak łatwiej padają łupem złodziei. Konto sieciowe równa się brak konieczności chodzenia do banku - z wyjątkiem sytuacji, w której chce się wpłacić gotówkę na konto - tego się nie da wykonać wirtualnie.

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.Kredyt-Poznań.pl »

  Strona www.Kredyt-Poznań.pl jest przeznaczona dla osób, które chcą w szybki i dogodny sposób uzyskać kredyt gotówkowy, konsolidacyjny lub hipoteczny w jednym z pośród wielu banków na rynku. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie starając się jak najlepiej dostosować ofertę do potrzeb, niezależnie od źródła dochodu oraz sytuacji finansowej.Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie związane z finansami. Codziennie współpracują z licznymi bankami na terenie całego kraju. Płynnie poruszają się w tematyce kredytów oraz doradztwa finansowego, wykorzystując swoją wiedzę - nabytą podczas pracy z klientem oraz szkoleń - poparte licznymi certyfikatami.

  Termin dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sygma Banque »

  Jeśli kariera w Sygma Bank jest Twoim marzeniem, to trafiłeś idealnie. Aktualnie we wszystkich polskich oddziałach Sygma Banque Societe Anonyme zatrudnionych jest ponad tysiąc osób i zespół ten stale się powiększa. Jesteśmy świadomi, że pracownicy bogaci w wiedzę i doświadczenie stanowią podstawę naszej instytucji, dlatego też regularnie organizowane są szkolenia mające na celu podniesienie kwalifikacji, a tym samym jakość oferowanych przez nas usług. Czekamy również na wszelkie opinie o Sygma Bank. Kadrę Sygma stanowi zespół profesjonalistów, do którego w każdej chwili możesz dołączyć właśnie Ty.

  Termin dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bank Ing »

  ING Bank Śląski, to bez cienia wątpliwości, jeden z najbardziej liczących się banków w Polsce. Już setki tysięcy Polaków, zaufało ING Bankowi Śląskiemu, i trzeba przyznać, iż trudno dziwić im się. Przecież oferta Banku Śląskiego, jest szalenie atrakcyjna. Szczególnie warto zapoznać się z ofertą banku, jeśli chodzi o konta. Wyróżnić można kilka rodzajów kont w ING Banku Śląskim, jednak na największą uwagę zasługuje Konto z Lwem Direct. Jest to całkowicie bezpłatne konto, więc jego użytkownicy, wcale nie będą musieli płacić za przelewy, wypłacanie gotówki z bankomatów oraz za prowadzenie konta. Jak widać, warto mieć konto osobiste w Banku Śląskim.
   

  Termin dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Płyty meblowe »

  Dzięki zastosowaniu drzwi wewnętrznych do szafy wykonanych tak, aby stanowiły składny duet, uzyskano stoły ogrodowe efektowny efekt oryginalnego wnętrza. Indywidualna rozwiązania technologiczne integrowania naturalnego bambusa ze szkłem nadaje drzwiom niecodzienny charakter. Drzwi wewnętrzne i płyty meblowe do garderoby, gdzie są spodnie. Teraz delikatny ruch ręką i wszystko znajduje się za szykownymi drzwiami. To nie musi być tylko fantazja. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi wewnętrznych i płyt meblowych.

  Termin dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  Odwiedź witrynę z kalkulatorami kredytów. Znajdziesz na niej wiele produktów finansowych które ułatwią ci uzyskanie najkorzystniejszego kredytu. Na tym portalu możesz dokonać wyliczenia pożyczki gotówkowej, kredytu hipotecznego, szybkiej pożyczki za 0zł. Wyliczenie nie zobowiązuje Cię do zawarcia umowy. Cała procedura jest zupełnie za darmo i bez zobowiązań. Możesz składać wnioski w kilku instytucjach finansowych i wybrać najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę. Jeśli nie masz czasu lub chęci na porównywanie ofert na stronach banków skorzystaj z naszego darmowego narzędzia Porównywarka kredytowa aby poznać nalepsze oferty różnych rodzajów kredytów. Na witrynie możesz całkowicie zadarmo porównać oferty kredytów hipotecznych, samochodowych, gotówkowych, studenckich. Możesz sprawdzić ofertę kont dla dzieci, firm, oszczędnościowych i walutowych.

  Termin dodania: 06 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Konto Dla Firm »

  Rejestracja konta firmowego wymaga nieco więcej działań niż przy koncie prywatnym, gdzie zazwyczaj jedynym dokumentem niezbędnym jest dowód osobisty lub paszport i potwierdzenie adresu. Właściwie osoba mająca działalność gospodarczą nie ma obowiązku zakładania konta, bo wolno (teoretycznie) używać własnego, czyli prywatnego konta, albo obsługiwać się gotówką. W praktyce jest to możliwe tylko przy wybranych działaniach ? nie płacimy zazwyczaj przelewem fryzjerce czy kosmetyczce. Jednak zapłata kartą wymaga już konta, na które zostaną zaksięgowane pieniądze.

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe kraków »

  Dzięki ofertom firm zewnętrznych mnóstwo firm może skupić się przede wszystkim na produkowaniu zysku i efektywności. Często widzi się outsorcing rachunkowości, transportu czy jednostek sprzątających. Jedną z placówek współpracujących z innymi przedsiębiorstwami jest biuro rachunkowe Krakus, które ma swoją lokalizację w Krakowie. Biuro Krakus proponuje po pierwsze prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie comiesięcznych deklaracji dla ZUS, obliczanie podatku od zapłaconych wynagrodzeń czy podatku dochodowego, a także aktualne prowadzenie ewidencji środków trwałych. Ponadto w propozycjach biura można odnaleźć opracowywanie analizy finansowej firmy, która zawiera analizę sprzedaży, kosztów czy nakładów inwestycyjnych.

  Termin dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe konta bankowe »

  Jeżeli chcesz założyć konto osobiste, skorzystaj z naszego rankingu kont indywidualnych, a wybór będzie o wiele mniej skomplikowany. Na stronie wyszukać można wszystkie ważne szczegóły kont bankowych, które wpływają na wybranie najtańszego i najlepszego konta osobistego w banku. Odnajdziesz darmowe konto bankowe, które pozwoli Ci korzystać z bankowości, tak samo tej internetowej w zupełnie nieodpłatny sposób. Oferujemy najlepsze i aktualizowane na bieżąco informacje na temat kont osobistych w różnych bankach w Polsce.

  Termin dodania: 11 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Konto dla młodzieży »

  Konta dziecięce są teraz otwierane na całym świecie. U nas to konto w banku może mieć nastolatek, jednak jego założenie wymaga obecności i podpisania dokumentów przez chociaż jednego z rodziców. Nastolatek w rozumieniu prawa nie ma potencjału do wszystkich działań ustawowych i rodzic za większość jego czynów i za samego dziecko jest odpowiedzialny. Konto dziecięce uczy niedojrzałego człowieka korzystania z usług bankowych. Czyni to, że młodzi ludzie nie chcą już mieć w swoich portfelach pieniędzy, bo wolą płacić kartą. Teraz częściej wszystkie płatności za zakupy i usługi można wykonać przy użyciu karty płatniczej.

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze Konta »

  Teraz niemal wszystkie banki oferują możność pobrania pieniędzy z bankomatu bez opłat nawet jeśli bankomat jest własnością nie macierzystego banku. Jednak na razie nie wszystkie banki nie stosują takiej usługi. Czasami płatność za usługę w obcym banku, jest dość znacząca, często płatność bywa symboliczna.Pewne banki nie biorą opłat za wypłaty poza krajem. Inne niejednokrotnie za małą opłatą udostępniają za darmo pobieranie kasy z bankomatów poza krajem. W praktyce rzadko płaci się za pobranie kasy z bankomatu obcego banku.

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • MBank »

  Pendrive to dziś podstawowe urządzenie do zapisywania informacji. Dzięki przedstawionej stronie www bardzo szybko uzyskasz urządzenie o pojemności aż 8 GB. Szybko umieścisz tam ważne dane, ukochaną muzykę, czy interesujące treści. Dzięki polecanej stronie www masz możliwość otrzymać bardzo dużo. Prezentuje ona super propozycję dla wszystkich którzy są zaciekawieni darmowym kontem bankowym. Naprawdę warto wejść na prezentowaną stronę internetową i sprawdzić co przygotowaliśmy. Zapewniamy całkowite zadowolenie i bardzo dobry jakościowo przyrząd.

  Termin dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konto Internetowe »

  Konto bankowe potrzebuje tego, aby je po prostu założyć. Najpopularniejsze banki polecają się z ofertami w sieci. Takie oferty są poszukiwane, ponieważ pozwalają załatwienie wszelkich zleceń z własnego laptopa. Teraz usługi internetowe oferują niemal wszystkie banki. Niestety, wiele usług sieciowych jest związanych z koniecznością wizyt w banku. Prawdziwy bank internetowy umożliwia na załatwienie każdego zlecenia przez sieć. Czasami w razie problemów istnieje możliwość telefoniczna do banku. Tego typu konta uruchamia właściwie przez internet. Chętni muszą podpisać stosowny dokument zazwyczaj przy bankowym kurierze.

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rachunki Bankowe Porównanie »

  Wejdź na prezentowaną stronę www, by przekonać się, czego nadal nie wiesz o rachunkach bankowych jak chociażby w mBanku czy PKO Banku. Omawiamy uważnie takie opcje finansowe jak konta prywatne i firmowe, prowadzone w Sieci drogą elektroniczną. Omawiamy również tematykę bezpośrednio do tego nawiązujące ? możliwości pobrania gotówki z konta czy potencjalne przeprowadzane przelewy wewnątrz bankowe. W paru specjalistycznych artykułach objaśniamy też atuty takiego sieciowego konta, warunki jego działania i koszty ponoszone z tego względu.

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Banki internetowe »

  Chcąc pracować, zarabiać, cokolwiek sprzedawać na popularnych stronach aukcyjnych musimy mieć swoje konto na które przelewane będą zapłaty, wypłaty czy zapłaty za sprzedane usługi. Konta osobiste ma już w zasadzie każdy, począwszy od nastolatków, a na starszych osobach kończąc. Na pewno są one pożyteczną formą gromadzenia swoich oszczędności ? leżą one pewnie w sejfie banku. Pozwoli to nie martwić się o ich bezpieczeństwo, a to tylko jeden z wielu powodów dla których konta bankowe są tak atrakcyjne.

  Termin dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble hotelowe »

  Kolekcja mebli i łóżek Hotel Expert stanie się interesującym pomysłem, jeżeli chodzi o wyposażenie hoteli. Materace hotelowe to bogaty wybór egzemplarzy, które stroną praktyczną i stroną zewnętrzną bez kłopotu wpiszą się w przestrzeń awangardową lub tradycyjną, a ich funkcjonalne cechy, jak chłonące wodę pokrowce, usprawnią obsłudze hoteli realizowanie obowiązków. Ten producent materacy gwarantuje więc satysfakcję klientów hotelowych oraz ich posiadaczy.

  Termin dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe Konta Bankowe »

  Jakie konto wybrać? Czy ma to być rachunek płatny czy bezpłatny nie powinien być argumentem wskazującym wybrane konto. Zazwyczaj oba rodzaje kont oferują te same funkcje. Dlatego o wyborze konta powinny rozsądzać rozmaite walory określonego rachunku. Płatność za prowadzenie rachunku najczęściej bywa symboliczna, toteż nie bywa ona argumentem do postanowienia co wybrać. Konto osobiste można założyć w każdym banku. Należy pamiętać o tym, że 4-10 złotych nie powinno przesądzać o doborze konta. ROR trzeba dobierać do konkretnych potrzeb i to warto pamiętać..

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sygma Bank opinie »

  Strona Sygma-bank-awatar.pl stanowi serwis internetowy Sygma Banku. Witryna poświęcona jest zaprezentowaniu nowego oblicza banku. Placówka ujawnia swoje nowe logo, jakim jest Awatar Sygma Bank. W obrębie strony scharakteryzowany został cel, którym Sygma Bank się kierował w czasie modyfikacji wizerunku. Koncepcja wprowadzenia awatara nazwanego Sygmą opiera się na prezentacji silnej pozycji banku wśród kredytów konsumenckich. Robot Sygma Bank ma stanowić symbol otwartości względem konsumentów i komunikować nowoczesne podejście Sygma Banque względem kredytobiorców oraz zaznaczyć, że Sygma zawsze jest niezawodny w czasie zakupów. Korzystne opinie dotyczące Sygma Banku i jego nowego oblicza stanowią dowód trafności nowych produktów banku.

  Termin dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konta Osobiste »

  Zamiast po kolei przeszukiwać witryny każdego z banków i sprawdzać przygotowane przez nich oferty na konta bankowe, lepiej sięgnij do naszych opracowań. Umyślnie dla komfortu użytkowników promowanego bloga, przygotowaliśmy opracowanie najlepszych, aktualnie dostępnych na rynku rachunków bankowych. Dzięki nam, od ręki dowiesz się, którym ofertom na konta bankowe należy przyjrzeć się szczególnie dokładnie. To oszczędzi twoją energię na poszukiwania oraz pozwoli na podjęcie bardziej przemyślanego wyboru. Odwiedzaj naszą witrynę.

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konto Przez Internet »

  Zakładanie konta bankowego to prosta i miła procedura. Zazwyczaj potrzebne są informacje, które znajdują się w dowodzie osobistym i numer tego dowodu. Czasami trzeba wpisać numer NIP. W rubryki wpisuje się różne dane w tym imiona rodziców, nazwisko rodowe matki; a także swój adres zameldowania, adres do korespondencji - to z grubsza podstawowe informacje, które muszą być podane w chwili otwierania konta. Konto nie jest aktywne od razu, ponieważ bank powinien dostarczyć klientowi wygenerowane numery, kody PIN, a także kartę do bankomatu, rozmaite zdrapki, które umożliwiają wykonywanie rozmaitych operacji bankowych: przelewów, doładowań komórki itp. Trzeba liczyć się, że od momentu założenia konta, do chwili jego uaktywnienia w pełni upłynąć może do 10-14 dni. Chociaż wpłaty na konto mogą być robionekażdego dnia od jego założenia.

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Banki

Banki - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie